Hakknz helal etmedikleriniz..

eski sevgilim...
bana evlilik hayalleri kurdurup benden ayrılıp 1 hafta sonra nişanlandığını duyduğum insan..
şimdi evlendi.. hakkımı helal etmiyorum etmem hiçbir zaman..
nişanlandığını duyduğum gece sabahlara kadar bağıra bağıra ağlaya ağlaya ah ettim.. hepsi tutmuş.. sevenin ahı tutar derler ya dediğim herşey tek tek oluyo.. ahın üzerine de yuva kurulmuyo.
düğününde 2 aile birbirine girmiş. şimdi evliliğinde mutlu değilmiş. boşanacakmış. karısını aldatıyormuş...
seviniyormuyum bu duruma diye sorarsanız bazen evet bazen hayır.. kimsenin evliliğinde mutsuz olmasını istemezdim ama benim canım çok yandı. şimdi o kıza acıyorum. aldattığını duyduğumda ise iyiki ben evlenmemişim dedim...
ama yüzüme bakacak yüzü yok gördüğü yerde yüzünde bir utanç ifadesiyle başını öne eğip gidiyorr...

Eski üvey annem.Asla affetmem.Yumuşak kalpli bir insanım ama o bir cadıydı.

nefret ettiğim çok insan var ama hiçbiriyle yüzyüze tanışamadığım için üzerlerinde pek bir hakkım yok. ama tek hakkımın olduğu, ülkemin atalarımla sulanmış karış karış toprağını çıkarları uğruna babasının malıymış gibi rahatça satanlar, siyasete her türlü pisliği sokup, ırk gibi din gibi kavramları rant kapısı yapanlardır. hakkım varsa haram olsun inşallah..

babamla 1 seneye yakın küs kalmama neden olan amcam we yengem olacakk ikiyüzlülere we beni hayata hazırladığını sandığım ama en büyük kötülüğü yapan öğretmenime kesinlikle hakkımı helal etmiorumm :umursamaz:

hani derlerya hak yerini er yada geç buluo.aynen öle oluo.geri çekildim onların başına gelenleri izliorumm.sonuçta yapılan iilik yada kötülük karşılıksız kalmıo

eski nişanlıma ve ailesine asla hakkımı helal etmiyorum
nefretim büyüktür onlara rabbim asla ahımı yerde koymayacak biliyorummm
canımı çok yaktıklar zor insan değilim boğa burcuyum ve duyguları sömürülmeye okadar müsait bi insanımki beni her zaman sömürdüler suistimar ettiler çok çektim elinizdeeeen iki elimde yakanızda bilesiniz tiksiniyorum sizden

benim bir arkım vardı kardeşim dediğim.işte o son zamanlarda çok değişmişti ve güvenimi sarstı kulağıma bişeyler geldi bende bitirdim arklığımı bana: KÖPEĞİM BİLE SENDEN DAHA DEĞERLİ dedi.şimdi ise barışmak istiyormuş ama benimde içimden gelmiyor.ayrıca nişanlımda o lafı bana gelmiş sayıyorum dedi hakaret etti dedi resmen asla istemiyrm bi daha konuşmanı dedi.

kardesim gibi bildigim bi arkadasim vardi..15 yil birlikte büyümüstüm acisiyla tatlisiyla ama canimi öyle cok yaktiki...eger hakkim varsa etmem helal

Bundan birkaç sene önce diplomamı işleten bir firma vardı her ay belirli bir ücret yatırıcaktı sadece ilk ay alabildim paramı iflas ettiği yalanını uydurdu toplu olarak vereceklerini söyledi bir tanıdığımız aracı olduğu için bekledim en sonunda baktım arayan soran yok aradım istedim paramı benimle resmen dalga geçti adam"sen öldüğünde ben öldüğümde artık öteki dünyada bir kahve ısmarlarım sana" aynen bu cümleyi kullanan bu adama hakkımı helal etmiyorum kimsenin ahı kimse de kalmaz

