Haksız mıyım? Abartıyor muyum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
o dizi izlerken sen ne yapiyorsun?

benim nisanlim da her turlu spor musabakasina hipnoz olur. o boyle televizyona kitlenince ben genelde koltugun ona yakin tarafina uzanip ayaklarimi kafasina falan uzatiyorum. bazen hic takmadan izliyor bazen bunaldigimi anlayip kisa kesiyor benle ilgileniyor. illa seks degil yani birlikte yapacagimiz herhangi bir sey cikariyor ortaya.

kavga etmeye gerek yok ya, kuslugu de uzatma bence. hani birlikte bir sey yapmak istiyorsan ya acikca soyle ya da keyfini kacir benim gibi, yoksa bosver izlesin.

E normal bu bence. Bi akşam bi akşamı tutmazki. Bazı akşamlar ben video izlerim o oyun oynar tek kelime etmediğimiz olur bazen deliler gibi muhabbet ederiz (sevişiriz yazıcam sandınız demii ) bazen birlikte bir şeyler izleriz. Yani bence böyle olmalı. Eşine de kendine de vakit ayırabilmelisin. Eşiniz de böyle yapıyor.

Başka odada annemle konusuyorum görüntülü, bugün annemin işi vardı o yüzden fazla söylendim ben bunu kapat başka bişey aç diyorum, O da son 5 dk aşkım diye yarım saat oyalıyor beni

Siz nöbetteyken kendine vakit ayırmasını onu özlediğinizi birlikteyken ortak paydada buluştuğunuz bir şeyler yapmak istediğinizi belirtin olsun bitsin.

Belki başkalarına normal gelebilir ama yeni evlilere göre çok uzak kalmışsınız sanki . Yaklaşık bir yıldır eşimle ayrıyız ve yıllardır evimde tv yok , çocuklarımın tablet ve telefon kullanımı ise kısıtlı. Çocukların sosyal aktiviteleri var ve bense evdeyken akşamları buraya takılır gündüzleri ise genelde evle yada bahçeyle uğraşırım. O yüzden bana çok normal gelmedi. Dizi ve internet ortamına kendinizi çok kaptırmışsınız gibi geldi sanki .

Biz evlilik öncesi de 1 sene beraber yaşadık zaten. Ortalama 1.5 sene kadar birlikte yaşadık yani evlilik dışında. Ben daha çok diziye alıştırdım fazla izliyorum çünkü. Hepsi benim dizilerim.

Kırmızı gecelik arkadaşım; kırmızı geceliği giyeceksin; adam sporunu neyim izlerken "Ayyy" diye kucağına düşmek suretiylen oturuvereceksin. Sevgililik çogzel oluyor da evlenince limuzine lpg taktırmışa dönüyor ortam. 8. seneyi devireceğiz birbirimizden sıkıldık tamam da yani evliliğin ilk seneleri de hemen ucuz inşaat kireci gibi dökülmezsin yani.

Tak takıştır, sür sürüştür, giy topuklu terliği önünden geçerken adamın üzerine düş bacım.
Sonra yine küs küs kalk git. Bi tuhaf olsun adam.

Shdhdjdjdjdj süpersin. Ya seks hayatımız güzel onda bir problem yok

Biz evlilik öncesi de 1 sene beraber yaşadık zaten. Ortalama 1.5 sene kadar birlikte yaşadık yani evlilik dışında. Ben daha çok diziye alıştırdım fazla izliyorum çünkü. Hepsi benim dizilerim.
Yürüyüş falan yapmayı deneseniz mesela , yada dışarı çıkıp kahvenizi dışarda içmeyi? Hem birbirinize daha yakın ve arkadaş gibi olursunuz.

Yürüyüş falan yapmayı deneseniz mesela , yada dışarı çıkıp kahvenizi dışarda içmeyi? Hem birbirinize daha yakın ve arkadaş gibi olursunuz.
Yazdım aralarda zaten ama görmediniz sanırım. Zaten aynı akşam içinde hem yürüyüş hem balkonda kahve içiyoruz, ben sadece maç izlemesine kıl oluyorum maç yerine başka birşey izlese ben eşlik ederim diyordum ama üyeler yardımcı oldular

Asdfşffgh eski türk filmi senaryosu gibi taktik...ne varsa eskilerde var valla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…