Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum

Konu sahibi farkında değil ama bu kafayla yine konu açacak. Ama bu üyeliğiyle ama yeni üyelikle. Ama o konu açılacak.
Yok ya sanmam...Uyanık bı kız aslında ama biraz aileden kaynaklı ozgüven sorunu var biraz da manipüle edilmiş...Bikac yıl sürer tahminim ama hemen çocuk yapmazsa çabuk toplar kafayı...

Konu sahibi farkında değil ama bu kafayla yine konu açacak. Ama bu üyeliğiyle ama yeni üyelikle. Ama o konu açılacak.
Bence baska uyelik alır ama kendisi belli ki iyi eğitim almis kendini yetistirmis olmakla beraber fazla nahif ve dunyadan kopuk yasamis bugune kadar. Buradaki yorumları bile varos ve cirkef buldu hayatinda hiç cirkeflik görmemiş. Fanusta yetismis zaar

Bu kafayla daha cok kandirilir sadece eşi degil dış dünyada da cok manipule edilir biraz yetiskin moduna geçip sorumluluk almayi öğrenmeli ve güçlenmeli diye düşünüyorum

Aynen, konu sahibesi nezaket zerafet takılıyor da adamın bundan haberi var mı acaba paraları bariz yemiş orta sınıf erkekler neden berbat

O gelin neden kocasıyla yollarını ayırıp; kendine mutlu, huzurlu bir hayat kurmuyor ?

Küçük bir cinnet

Şu erkekleri maddi konuda üzmeme tribini hiç anlayamıyorum. Yok erkekliğine laf gelmesin, yok onuru kırılmasın. Madem ezilmekten korkuyor gitsin 76 bin veren iş bulsun, bulamıyorsa da kırsın kıçını otursun. Siz böyle yapmaya devam ettikçe eşiniz annesine Smeg espresso makinesi de alır Dyson saç maşası da. Siz de düğün borcu öder, annenize 2 bin layık görmeye devam edersiniz. "Çocuk yaparsanız düzelir." öneri hakkımı kullanmak istiyorum. O zaman masrafları çocuk için yapar her şey de %100 düzelir.

Ay sonunuz benzemesin ama aynı benim hikayeyi anlatıyorsunuz. Bizde de ben daha çok kazanıyordum; her şeyi karşılıyordum tatiller evdeki eşyalar yemekler eşime hediyeler hatta ailesi bir şeyler aldırdı kendine, ona sadece kirayı bırakmıştım ki o kadar fazla değildi kiramız.. aynı mantıkla erkek diye her şeyi ona bırakamam, benim senin olmaz, bugün ben daha çok kazanıyorum yarın da o kazanır vs gibi düşünüyordum. Ve eşimi görseniz herkes ama herkes bu adam sana nasıl aşık gözünün içine bakıyor falan diyordu

bu arkamdan ailesine aynı sizin gibi para eşya falan verdiği yetmiyormuş gibi ailesi de beni sömürme girişimlerine devam etti, sorumluluk almayı öğrensin diye taksitle birkaç eşya aldırdım 3 yılın sonunda her gün ağlıyor taksit de taksit ulan ben niye bu kadar ağlamadım

Neyse ezcümle sonunda boşanmaya karar verdim ve o melek gibi adam neye dönüştü biliyor musunuz?! Aklınız almaz. Benim paramla aldığım eşyaların bile üstüne konmaya çalışmak mı dersiniz, ailesinin verdiği bir altın set vardı sadece bir şey istemedim -düğün falan da- onun için benim peşime düşmek mi neler neler..

Sonunda aradım ulan sana ailene bir sürü verdim ettim ayıp değil mi diye, sen kira vermedin, onları ona sayıyorum dedi ben şok kira versem çok çok daha az paramdan olurdum.

Bahsettiğim adam etrafında çok masum diye anılan biri, o bunları yaptıysa herkes her şeyi yapar size öyle diyim.

Ve şimdiki aklım olsa 5 kuruş harcamazdım, git kendin bir yolunu bul al et derdim. Çünkü erkekler gerçekten bu şekilde olgunlaşıyor ve kıymet biliyor bence.

Kız sen şaşkın mısın? Maaş hepten kocaya verilir mi? Yaşım 45 şu hayatta ve burda erkekler hakkında öğrendiğim tek kesin şey onlara asla hele para konusunda asla ve kat-a guvenilmemesi gerektiği...Hem de sana ne kadar yakınsa o kadar tehlikeli....Sokaktaki adam sana kolay kolay bişey yapamaz ama koynundaki herif böyle dolandirir ruhun duymaz Nerden bildiğimi sorma

Aşırı aşırı haklı birisiniz ya

Konuş kız Cherry

Şu dilin yarısını kocanıza çıkarsanız bütün sorunlarınız çözülmüştü.

Bikaç yıl geçsin hepimizden daha çirkef daha kavgacı daha varoş olacak. O koca onun ipini öyle bi eğirecek ki.

Aramıza hoşgeldin cherry bizi sevmiyo

Bikaç yıl geçsin hepimizden daha çirkef daha kavgacı daha varoş olacak. O koca onun ipini öyle bi eğirecek ki.
Benim kadar olmasin kâtip

Not; kaziklandigimi anladığım günün ertesi dava açtım, protokolle elinde avucunda ne varsa ev araba altın döviz hepsini aldım. sg dedim, gık demedi..Gitmedi... Gitmiyor....2 yıldır hâlâ evde, maaşını veriyor, benden harçlık alıyor , cam siliyor, yemek yapıyor, çamasir asiyor.... Vuruyorum kırbacı bana mısin demiyor Hala içim sogumadi....

Son düzenleme:
Bence çirkeflik değil de iyiniyetinden vurularak insanları tanımak diyelim biz ona.. konu sahibi de iyiniyetinden vurulmuş şuan olayın şokuyla anlamıyor yakında oda burda yaşadıklarını anlatacak yeni kuzulara.

Ama insan iyiniyetinden bir kez vurulur.. sonra tırnakları çıkarır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…