Hamam böcekleri ..

yem koyun
köpüklü zehirler var detan falan
benim evi basmışlardı
buzdolabından bile çıkıyolardı ki ben çok korkarım
eşim her yeri ilaçladı da kurtulduk
hıı tabi apartmanı da ilaçlattık. profesyonel bi şirket apartmanı ilaçladı

Eklentiler

• böcek.jpg
    böcek.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 151
Atom bombası bana mısın demiyor..
Kellesi kopuyor ,kafayı feda etmekten değil açlıktan ölüyor..

Hem düz, hem tersine yürüyor..gayet seri hareket ediyor,uçuyor yetmiyor birde yüzüyorlar..

Böcek böcek değil transformers.kur bir ordu,düşman topraklara emin adımlarla ilerle..

İçim acıyor öldürülmesin dıyorum ama nasıl bir çirkinliktir o öyle..

Allahtan boyut olarak insanoğlundan kat be kat küçükler..birde eşit olsak yatırıp .....lerdi, gık diyemezdik..

O BAHSETTİĞİN KIRK AYAK GİBİ OLAN RUTUBET BÖCEĞİ TESBİH BÖCEĞİ YADA B..K BÖCEĞİ DİYE GEÇER ONUN ÇÖZÜMÜ YOK MALESEF RUTUBET OLAN YERLERDEN ÇIKAR..

HAMAM BÖCEĞİ İÇİN HEM İÇTEN HEM DIŞTAN İLAÇLAMA YAPILNASI LAZIM VE EĞER APARTMANDA YAŞIYORSAN APARTMANCA İLAÇLATMAK KESİN ÇÖZÜM YOKSA BİR SÜRELİĞİNE KOMŞUYA GİDER GERİ GELİRLER..

KIRINTI BULUNDURMAMAYA DİKKAT ET AÇIKTA YEMEK BIRAKMAMAYA DİKKAT ET AMA RUTUBET OLAN YERDE BÖCEK OLUR

fare yok . solucanlarda evin dışında varlar yani benim ev değil sırf tüm sokakda varmş komşularada sordum . hijyenlikle alakası yok gerçekten dün evde 3 saat temizlik yaptım 2 günde bi süpürge yapıp banyoları detarjanlıyorum . ev çok nemli bi de 1.kat .

SOLUCAN İÇİN İKİTANE TAVUK SALIN SOKAĞA BİRTANE BIRAKMAZLAR.. SİZİN SOKAKTA EKOLOJİK DENGE BOZULMUŞ ANACIM

Oncelikle haşereler elektronik aletleri seciyor yasam alani olarak .mesela radyo. tv. Vs gibi cihazlarda . ve cok cabuk cogaliyorlar yillar once bu sorunu yasadik evimizi ilaclattik ve gelmemek uzere gittiler .. Hazir satilan yemlerden alip kullanabili4sin ama mutlaka ilaclamada yapmalisin. Mutfak tezgahina . dolap iclerine ve altina. Kapi agzina cam önune gelebilecegini ve yem bulabilecegi her yere ilaclama yap ..
Ins. Kurtulursun..