canım hakikaten hiç şaşırmadım çünkü böyle insanlar çok. allah ıslah etsin onu. umarım bir daha böyle insanlar çıkmaz karşına bol şanslar

düğün zamanım da olan bi olay içime çok oturmuştu ve hala unutamıyorum bu yüzden o kişiye hakkımı helal etmiyorum lmaz:

selam arkadaşlar. bende kaynanama hakkımı helal etmem iki yüzlü kadının tekiymiş hakkımıda helal etmem yaptığım tüm iyilikler haram zıkkım olsun ona ölüm de var

beni sevdiğim insandan ayıran annesi ve kızkardeşine asla hakkımı helal etmiyorum
onlara ahım var dilerim rabbim tek tek hesap sorar onlardan.
benim mutluluğumla oynadılar allahım da onlara hakettiklerini yaşatsın..
tek mutlu günleri olmasın neler çektirdiler bana..allah ta onlara sorsun:Saruboceq:

etme bulma dünyası kimsenin ahı kimseye kalmıyor....:Saruboceq::Saruboceq:

şimdiki sevgilime hakkımı helal etmiyorum.
onu seviyorum tapıyorum ama etmiyorum bunu oda biliyor ve birşey diyemiyor...çok yaktı canımı

dedeme, üvey babanneme ve üvey halama. kesinlikle annem ve ben helal etmiyoruz. çok canımızı yaktılar çok üzdüler. kendi paramızla aldığımız bizim olan evden attılar bizi. şimdi en baştan ev düz. biraz da dayıya kızgınlık var. söz verip tutmadı. dar zamanımızda. ayrıca beni üzen çingene kılıklı çocuğa da biraz. e yeter :hulya:

dostum gibi görünüp arkamdan kuyumu kazan sonrada bütün milletle beni zor durumda bırakan 3 arkadasımdanda nefret ediyorum ve hakkıma helal etmiyorum..umarım ne mal oldukları ortaya cıkar ve beni düşürdükleri durumdan daha beter bi duruma düşerler

kocama hakkımı helal etmiyorum çünkü engüzel gençlik yıllarımı zehir etti bana hep şiddet olmaz bukadarda senden büyük allah var dedim ona senin bana gücün yeterama allah bunun hesabını da sorar dedim

Olmazmı saysam bitmez şimdi çok kişi var ... Hiçbirine hakkımı helal etmiyorum zerre kadar emeğim varsa hakkım geçmişse onlara haram zıkkım olsun inşallah cehennemde günahlarının cezasını cayır cayır yanarak verirler pislik çok bu dünyada, benimde o pisliklere tahammülüm yok!!! :mymeka:

benimde dönem dönem çok sinirlendiğim beni yaralayan insanlar oldu.En başta yıllarımı geçiriğim kızkardeşim bidiim candostum sandığım biri vardıı çok kıymetliydi.Kimseye haddinden fazla değer vermiycekmişsin bunu öğretti bana yaptığı yanlış karşısında ....
HAK çok önemli bir konu bence o vebale girmek istemiyorum bilmeden istemeden bende birilerinin canını yakabilirim ve bu yüzden kimseye hakkımı helal etmem demiyorum .kime varsa hakkım helal olsun RABBıM zaten görüyo o sorack hesabını ben daha ne yapayım Onun yapacakları karşısında ...

Hakkımı haram etmem ama mesafemi koyarım hayatımdan çıkarırım yanlış yapanı...

ben kimsye ahh etmem ama lisedeki bir hocama ah ettim bir tek ona oda kalmaz yani yanında aslında sevmem ööle şeyi ama çok acıtmıştı canımı yani not konusunda tabi ööle önemli bişey deil ama o günler için benm için tek önemli şey notlarımdı hakettiğim notu vermedi vee gerisi malum sinir krizi gcrdim su gün bile yüzüne bakmam geri zekalı zaten sınav sorularını kursa gelen öğrencilere satan hocadan ne beklnirki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…