Hakknz helal etmedikleriniz..

eşimin ailesi. annesi babası ablası bunlara hakkımı helal edemiyorum . affedemiyorum yaşattıklarını. bi kişi daha var eskiii gereksiz birisi ona da helal etmiyorum.

valla her zaman korkarımm çok canım yansada hakkımı helal etmemekten...ama amcam olacak şerefsizz nankörlüğünden dolayı allaha havale ediyorum dilerim öbür dünyada burnundan gelecek hepsi...

Ben yuzune bir kez daha soyledim, bunca yildan sonra hakkimi kesinlikle helal etmedigimi..tabii ki ex-hub'a...kötükedihüso

Kızdığım, nefret ettiğim hatta yüzünü bile görmek istemediğim bi kaç kişi var aslında.
Ama hakkımı asla helal etmem dediğim hiç kimse yok.onlarada hakkım helal olsun.
Allaha havale ediyorum, Rabbim herşeyin en iyisini bilir, bana çektirdiklerini onlarada çektirir.

Amcam, teyzem ve üniversitede iken kıskançlıktan canıma kast eden kız..!!
Yani bana ve aileme zararı olanlar.. !!
Önce bu dünyada Allah'ından bulsunlar..!!
Sonra da öteki dünyada!!
Hakkımı helal etmiyorum hiçbirine!!
!!!!

Son düzenleme:
Aslında hiç kin beslemem kimseye ben. ama ilkokul hocamı Allah'a havale ediyorum. hakkım da helal değil hiç bir zaman.

Eski erkek arkadaşım ve ailesi, ne bu dünyada ne de ötekinde asla ve asla hakkımı helal etmiyorum.Kurban olduğum Allah ettiklerini çektirsin onlara.

bi tane nefretim, eskiden arkadaşım sanırdım adinin teki çıktı

Üst katımızda oturan yaratıklara bir gram komşuluk hakkımı helal etmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…