En nefret ettiğim korktuğum iğrenç böcek ismini bile zor yazıyorum . Son zamanlarda evde çok çıkmaya başladı 1 hafta içinde 3 tane öldürdük . geçen eşim 5 dakikalığına dışarı çıktığında kocaman gördüm bir tane ben öldüremiyorum bile korkudan yanına yaklaşamıyorum . eşimi aradım ben geliyorum gözzünü ayırma dedi . bende öyle baktım tiksine tiksine baktım yatakodasına doğru hareketlendi mecburen bişiyler yapmak zorunda kaldm üstüne uzaktan terlik filan attım ayağı sakatlannca yavaşladı üstüne bastım ama kalbim nasıl çarpıyo ağlayacaktım o kdr korktumki . Bi keresinde yazın yatmaya gidiyorum burun buruna geldik ayağımın ucundaydı ,koskoca dolabın arkasına girdi gece gece dolabı talan ettik yatağın altın girdi iki saat bekledik ordan oraya kovaladık 1 saat boyunca filan. Bugünde sabah 8 de lavabodan döndüm güneş odaya çok gelmeye başladığı için koyu renkli perdeyi çekecektim bi baktım yine çok büyük hamam böceği perdede duruyo . Eşimi uyandırdım hemen süpürgeyi aldı vurdu süpürgeye tutunmuş ölü numarası yapıyormuş bulamadık nereye gitti diye meğer süpürgede tutunuyormuş 2 3 kez vurdu ölmedi en son öldürüp attı . İğrenç şey yatak odama bile giriyor . banyodan mı geliyor acaba ? banyoya gece lambası takıp kapıyı açıyoruz gece yatarken tüm odalarda kapalıydı ordan mı geldide direk ilk yakın oda bizm odaya girdi . Ya önceden yoktu ben nefret ediyorum tiksiniyorum bu hayvanlardan çok korkuyorum . Ne yapacağım ? çok byükler gerçekten . Nerden geliyo olabilir kış günü her yerde kapalı . Lavabodan tuvallettenmi çıkıyorlar acaba bilen var mı ?
internette sodalı pudra dökün çıktığı yerlere demiş bende öyle yaptım soda midesini mahvediyomuş zehirliyormuş pudra da tuzak amaçlıymış . bir de ev çok rutubetli duvarları dökülüyor . perdem küflendi .
bıktım bu evden artık sonbahar ve ilkbahardada buranın yerleşimindenmidir nedir ilçede tüm ilçe boyunca aynılarından var solucanmdır kırk ayakmmıdır nedir siyah siyah koyu gri renginde yılan gibi çk ayaklı uzun solucana benzer şeyler evin dışında duvarlara doluyor sokaklarda doluyor . yağmur yağınca artıyor yaz ve kış gidiyolar . evimin minik bahçesi vr ama ordan gelmiyolar . etraf hep bhçeli ev yanımızdaki evin çok büyük bahçesi var ordan geliyolar bu pislikler .
ilaçlatttık evin dışını yine aynı evin içinede girmeye başladılar . Sonra duvar köşelerine minik örümcek ağları oluyo arada . Bu evden taşınalım diyorum eşime ben on kere ev taşımak istemiyorum hem eşyalar yıpranır diyor . Annem ve kayınvalidemde eşyalarınız rutubetten küflenecek mahvolcak diyolar . bi yandan bbu olaylar yüzünden taşnmak istiyorum bi yandanda evin yerinden dolayı memnunum çok . ortm çevre güzel . bilemiyorum . Hamam böceği yeminden alsam işe yarar mı sizce ? bana sağlam öneri lazım ..

Ayyyy
Fobim bu.
7 yıldır aynı evde kiracıydık satın aldık geçen sene.yaza kadar bu hayvanı hayatımda görmemiştim.

Önceki yıla kadar site çevresinde bahçede lağım faresi çoktu ama evlerde falan yoktu.belediye bayağı uğraştı bitmiş.bu yaratık çıktı belki alakası vardır.
inanılmaz ürperiyorum değil öldürmek veya basmak yanına gidemem.bir defa dış kapının ordan girerken gördüm eşim eve biri girdi sandı bağırmalarımıza.ben telaşla cifin kireç çözücüsünü sıktım geberdi.eve girince arınması çok zormuş.birde ezince yumurta bırakırmış ayyy içim kalktı :KK43:(

kapılarda süngerler boşluklarda alçı silikon hep kapattık.

Asansöre girecekken gördüm bir kaç defa yada akşam parka inersek o zaman.
Bilmiyorum benim ürpertim bu hayvana karşı çok fena rüyalarıma giriyor, inanılmaz kaşınıyorum, titriyorum o gün hiç birşey yiyemiyorum.

Ben tedbir amaçlı borik asit almıştım yazın tatile giderken. haşlanmış patatesle karıştırıp kuytu yerlere attırdım.dönünce eve girmedim kardeşimle eşim girdi varsa alın atın dedim yoktu dediler. beni kekliyorlar diye yeminler ettirdim

Her yere kafur koyuyorum lavanta yağı damlatıyorum.yeterki gelmesinler diye.

Giriş katlarda varmış şimdi yok diyorlar birde çekiniyor insanlar var demeye.site yönetimi ayda 3 defa ilaçlıyor.yinede tedirginim.

