hala doğuramadık :S

teşekkür ederim.. demekki benim de yavaş yavaş gidiyor.. ama sanki kokulu gibi geliyo bana yaa?? enfeksiyon falan olmasın da allah korusun ama kaşıntı ya da yanmam yok çok şükür... en son cuma nst ye girdim pazartesi ya da salı nst ye çağırdılar..bişey olmazsa ben salı gideceğim bu akşam çok hareketli bebiş.. ya da kasılmaları ben bebeiş hareketi zannsiyorum??? ama sancım ağrım yok??
nasıl ne zman doğurcam ben yaa???

ben de merak ettim ne oldu doğurdun mu diye??
beklemeye devam desene...
ben gezmeye gidiyorum :))

aynı sıkıntılar bende de var arkadaşım cuma nst girdim dr pazartesi yine çağırdı yine ne sancı var ne belirti günüm doldu. hareketleri çok rahatsız ediyor, beni sanki dans ediyor orada.

bizimle dalga geçio yaramazlar

ya sorma arkadasım dün gece okadar rahatsızlandım ki mümkün değil yatamadım bizim ufaklıkta sanki karnımı delip çıkacak kadar hareketli idi bi ara korktum bu kadar hareketlen duruş şeklini değiştiri mi acaba diyekafamçokkarıştı

walla benm aklı mantığım çalışmıo artık beklmekten çok sıkıldım bunaldım daraldım herkes başımda doğurcam diye beklio akşama sabaha beklio herkes

enemine ben seni doğurdun sandım, nişan geldi yazmışsın ya, ozaman 2 gün içinde doğum oluyormuş, sende sancı vs de mi yok :uhm: ya bir de ben çok fazla hareket etmiyorum açıkçası, zaten halim yok bi de başta bacaklarım olmak üzere heryerim ağrıyor, gece düzenli uyuyamadığım için hiç enerjim yokkkk.. onun da etkisi var aslında yürüyüş falan yapmak lazım ama çok halsizim :bbo: ama sen bir dene bakalım bol bol yürü hem normal doğuma iyi geliyormuş..

benimde 39.hafta bitti.-tatlicadiarzu-sizi takip ediyorum doğuramayanlar olarak.içime hep 15 doğuyodu ama bilmiyom hiç bi hareketlilik yok.senağlama39 da bekliyodum ama hayırlısı.kaç kişi kaldık sabırla doğurmayı bekleyen ekim anneleri olarak bilen var mı:CüvCüv:

Bende hala bekliyorum doktor çarşamba çağirdi bi gelişme olmassa cumartesi hastaneye yatiş

saolun kızlar haber werrim gelişmelrden henüz bi gelişme yok nişan geldi ama su flan gelmediği için beklioz

:CüvCüv:saolun kızlar haber werrim gelişmelrden henüz bi gelişme yok nişan geldi ama su flan gelmediği için bekliozyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…