Hakknz helal etmedikleriniz..

Hayatım boyunca beddua etmek nedir bilmedim ben ...

O kadar canım yandı yine de etmedim...

Ama öyle biri var ki; Benden beddua almayı başardı...

Sırf beni o raddeye getirdiği için, sırf yüreğimdeki o güzelliği silip aldığı için; hiçbir konuda hakkımı helal etmeyeceğim...

oyhh aynen canimmm benim yazmak istediklerimi yazmisin:teselli::teselli:

3 yıldır aynı maaşa çalıştıran krizi bahane ederek personele zam yapmayan ama kendi lüksünden vazgeçmeyen tüm patronlara hakkımı helal etmiyorum (benimki de dahil) kötükedihüso

Beni üzen kişiye;
"Ben aciz bir kulum sana birşey yapamam seni Rabbime havale ediyorum" demiştim aynen oyle Allahıma havale ettım Rabbim en iyisini bilir.

önce okul arkadaşım figene ve 2 yandaşına
sonra kayınvalideme onun kızkardeşine, kayınbiraderime, eşimin aptal kuzenine , görümceme
hakkımı yiyenlere, dostluk edipte düşmanlık gördüklerime
Ama yinede ben insanım yaa
Haram etnektense Allahtan bulsunlar derim
Nasılsa rabbim benim hakkımı onlarda bırakmıyo

bu kötü bişey belki ama aklıma geldikçe sinir oluyorum o yüzden eski çalıştığım özel hastanenin sahiplerini allaha havale ediyorum..ayrıca haksız olduğu halde bana ve kardeşime hakkını etmeyen eski arkadaşım turgay salağına hakkımı ben de helal etmiyorumÇok üzgünüm çoook

Merhaba arkadaşlar...a.s.
Dönem dönem hayatımıza sevmediğimiz insanlar girer hepimizin..
Haklı ve ya haksız aranızda muhakkak birşey geçmiştir,bir olay olmuştur
nefretinizi kazanmıştır o kişi...Zamanla kimileri geçer unutulur,kimileri geçmez
peki sizin hayatınızda hiç geçmeyen iki dünya biraraya gelse nefretim bitmez,
hakkımı helal etmiyorum kesinlikle dediğiniz insanlar var mı:uhm:
Ne yaptılar da böyle oldu:uhm:
[
sevgilime hakkımı helal etmiyorum senin için ölürüm diyen aşığım diyen adamın bir yalancı olduğunu öğrendim çekip gitti zaten.hakkımı helal etmiyorum sadece son bir kez ayağıma gelsin pişman olup ona ben yol vermek istiyorumalsanaalsanasmile

canımı çok yaktılar..
ben eşime ve ailesine asla hakkımı helal etmyeceğim..
ahirette hakkımı isteyeceğim onlardan...
CANLARI YANSIN....

beni seviyomuş gibi yapıp ciddiyim diye kendine bağlayıp kullanan ve sonrasında gercek yüzünü gösteren o sonradan görme iğrenç kişiye hakkımı helal etmiyorum oynadı resmen ... hiç gülmesin dilerim bi başkası ıle mutluluk huzur nedir tadamasın ben ne yaptım ALLAH ım desin ıNŞALLAH

çok uğraşsamda affedemedimm ben kimimki affetmeyim dedim ama affedemedimm bana çok acı çektiren kuzenimi..arkadaşımı...ve ilk aşkıma hakkımı helal edemiyorum..çünkü o acılarr bana çok şeye mal olduu

Bazen hakkımı helal etmiyorum dediğim ama pişmanlık yaşayıp Rabbim sana havale ediyorum,hakkımı sen al dediğim kişiler var tabiki.8 yıl kankalık yaptığım,ben yamuk yaparım o bana yapmaz dediğim,sonra ağbimle evlenen O'nu,canımdan öte sevdiğim ağbimi,eşimin ailesini(özellikle onları)beni köle gibi çalıştırıp,ezmeye çalışan eski patronum ve hemşiresini Allah'a havale ediyorum nasılsa hesap günü karşılaşacağız

Hiç kin tutmayan bir yapım var canımı yakan,beni hayalkırıklıgınada ugratan çok oldu ama tek bir kişiyi asla affetmem hakkımı asla helal etmem.."küçüklük arkadaşım"

eski erkek arkadaşıma asla hakkımı helal etmiyorum onun için neler neler yaptım ki hiçbiri yapmayı düşünmeyeceğim şeylerdi ama sonuçta o beni terketti şuanki ahlarımla bile ne işi düzgün gidiyo nede bizamanlar benden çok sevdiği arabası var hayatında nede ailesiyle arası ii biliyorum ah etmek iyi değil ama canımı çok yaktı hakkımı asla helal etmiyeceğim sana

bana kim haksizlik yaptiysa hakkimi helal etmiyorum.özellikle de esime ve de ailesine asla.nasil can verecekler cok merak ediyorum.ALLAH böylelerinden tüm iyileri korusun

X