HaLa oLuYoRuM...

HS_HS

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
124
0
41
Merhaba arkadaşlar sizle paylaşmak istediğim bi konu daha var... :çok üzgünüm:
Abimin eşi hamile.... Hem çok mutluyum hemde üzgünüm... 3.kez hala oluyorum. mutluyum çünkü bu küçük abimin ilk çocuğu.. :dance: Geçen sene bi kere daha hamile kalmıştı eşi ama bikaç ay sonra bebeklerini kaybettiler... İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bi bebişleri olur... Üzüldüğüm şeyse benim henüz bebeğimin olmaması ve o duyguyu tadamamış olmam... :1no2: Adetim düzensiz olduğu için yumurtlama gerçekleşmiyormuş...Doktora falan gittim 1 haftadır doktorun verdiği hapları kullanıyorum... Hayırlısıyla en kısa zamanda inş. bende hamile kalırım. Allahım ne olur duy sesimi banada hayırlısıyla eli ayağı düzgün bi bebiş nasip et... Etki yakınlarımdan hamile haberi aldığımda yüzüm asılmasın, bi köşede ağlamayayım... senağlama

canım benim kıyamam sana üzülme. inşallah Allah ım sanada, banada, isteyen herkese nasib eder bu güzellikleri yaşamayı. herşeyin bir zamanı var. Rabbim bizden daha iyi bilir , hangi zamanın bizim için hayırlı olduğunu. İnancını kabetme ve dua et canım benim. yengenede Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşallah.

öncelikle hala olacagin icin sevindim hala olmak bam baska bir duygu gerci o duyguyu tatmisin:)
birde ikici konuya gelelim allah insallah seninde burda hamile oldugunu duymayi nasip ettsin bize ve o haberi vermeyide sana nasip ettsin. bende 6 sene ugrastim hamile kalmak icin benimde rgl im cok düzensizdi ve doktoruma biraktim kendimi haplar kullandim olmadi sonunda tamam artik kendimi yipratmayacam dedim ve doktoruma tedaviyi biraktigimi söyledim. tam 2 ay sonra gögüslerimden sorun yasadim ve ne oldugunu bilmedigim icin doktora gittim ve noktami ilk kez gördüm 7 haftalik hamileydim ilk ögrendigimde ve inanamadim ama gercekti sonunda inandim ve hamileligimin tadini cikardim. 12.09.07 dede oglumu kucagima aldim. yani demek istedigim umudunu sakin yitirme herseyin hayirlisi allah nasip gördügü zaman olur.saygilarimla

insallah sana da anne olmak nasip olur canim.
Allah gonlune gore versin,umudunu kaybetme insallah sen de anne olursun.

ben de müstakbel bir halayım =) yani hayırlısıysa abimin bir çocuğu olduğunda hala olucam ben de, o yüzden tebrik ediyorum sizi a.s.

diğer konuda ise size ve anne olmayı isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar diliyorum can-ı gönülden... inşallah günün birinde, vakti zamanı geldiğinde ben de kendi meleğimi kollarıma alabilirim :1hug:

canım halalgın hayırlı olsun inş. tez zamanda tüm isteyenlere rabbim versin senide ayırmasın ümidini yitirme canım allahtan ümit kesilmez hayırlısıyla olur inş. bol bol dua et

canım hayırlı uğurlu olsunç.
Allahım sanada yaşatsın inşallah bu duyguyu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…