Haksız mıyım? Abartıyor muyum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dışarı çıkmak, sohbet etmek gibi bir isteğiniz var ise bunları söyleyebilirsiniz. 2 yıllık evliyim pandemi süreciyle birlikte o kadar çok evde kaldık ki evde birlikte huzurlu olduğumuzu hissettiğimiz için telefonda oyun, survivor, masterchef olarak çok akşam geçirdik. Ancak yasaklı olmayan zamanlarda gezdik bi kahve alıp bir yeşilliğe gideriz çünkü bu ortak zevkimiz. Bence kavga yerine konuşabilirsiniz anlaşılır olursunuz.
Ya şöyle dışarı çıkarız günlük yürüyüş yaparız ya da balkonda otururuz benim talepte bulunmama gerek kalmıyor. Ama ben 2-3 saat sadece maç izlemesinden hoşlanmıyorum transfer haberi takip etmesi falan kıl ediyor beni.

İstediğim aktif maç takip etmemesi galiba. Mesela komik video izleyerek kafasını dağıtsın ben de eşlik edeyim gibi gibi.
Her şeye de eşlik etmeyiver. Bırak kendi kendine yaptığı özel bişey kalsın adama. Senin tek başına yapmak istediğin bir şey yok mu?

Futbol fanatiği adamdan ben de hoşlanmam. Ama sen bunu seçmişsin, nikahı basmışsın demek ki senin için sorun değil. Sal adamı iki saat 😂😂

Her şeye de eşlik etmeyiver. Bırak kendi kendine yaptığı özel bişey kalsın adama. Senin tek başına yapmak istediğin bir şey yok mu?

Futbol fanatiği adamdan ben de hoşlanmam. Ama sen bunu seçmişsin, nikahı basmışsın demek ki senin için sorun değil. Sal adamı iki saat 😂😂
Kudra bilmiyordum ki. Sevgiliyken hiç izlemem falan diyordu. Aynı eve geçtik baktım baksırla tvye sövüyornfmgglgk

Aspora’yı en az 5 kez as-po-ra diye okuyup ne olduğunu anlamaya çalıştım :olamaz:

neyse, aspor izleyen adamı o odada bırakır başka odaya geçerim, sorry :63:
Başka odadayım zaten yatağa yapıştım şimdi ekşınlı bişiler açtı gideyim diye ama gururluyum. (Jartiyerle karsısına cıktı) 🤣

Ya şöyle dışarı çıkarız günlük yürüyüş yaparız ya da balkonda otururuz benim talepte bulunmama gerek kalmıyor. Ama ben 2-3 saat sadece maç izlemesinden hoşlanmıyorum transfer haberi takip etmesi falan kıl ediyor beni.

Eğer başka zamanlarda verimli vakit geçiriyorsanız bence bu tarz kişisel saatler için kavga çıkarmamak lazım. Hatta siz de o saatlerde sevdiğiniz şeylerle uğraşın mis.

Kudra bilmiyordum ki. Sevgiliyken hiç izlemem falan diyordu. Aynı eve geçtik baktım baksırla tvye sövüyornfmgglgk
Ahahah kandırmış seni. Yapacak bişe yok şu saatten sonra. Almışsın artık adamı, iade edemezsin.

Ciddiyim bi sıkıntı yok durumda ama. Adamın hobisi bu diye düşün. Aynı zamanı maket yaparak, pul dizerek ya da benim kocam gibi kulağında kulaklıkla da geçirebilirdi.

Eğer başka zamanlarda verimli vakit geçiriyorsanız bence bu tarz kişisel saatler için kavga çıkarmamak lazım. Hatta siz de o saatlerde sevdiğiniz şeylerle uğraşın mis.
Haklısınız galiba. Bazen gözüm o kadar kararıyor ki yanlışımı göremiyorum.

Ahahah kandırmış seni. Yapacak bişe yok şu saatten sonra. Almışsın artık adamı, iade edemezsin.

Ciddiyim bi sıkıntı yok durumda ama. Adamın hobisi bu diye düşün. Aynı zamanı maket yaparak, pul dizerek ya da benim kocam gibi kulağında kulaklıkla da geçirebilirdi.
Tepki gösterince o da öyle diyor, kafamı dağıtıyorum hoşuma gidiyor senin aşkı memnun gibi düşün diyor 🤣 haklısın. Gidip azıcık karnıma kramp girdi numarası çekeyim

Bana normal geldi, küslük bir durum yok. Onun da zevki spor programı izlemek bence çok müdahale etmeyin, çok abartmıyorsa tabi.

Aman bırak izlesin ya çocuk yokken izleyin ben de çok severim boş boş dizi izlemeyi. Bunları okuyunca haksızlık ediyorsun evet

Arkadaşlar selam.
Bazen kendi ilişkimde mantıklı düşünme yetimi kaybediyorum şu anda tam böyle bir an yardımınıza ihtiyacım var.

2 aylık evliyim, öncesinde de bir süre birlikte yaşadık eşimle. Ben hemşireyim nöbet usulü calısıyorum, esimse esnek mesai ama ortalama 5te evde olur. Ben nöbette iken zaten yokum ama size son zamanlarda ortaya çıkan bir akşamımızı özetlemek istiyorum.
Eve gelir duş alır biraz uyur, ben bu sırada yemeği hazırlarım yemeği hazırlayana kadar da yatıp dinlenir uyandırmam. Yemek yerken 1 bölüm kısa dizi izleriz, bulaşıkları makineye dizer sonra tv karşısına geçer aspor izler, youtube da gündem videoları derken saat ortalama 10-11 olur, kahve yapar içeriz kendi izlediğimiz diziden iki bölüm izliyor 1-2 gibi uyuyoruz. Yeni yeni ortaya cıkıyor bu, kafamı dağıtıyorum falan diyor da yani bilmiyorum ben cok mantıklı bulmuyorum. Zaten ben nöbete gidince görüşmüyoruz evde olduğumuz günlerde de daha aktif olabiliriz. Ben sürekli hayatım hadi kapat diyerek geciriyorum sanki akşamı. Bana alan tanımıyorsun dedi az önce ve kavga ettik konuşmuyoruz. Yani haklı mıyım haksız mıyım bilmiyorum. Saatlerin ortalaması degiskenlik gösteriyor bu arada. Bazen 9a kadar izler, bazen 10, bazen 11. Sizin yorumlarınıza göre küslüğü uzatıcam ya da kısaltıcam çünkü şu an mantıklı düşünemiyorum.
Bence normal ya bilemedim. Bende geceleri oturmayı seviyorum diziler filmler izlerim. Gündüz akşam iki çocukla vakit olmuyor çünkü izlediğimden anlamıyorum. Eşimde yatmiyorum diye söylenir bu beni çok gerer. Yani aksamlarida eşim yatağa uzanır videolar izler ben sorun yapmam. Sürekli ne aktivite yapabilirizki 🤷

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X