Pudra şekeri ve karbonat karışımı da işe yarıyormuş deneyin isterseniz.

Yalnız şunuda ekleyeyim bizim buralar öyle eski yıkık dökük evlerde değil ama olunca oluyor zıkkım.

O BAHSETTİĞİN KIRK AYAK GİBİ OLAN RUTUBET BÖCEĞİ TESBİH BÖCEĞİ YADA B..K BÖCEĞİ DİYE GEÇER ONUN ÇÖZÜMÜ YOK MALESEF RUTUBET OLAN YERLERDEN ÇIKAR..

HAMAM BÖCEĞİ İÇİN HEM İÇTEN HEM DIŞTAN İLAÇLAMA YAPILNASI LAZIM VE EĞER APARTMANDA YAŞIYORSAN APARTMANCA İLAÇLATMAK KESİN ÇÖZÜM YOKSA BİR SÜRELİĞİNE KOMŞUYA GİDER GERİ GELİRLER..

KIRINTI BULUNDURMAMAYA DİKKAT ET AÇIKTA YEMEK BIRAKMAMAYA DİKKAT ET AMA RUTUBET OLAN YERDE BÖCEK OLUR

apartman değil mustaakil . üst katımda biri var sadece alt katımında sadece salonumun altında 1+1 var geri kalan odamın altları boşluğa denk geliyo .

Ayyyy
Fobim bu.
7 yıldır aynı evde kiracıydık satın aldık geçen sene.yaza kadar bu hayvanı hayatımda görmemiştim.

Önceki yıla kadar site çevresinde bahçede lağım faresi çoktu ama evlerde falan yoktu.belediye bayağı uğraştı bitmiş.bu yaratık çıktı belki alakası vardır.
inanılmaz ürperiyorum değil öldürmek veya basmak yanına gidemem.bir defa dış kapının ordan girerken gördüm eşim eve biri girdi sandı bağırmalarımıza.ben telaşla cifin kireç çözücüsünü sıktım geberdi.eve girince arınması çok zormuş.birde ezince yumurta bırakırmış ayyy içim kalktı :KK43:(

kapılarda süngerler boşluklarda alçı silikon hep kapattık.

Asansöre girecekken gördüm bir kaç defa yada akşam parka inersek o zaman.
Bilmiyorum benim ürpertim bu hayvana karşı çok fena rüyalarıma giriyor, inanılmaz kaşınıyorum, titriyorum o gün hiç birşey yiyemiyorum.

Ben tedbir amaçlı borik asit almıştım yazın tatile giderken. haşlanmış patatesle karıştırıp kuytu yerlere attırdım.dönünce eve girmedim kardeşimle eşim girdi varsa alın atın dedim yoktu dediler. beni kekliyorlar diye yeminler ettirdim

Her yere kafur koyuyorum lavanta yağı damlatıyorum.yeterki gelmesinler diye.

Giriş katlarda varmış şimdi yok diyorlar birde çekiniyor insanlar var demeye.site yönetimi ayda 3 defa ilaçlıyor.yinede tedirginim.

Pudra şekeri ve karbonat karışımı da işe yarıyormuş deneyin isterseniz.

Yalnız şunuda ekleyeyim bizim buralar öyle eski yıkık dökük evlerde değil ama olunca oluyor zıkkım.

bende denedim işte şimdi köşelere koydum pudra şekeri karbonat karışımını bakalm işe yarayacakmı gerçekten çok tiksinçler .

Hem düz, hem tersine yürüyor..gayet seri hareket ediyor,uçuyor yetmiyor birde yüzüyorlar..

Böcek böcek değil transformers.kur bir ordu,düşman topraklara emin adımlarla ilerle..

Allahtan boyut olarak insanoğlundan kat be kat küçükler..birde eşit olsak yatırıp .....lerdi, gık diyemezdik..

