hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Benim pazartesi sali gibi adet olmam lazim erken gebelik testi cikariyor diyen var cikarmiyor diyen var baya baktim ben adetine 2 3 gun varken test yapip silik cizgi goren varmis

Gerci o gece hic yataktan kalmadim kalcamin altina yastik koydum yarim saat oyle yattim akmasin diye tampon yaptim sola donup sabaha kadar kalkmadan uyudum tutuysa tabi

Gerci o gece hic yataktan kalmadim kalcamin altina yastik koydum yarim saat oyle yattim akmasin diye tampon yaptim sola donup sabaha kadar kalkmadan uyudum tutuysa tabi

Ben öyle şeyler yapmadım sadece belirtiler nedeniyle bu düşünceye kapildim. Benim de dilim umut yok desede içimi allah biliyor

Ben o kadar beklemedim, 15 dk filan uzandım, sonra duşa gidiyorsun mecbur, giden gidiyor yine

Ben o kadar beklemedim, 15 dk filan uzandım, sonra duşa gidiyorsun mecbur, giden gidiyor yine
Ben bi yerde okudum iliskiden sonra sicak dus almayin diye sicak su etkiliyormus bisiler yaziyor hep kalkip.dus aliyordum bide oyle deneyeyim bakalim dedim sabah kalkinca aldim ayaga kalkinca giden gidior aynen

Ben bi yerde okudum iliskiden sonra sicak dus almayin diye sicak su etkiliyormus bisiler yaziyor hep kalkip.dus aliyordum bide oyle deneyeyim bakalim dedim sabah kalkinca aldim ayaga kalkinca giden gidior aynen
Bende sabah kalkınca alıyorum duş. Onu bende okumuştum sıcak su etkiloryormus diye. Allah bekleyislerimizi hayırlara sevince çevirsin inşallah kizlar

Neyse bu ay adet olayim bi de sabah duş almayı denerim, iyi de ben çalışıyorum, sabah duş almam zor :KK43:
olacaksa her türlü olur,
sanki dedelerimiz nasıl yapmış, tarlada ekin ekerken alel acele yapıp, ninelerimiz ayaklarini havaya dikip 15 dk beklememiştir herhalde :))))))

Neyse bu ay adet olayim bi de sabah duş almayı denerim, iyi de ben çalışıyorum, sabah duş almam zor :KK43:
olacaksa her türlü olur,
sanki dedelerimiz nasıl yapmış, tarlada ekin ekerken alel acele yapıp, ninelerimiz ayaklarini havaya dikip 15 dk beklememiştir herhalde :))))))
Hahaha esim de oyle diyor

olacaksa her türlü olur,

Canim eskiden kadınlar bizim gibi değilmiş organik mis biz hormonluyuz :-):-):-):-)

olacaksa her türlü olur,
Ninelerimizin zammanında bu kadar hormonlu yiyecekler ve kimyasallar hayatlarında yoktu :) bence onlarında etkisi var. Sizi çok iyi anlıyorum insan herşeyi deniyor. Ben de 4-5 ayın ardından Bu ay ovulasyon testi ile 15 dk bekleyerek hamile kaldım. Sabahı beklemek pek etki yaratmaz bence. Yumurtayla spermin buluşması 10 dk sürüyormuş çünki. 15_20 dk beklemek yeyerli.

Ninelerimizin zammanında bu kadar hormonlu yiyecekler ve kimyasallar hayatlarında yoktu :) bence onlarında etkisi var. Sizi çok iyi anlıyorum insan herşeyi deniyor. Ben de 4-5 ayın ardından Bu ay ovulasyon testi ile 15 dk bekleyerek hamile kaldım. Sabahı beklemek pek etki yaratmaz bence. Yumurtayla spermin buluşması 10 dk sürüyormuş çünki. 15_20 dk beklemek yeyerli.
yumurtanın spermle buluşması değil de tüplere ulaşması dakikalar içinde oluyormuş, yumurtayla birleşmesi yumurtlama olunca ancak

Her ay olumlu sonuc beklemek çok yorucu . Sizinde gözünüz aydin allah sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin. Sizin belirtiler ne zaman başladı neler yaşadınız ne zaman öğrendiniz anlatirmisiniz

X