hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

İlişki sonrası açık pembe lekelenme oldu,sonrasında kesildi hemen.
adete iki gün var kesin adetin habercisi offf

Bende adet olcam herhalde .. eklemlerim ağrıyor kasiklarim belim ağrımaya devam ediyor ve midem bulanıyor bugün çok fena.. bu kadar takma stres yaptıkça daha çok olmaz .

Ben bugun iyiyim bi gelişme yok hafif kasık batması dışında . Dün midem kötüydü bugün bişey yok şimdilik. . Senin bu lekelenme neden bu kadar uzun sürdü normalde adet olurken demi böyle oluyor.

Ben bugun iyiyim bi gelişme yok hafif kasık batması dışında . Dün midem kötüydü bugün bişey yok şimdilik. . Senin bu lekelenme neden bu kadar uzun sürdü normalde adet olurken demi böyle oluyor.
normalde lekelenmeden hemen sonra regl olurum, dün peçeteye geldi, bi de sabah akıntıyla karışık peçeteye geldi başka da gelen yok henüz

Benim kasık ağrısı ve gögüs hassasiyeti devam ediyor goguslerimin ici sizliyor alakasi var mi bilmem ama diş etlerim şişti hep çekildi

Benim kasık ağrısı ve gögüs hassasiyeti devam ediyor goguslerimin ici sizliyor alakasi var mi bilmem ama diş etlerim şişti hep

dün çok kötüydüm mide bulantısı yüzünden ama bugun sadece hafif sağ kasık ta ağrı var. Göğüslerim benimde sizliyordu. .. bakalım 3 4 güne belli olur seninde o tarihlerdeydi sanırım adetin

Iliski uzerinden 9 10 gun gecti ama bilmiyorum her bekledigimde heveslendigimde bu ay olur dedigimde regl oluyorum o yuzden emin olamiyorum kizlar dua edelim insallah ucumuzden de guzel haber gelir :emir_bebek:

Iliski uzerinden 9 10 gun gecti ama bilmiyorum her bekledigimde heveslendigimde bu ay olur dedigimde regl oluyorum o yuzden emin olamiyorum kizlar dua edelim insallah ucumuzden de guzel haber gelir :emir_bebek:

Bendede ay i şekilde bu ay diğerlerinden farklı olarak lekelenme ve kasık batması beni umutlandirdi ama bakalım inşallah güzel haberler veririz dediğin gibi ucumuz ve isteyen herkesin olur inşallah. :anneadayı:

Kızlar birde dun hafifti ama bugun baya yogun eklem ağrısı yaşıyorum sol kolum dirsek ve bilekten ağrıyor . Agritacak birsey yapmadım. Netten baktığımda eklem ağrısı da belirtilerden biri yazıyordu. Bunu yaşayan varmı .

Ve buna ek olarak saçlarım çok çabuk yaglaniyor akşam yıkıyorum ertesi gün sanki 2 günlük gibi yağlı oluyor normalde böyle değildi. Böyle bişey yaşayan varmı

Yada ben kafayı yedim herseyi ona yoruyorum :KK45:

X