hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Ben küçüğüm daha 23 yasindayim esim 29 yasinda 7 aylik evliyim esime kalsa ilk günden beri istiyor ben aslinda hala pek istekli degilim ama esim her adet doneminde hastayim dedigimde bi kenara gidip oturup bozuluyor arkadaslarinin kendinden kucuk hatta bi kac arkadasi cocugu var bazen dizime yatar aglar bazen arkadaslarinin cocuklarina bakarken faceden yakalarim benim gordugumu gormez ama yakaladigimda da geveler hemen arkadaslarimiza gittigimizde kucagindan indirmez cocuklari dedem dedem diye sever oynar onlarla cok seviyor cok istiyor

Kızlar birde dun hafifti ama bugun baya yogun eklem ağrısı yaşıyorum sol kolum dirsek ve bilekten ağrıyor . Agritacak birsey yapmadım. Netten baktığımda eklem ağrısı da belirtilerden biri yazıyordu. Bunu yaşayan varmı .

Ve buna ek olarak saçlarım çok çabuk yaglaniyor akşam yıkıyorum ertesi gün sanki 2 günlük gibi yağlı oluyor normalde böyle değildi. Böyle bişey yaşayan varmı

Yada ben kafayı yedim herseyi ona yoruyorum :KK45:

Canim benimde iki gundur koluma agri giriyor koltuk altiyla gogus arasindan vuruyor bilegimde agri vardi dun gece boynumda bi fena sorma pek bi halsizim herseyi yormaya basladik adet olursam bi daha dannn diye vurur yuze bitanesi

Gecen bi arkadasinin cocugu oldu yatarken donup iki gun ust uste eee sunun da kizi olmus dedi bende iki gundur ayni seyi soyluyorsun hayirli olsun allah ananli babali buyutsun tamam artik dedim icimden geldi soyledim dedi dondu kicini :KK12:

Ben küçüğüm daha 23 yasindayim esim 29 yasinda 7 aylik evliyim esime kalsa ilk günden beri istiyor ben aslinda hala pek istekli degilim ama esim her adet doneminde hastayim dedigimde bi kenara gidip oturup bozuluyor arkadaslarinin kendinden kucuk hatta bi kac arkadasi cocugu var bazen dizime yatar aglar bazen arkadaslarinin cocuklarina bakarken faceden yakalarim benim gordugumu gormez ama yakaladigimda da geveler hemen arkadaslarimiza gittigimizde kucagindan indirmez cocuklari dedem dedem diye sever oynar onlarla cok seviyor cok istiyor

Evet kucukmussun ben 31 eşim 32 yaşında 4 aylik evliyim.yaş geçiyor olsun en azından 1 tane istiyoruz doğrusu 2. Olursa 4 5 sene sonra olur. Bizimkide çocuk sever büyük inanmış gibi davranır ve anlasır çocuklarla iyi baba olacağına eminim...

Gecen bi arkadasinin cocugu oldu yatarken donup iki gun ust uste eee sunun da kizi olmus dedi bende iki gundur ayni seyi soyluyorsun hayirli olsun allah ananli babali buyutsun tamam artik dedim icimden geldi soyledim dedi dondu kicini :KK12:

İyide zaten sen korunmuyorsun elinizden geleni yapıyorsunuz gerisi allahın işi sana trip atması yanlış ... bizde öyle bişey yok allahtan tabi şimdilik ama ilerde de olcagini sanmıyorum.

Canim benimde iki gundur koluma agri giriyor koltuk altiyla gogus arasindan vuruyor bilegimde agri vardi dun gece boynumda bi fena sorma pek bi halsizim herseyi yormaya basladik adet olursam bi daha dannn diye vurur yuze bitanesi
Benim sol kol dirsek çok ağrıyor ve parmaklarima kadar vuruyor ara ara bacaklarima vuran bel kasık ağrısı da var cnm

Evet kucukmussun ben 31 eşim 32 yaşında 4 aylik evliyim.yaş geçiyor olsun en azından 1 tane istiyoruz doğrusu 2. Olursa 4 5 sene sonra olur. Bizimkide çocuk sever büyük inanmış gibi davranır ve anlasır çocuklarla iyi baba olacağına eminim...
Evet sizin zamaniniz gelmis bir ablam var o da 30 kusur yasinda daha gecen sene oglu oldu arada yazisiriz tek dedigi sey ah ablam erken anne ol bu kadar guzel bisi oldugunu bilseydim erken anne olurdum diyor hep benden once sana versin insallah ablacim en kisa zamanda guzel haber aliriz insalalh senden benim pek acelem yok tek acelem esimin istegi bi olsa tepemde gezdiricem diyor hep onunda cok iyi bir baba olacagindan eminin hamileyim demem icin gozumun icine bakiyor ama biz.ol diyince olmuyor iste rabbim ol derse olur

İyide zaten sen korunmuyorsun elinizden geleni yapıyorsunuz gerisi allahın işi sana trip atması yanlış ... bizde öyle bişey yok allahtan tabi şimdilik ama ilerde de olcagini sanmıyorum.
Onunki trip degil ablacimda hayal kirikligi daha cok esimden allah razi olsun annemi kaybettim uc sene once onun sayesinde ayakta kaldim babam sahip cikmadi esim sahip cikti yigidi oldur hakkini yeme derler ya o hesap cok destek olur bana hasta olsam hic bisi elletmez ilacima suyuma kadar ayagima getirir ustumu orter yemek dahi yaptirmaz yatagimizi toplar yeri gelir ben bulasik yikarken o evi supurur esim soyle boyle desem yukarda Allah var su kadar aydir bir kere bile keske senle evlenmeseydim demedim hep iyiki benim esim olmus diye dua ederim hep rabbim herkesi iyilere cattirsin

Cok heyecenlaniyorum senin icin adetine ne kadar kaldi

Canim eşinle sana maşallah allah daim etsin mutluluğunuzu ve kısa zamanda sizede versin inşallah bi bebis. Benim tam düzenli değil 25 ile 28 gün arasında değişiyor cumartesi pazar gibi olmam lazım ama bakalım inşallah olmam. Rüyamda da hep erkek bebek gördüm bi ara. Rüyalarımda çıkar ama genelde. Ben negatif dusuneyim de olumlu olursa sevinirim olmazsa da daha az uzulmeye çalışayım.

Canim eşinle sana maşallah allah daim etsin mutluluğunuzu ve kısa zamanda sizede versin inşallah bi bebis. Benim tam düzenli değil 25 ile 28 gün arasında değişiyor cumartesi pazar gibi olmam lazım ama bakalım inşallah olmam. Rüyamda da hep erkek bebek gördüm bi ara. Rüyalarımda çıkar ama genelde. Ben negatif dusuneyim de olumlu olursa sevinirim olmazsa da daha az uzulmeye çalışayım.
Amin ablacim cümlemizin insallah cikar guzel ruyan cok sevinirim senin adina bisi kalmadi hafta sonuna rabbim hayirlisini versin hakkimizda en guzeli neyse o nasip olsun artik

bende de kaç gündür bacak ağrısı vardı, eklem yerlerim ağrıyordu, masajla zar zor rahatlıyorum, biz kadınların çektiği ne ya

X