Hala acı çekmem normal mi

Roza30

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2023
529
428
İyi akşamlar hanımlar
Kısaca derdimi anlatıp fikirlerinizi almak istiyorum. Görücü usulü tanışıp samimiyetine inandığım ve bu benim için doğru kişi dediğim adam tarafından nişandan önce yarı yolda bırakıldığım kişi tarafından 6 ay oldu. Ve ben hala aklıma geldikçe çok acı çekiyorum gözlerim doluyor.Çünkü değer vermiş sevmiştim. Meğerse o samimiyetsizmiş. O kadar güzel sözü hep benim onayımı almak için kullanmış demekki. Sonra bir bahane ile yarı yolda bıraktı. Ben aklıma geldikçe kendimi çok değersiz ve yetersiz hissediyorum.Özgüvenimi yıktı. Acı çekiyorum. Hiç bir şey olmamış gibi silip atması ardına bile bakmaması çok zoruma gitti. Hala acı çekmem normal mi? Ve bu yaptığı alçaklık değil midir sizce. Gönül bağı kurup sudan sebeplerle yarı yolda bırakması. Aklımdan silemedim hala olanları ve hatırladıkça çok üzülüyorum.
Yorum yapan herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum 🙏🌸

Bugunler gececek ve siz iyi ki diyeceksiniz... olmayanda hayir vardir bunu dusunup icinizi rahatlatin... bu arada kesinlikle verilmis sadakaniz varmis kurtulmussunuz...

Bugunler gececek ve siz iyi ki diyeceksiniz... olmayanda hayir vardir bunu dusunup icinizi rahatlatin... bu arada kesinlikle verilmis sadakaniz varmis kurtulmussunuz...
Evet çünkü karşıdaki samimiyetsiz bir oyuncuymuş. Red edilmemek için benim onayımı almak için çabaladı. Ben inandım değer verdim. Tamam dedim. Sonra kendi vazgeçti. Meğer en başından çokda istekli değilmiş istiyor gibi davranmış.

Hayır keşke toksik olsaydı da yol verseydim hemen bu kadar anlam yüklemeden. Maalesef çok ilgili ve istekli davrandı ilk başlarda. 2 gün içinde oldu herşey
Ayrılırken ne söyledi. Direk bitti diyip gitti mi.? Emin ol geçiyor. Bir daha da dönmesin diye dua et.

Ben bu konuyu daha önce de okudum. Acilen psikolojik destek almalısınız.
Kafa dağıtmak için bir işte çalışmayı düşünüyordum aslında. Belki iyi gelir diye. Psikolojim iyi değil orası da gerçek. Nerden almamı tavsiye edersiniz daha önce hiç gitmedim psikoloğa

Hazmedemiyorsunuz haklısınız ama geçer zamanla sizinle iletisim kuruyor mu adim atsanız barışır mi ? Aslında böylelerine ısrar edip manipüle edip barisip iki gün sonra ben seni terkediyorum diyeceksin.

Kafa dağıtmak için bir işte çalışmayı düşünüyordum aslında. Belki iyi gelir diye. Psikolojim iyi değil orası da gerçek. Nerden almamı tavsiye edersiniz daha önce hiç gitmedim psikoloğa
Yaşadığınız ildeki psikologları araştırabilirsiniz ya da online hizmet veren sitelere bakabilirsiniz.

E şimdi gönlün boş, tabii ki aklına gelecek. Kalbini dolduran düzgün kişiyi bulduğun anda eski ilişkinin derinlikten uzak, saçma bir şey olduğunu, ayrilmakla olabilecek en iyi şeyin olduğunu anlayacaksın 😇
Bencede 😊 çivi çiviyi söker derler. Bu tamamen aklımdan çıkınca inşallah yeni biri girer hayatıma bu sefer çok daha dikkatli davranırım

Belki sadece boşluktan canın sıkılıyordur ona sarıyorsundur, şöyle anlayabilirsin bunu çok beğeneceğin biri olsa hayatında aklından geçer mi

Hazmedemiyorsunuz haklısınız ama geçer zamanla sizinle iletisim kuruyor mu adim atsanız barışır mi ? Aslında böylelerine ısrar edip manipüle edip barisip iki gün sonra ben seni terkediyorum diyeceksin.
Ay yok ya keşke dönsede ben red etsem diyorum. Öyleki bana söylediği onca sözden onca vaatlerden sonra arkasına bşle bakmadan gitti. Olaydan sonra çevresine söylediğim birkaç sözü bahane etmiş. Kendimi açıklamak için yazdım cevap bile vermedi. O derece pislik çıktı. En ufak bir ilgisizlik görseydim en başında ben yol verirdim ama o kadar ilgiliydiki hiç aklıma gelmezdi böyle yapacağı hepsi rolmüş demek. Gereksiz yetersiz biriymişim gibi attı köşeye sonra

Ay yok ya keşke dönsede ben red etsem diyorum. Öyleki bana söylediği onca sözden onca vaatlerden sonra arkasına bşle bakmadan gitti. Olaydan sonra çevresine söylediğim birkaç sözü bahane etmiş. Kendimi açıklamak için yazdım cevap bile vermedi. O derece pislik çıktı. En ufak bir ilgisizlik görseydim en başında ben yol verirdim ama o kadar ilgiliydiki hiç aklıma gelmezdi böyle yapacağı hepsi rolmüş demek. Gereksiz yetersiz biriymişim gibi attı köşeye sonra
Şal gitsin bosver. Bundan bir zaman sonra iyi ki gitmiş diyecegin birisi girecek hayatına. Yazdım buraya.

X