Haksız mıyım? Abartıyor muyum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısınız. Zaten akşamları yürüyüş alışkanlığımız standart onu fix yapıyoruz. Ben biraz abarttım galiba. Artık daha dikkatli olup fazla söylenmicem.

Haklısınız evet normalde annemle görüntülü konuşurum o saatlerde bugün annemin işi vardı o yüzden biraz nazlandım galiba

Şeyi de dene asansörde ayakkabı bağlamak suretiyle eğilip totoyu malum bölgeye eğmek…. Asansörden eve döndürmüşlüğü var… bir arkadaşım anlattı da…..

Haklı buldum.
Rutin bir hayatınız, sürekli belirli saatleriniz olsa elbet insan gün içinde kendine vakit ayırır ama senin işin sebebiyle görüşebilme durumu oldukça az.
Dolayısıyla evdeki zamanlarınızı beraber ortak zevk aldığınız aktivitelerle geçirmek çok daha mantıklı olacaktır.
Oyun olur, dizi olur, sohbet, yürüyüş, seks, cilvedans her ne haltsa yani, senin izlemediğin dizi veyahut takip etmediğin müsabakaları, nöbetinde izleyebilir.

Bireysel takılmayı seven bir insan olarak, bunu kocam yattıktan sonra yapıyorum mesela.
O evdeyken, 40 dk kadar inziva süremiz var, geri kalanında ortak bir şey yapmaya çalışıyoruz, bu aralar tavla turnuvamız var, ona sardık.
Ya da o izlediği bir programı takip ediyorsa, yanında kulaklıkla kitap okuyorum, ben bir şey izliyorsam o ütü yapıyor laf atışıyoruz vs vs.
2 çocuklu 15 senelik beraberliğin rutin evliliği bu yavrucum, sizin bismillah 2 ay.
Evde tepişin, dışarda gezin ne o öyle yaşı başı almış gibi toto devirmece…

Ay yok artık. Gerçekten şu sitede artık şaşırmayacağım diyorum yine bir şekilde konular şaşırtıyor beni. Eşiniz robot değil, eline yapacaklarının listesini veremezsiniz. Siz hoşlanmıyor olabilirsiniz ama o hoşlanıyor demek ki. Biraz salın böyle ömür geçmez.

İyice taharetleniyordur abla yav herhalde kıçı moklu da gezmiyordur. Iyy Piraye yani zihnimde canlandırdığım güzelim cilve etkinliğini kokutmadan duramadın yani.
Üfff ondan demedim kız nereye cektin diyorum ki mesela ben evde öyle hep donsuz monsuz gezsem , adam beni yataktan çıkarmaz, sabahlar olmaz, evde de temizlik yapan olmaz öyle gaita götürür

Hep Strobe ’un zevzekliği yüzünden aldı güzelim konuyu +18’in göbeğine koydu.

Ya konu benim için sülbinilal mesaj içeriyor ki bi kere ben napayım?
Her küstüğümde kocişimi seksle ve bazen de sekste cezalandırıyorum ben, alla alla. Küsmek dedi işte bana seks o

Her küstüğümde kocişimi seksle ve bazen de sekste cezalandırıyorum ben, alla alla. Küsmek dedi işte bana seks o.
Libidona sağlık şekerim...Allah niye bana hiç vermemiş şu sexual intelligencedan bilmem, takipteyim, parti kur oy verelim

Her küstüğümde kocişimi seksle ve bazen de sekste cezalandırıyorum ben, alla alla. Küsmek dedi işte bana seks o
Sanki Bir demet tiyatrodaki saldıray abi gelip kadın kılığında fake hesap açmış

Sanki Bir demet tiyatrodaki saldıray abi gelip kadın kılığında fake hesap açmış
Yok ya ben takipteyim yorumlarını, linguistik feminen, kriminaloji temiz, bağlam kadınsı , argümanlar östrojen kokuyor....%98 hatun kişi, biraz azgın olabilir ama bize faydası olur zararı olmaz, güvenle okuyabilirsiniz

Elbette kadındır yav

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…