hala oğluşumla uyuyorum!!!

bennys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
83
0
kızlar oğlum 3 bucuk aylık oldu ama hala beraber yatıyoruz. siz odasını ayırdınız mı? ben bir iki kere denedim ama çok korkuyor yalnız yatmaya bana da her 2 satte bir kalkmak zor oluyor açıkçası yanımda daha huzurluyum ama herkes geciktiğimi söylüyor. sizler ne yaptınız ne zaman ayırdınız?

bnm oğlum 10aylık hala yanımda yatıyor nede olsa bıraz buyuyunce ıstesemde benımle yatmaz ,
o yuzden keyfını cıkar bu anların derım

bızde odamızda yatırıyoruz Aral ı ben ayırmak ıstıyorum ama suan aralın odası esım ve bnm calısma odamız . pc ler fln var butun bunları koyacak baska bır yer bulmam lazım bır utu odam var belkı oraya belkıde yatak odama alıcam pc nın bırını . ama ıste tum bunlar zaman ve paraya bakıyor... bırde aral bey 1,5 saatte bır gece emmeye kalktıgı ıcın ayrı odayı suanda ertelıyoruz.. bahara dogru ınşallah odasını super yapıp ayırıcam yanımızdan.
kocama sarılıp yatamaz oldum ayol hemen hıssedıp mızıldanıyor velet.

bızde odamızda yatırıyoruz Aral ı ben ayırmak ıstıyorum ama suan aralın odası esım ve bnm calısma odamız . pc ler fln var butun bunları koyacak baska bır yer bulmam lazım bır utu odam var belkı oraya belkıde yatak odama alıcam pc nın bırını . ama ıste tum bunlar zaman ve paraya bakıyor... bırde aral bey 1,5 saatte bır gece emmeye kalktıgı ıcın ayrı odayı suanda ertelıyoruz.. bahara dogru ınşallah odasını super yapıp ayırıcam yanımızdan.
kocama sarılıp yatamaz oldum ayol hemen hıssedıp mızıldanıyor velet.

ay inanmıyorum yaaa benim oğlan da 1.5 bucuk saatte bir kalkıyor emmeye.. bana 3 aylıktan sonra uyuma aralığı uzar diyorlardı ama nerdeee :teytey:
biz her gece nöbetteyiz aynı sizin gibi işimiz zor valla hihoyyyt

6 aya kadar anneyle aynı odada kalması ani beşik ölümü riskini azalttığından tüm doktorlar tarafından tavsiye edilir diye biliyorum..

oglum 7 aylık yanımda yatıyor kendı odasıda var ayırmayı düşünmüyorum onun nefesini duymam lazım onun nefes ritimleriyle anca uykuya dalabiliyorum öbür türlü ayırsam süreklı kalkıp bakmam lazım böylesi daha iyi

bizde aynı odada yatıyoruz beşiğinde yatıyoor ama her 3 saatte bir git gel yapıyoruz
şimdilik rahatız ben önümüzdeki bahara kadar ayırmayı düşünmüyoruz
odası var ama orda bırakmıyorumn odayı yeniden düzenleyip bahard oraya tasıyacagım kendisini şimdi içöimde rahat olmaz

ayırmak icin daha erken deilmi 1 yıldan once pek ayırma taraftarı deilim onun nefesini duymadan her uyandıgımda yoklama cekmeden rahat edemem

bende hala ayırmadım 1 yaşından önce ayırmayı hiç düşünmüyorum

X