çok güldüm :KK70: ama haklısın gerçekten suda boğulmadan 30 dk duruyorlarmış radyasyona insanın 15 katı daha dayanıklılarmış iğrençler ya görüntüleri çok korkunçç ve tiksinç gerçektenn çok dayanıklılar . bi de ölü taklidi yapıyolar . çok hızlı hareket ediyolar .çok iyi saklanıyorlar . bir keresinde banyoda gördümm klozetin içine o görünmeyen kenarına saklanmş aradık aradık orda bulduk ya akla bak

Tatlım bekarken annemlerle bir yerde oturuyorduk.
1 Hafta şehir dışına çıktık geldiğimizde evi hamam böceği basmıştı.
10 gün içinde evi taşıdık o yüzden ne yapılır bilmiyorum
Ama aklıma gelen eve ilaçlama yaptırman.

İş yerime yaptırdık 4 sene oldu hamamböceği girmez oldu.

Bende nefret edıyorum butun bocek turlerınden ve cok korkarım benım bebegım dogdugunda bız bı eve tasındık dedıgınız gıbı nem almıs duvarlar bıde mutfak tezgahı sısmıstı sudan ben evı gormedım dogum yptıgım ıcın gıdemedım oda ayrıntılı bakmadan tutmustu ılklerde bırsey gormemıstım sonra gecelerı mutfaga gırınce tezgahn uzerınde kucuk yavrularını gormeye basladım holde falan sonra bıgun kocaman salonda sonra wcde en son yatak odama dadandılar bıgun sabah kalkınca esımın kolundaydı ve ben cok korkarım bebegm ıcnde cok korktm ısık acık yatagn sagına solna baka baka zor uyuyordum pudra karbonat karısımından heryere doktum devam ettı buraya yazdm a101de bıdonla satılan bı ılac var chrysamed mı neydı adı onu tavsıye ettıler bıde ılaclamayı ama meger bızım hamam boceklerınınde turlerı oluyormus aynı hamambocegıne benzeyen kalorıfer bocegı dye bsey var cok hızlı kacıyo ölmüyo hemen ve cok hızlı cogalıyo heryere de gırıyor bu dısarıdan cagırılan ılaclamayla bıle kolay kolay bıtmeyp tekrar edlmesı gerekeblyrmus ben kurtulamadım bebegım hareketlenp emekleyecek dıye ve artık korkudn evı tasıdık bız halıları falan yıkamaya verdım buraya oyle gldı hersyımı temızledm oyle kurtldm ıns bı cozum bulrsunz eger tasınma ımkanınz yoksa borikasit dıye bı zehır var eczanelerde ucuz bırsey onu haslanmıs patatesle top yapıp bı yerlere koyunca zehırlenıp yuvalarına gdp patlıyorlarmıs ve o olulerı yıyenlerde zehırlenıyormus bırde onu denıyn bakalm ucuz 2.3 tl bısy

Naptın sen yaaaa🤣🤣🤣🤣

Canım aslında eczanede bir jel var o jeli alırsan bir daha eminim görmezsin ben öyle yapmıştım buraya marka yazamıyorum

Yem süper. Alın birkaç kutu. Her tarafa yerleştirin. 3 ay etkili üstelik. Bizim yazlıkta olurdu, oradan tecrübeliyim.

Bayerin ilaçları oluyor sulandırıp kullanılan. Kokusuz bişey sık bi gece beklet mis gibi oluyor.

Bizim yan komşuyu basmıştı hamam böceği. Kadının fırınının gözelerinden bile çıktı. Hiç unutmuyorum bi kere kakao istemiştik keke koymak için misafir gelecekti bakkala gidecek zaman yoktu. Kakaoyu keke bi döktük çıt içine düştü. Bi kek çöp oldu öyle. Çok illet bişey bi tanesi yeter zaten üremeye. Çok beklemeden ilaçlayın yoksa tüm evi sararlarsa kurtulmak çok zor.

Ben çocukken bizde kara böcek çıkardı. Babam her sene tatile çıkarken tarım ilacıyla evi ilaçlardı. Bir sene görünmezdi. Yaz gelince tabi yeniden olurdu.

Oyy tiksinc çok korkarım bende,görünce kalbim hızlanır kaçarım o da benden kaçar, parmak kadarlar ve uçuyorlar. Dün balkona uçtu birtane , iyi ki eşim vardı öldürdü yoksa korkudan bitiyorum. Bu arada gecekondu tuvalet çukurunu ilavayanlari yakalayınca apartman çukurunu ilaclattirin,azalır.

X