Hakknz helal etmedikleriniz..

basörtüsü yasagini getiren ve vatanimda beni üniversite okumaktan alikoyan herkese hakkim binlerce milyonlarca defa HARAM olsun. hepsi bunun cezasini cekecekler. kimin eli parmagi varsa hepsinden hakkimi istiyorum.

seni anlıyorum bende başörtü mağduruyum okumayı okadar seviyordumki yarım kaldı Allaha nasıl hesap verecekler bilmiyorum

eski sevgilim ve lisede ki okul müdürümüz... onun yüzünden dil sınıfına gidemedm..şimdiye 2 senelik ing öğretmniydim pislik herif :mymeka:

Var evet kayınvalıdem görumcem dugunumde altınlarımı caldıkları için

hmmm benımde cok var oncelıkde calıstırıpda paramı vermeyen kres sahıbıne hakkımı hıc ama hıc helal etmıyorum burnundan fıtıl fıtıl gelsın o kadar ugrastım emek verdım ıkıncısı aman cok varda aklıma gelmıyorkıııııııııııııı

evett varr ilk aklıma gelen 2 kişi Allah onları bildiği gibi yapsın inşlh...

benimde var hayatta iki kişi biri babaannem hayatımı mahveden kadın diğeri de üniversitede yurt sahibi oda hakkımı yedi haksız yere yüklüce bir miktar para aldı neyse ama babaannemi asla affetmem onun kadar babam da suçlu hatta babaannem şizofrendi belki vebali yoktur yatıklarının babam sağlıklıydı babaannemden çok suçluydu ama ona çok kızamıyorum ikiside birlikte öldü öldüklerine hiç üzülmedim hayatım kurtuldu

baban deil de babannen konusunda darısı başıma bacım. sen de benim gibi babanne mağdurusun demek.. ben de babamı daha çok suçlu buluyorum ama kızamıyorum.

3 kişi canımı yaktı...
Evet kızdıgımdan çok bedddua etmişimdir ama zamanla geçti galiba çok kin tutan bride degilim...allahım havale ettim..
Bende onların zor gunleri gördügümde mutlu olucam sadece bu...
Unuttum bile ne halleri varsa görsünler....allahım daha iyi cezalarını verir..
Etme bulma dunyası ahımız bi şekilbenim de çıkar...
Allah hepimizi kötülerden uzak tutsun...

babam olacak adama hakkımı helal etmem.ben 18 yaşındayım ve beni 16 yıldır görmüyor.ben 2 yaşındayken annemle boşanmışlar annemi aldatıp başkasıyla evlenmiş.tamam insan eski eşini görmek istemez de nasıl olur da kızını da görmek istemez ne maddi ne manevi olarak bakmaz gece yatağına yattığında nasıl vicdanı rahat uyuyor anlamış değilim.sadece 4 yıl önce bir kere arayıp ben senin babanım işlerim var o yüzden göremedim seni kusura bakma gelip görücem diye beni kandırıp hiç yüzünü görmediğim yabancı bir adama hakkımı helal etmem allah onu bildiği gibi yapsın

'Affeden affedilir.' diyen Rabbimin bile şirk dışında affetmeyeceği bir günah yokken ben kim oluyorumda aciz bir kula hakkımı helal etmiyorum ki etsem ne değişir etmesem ne değişir eğer onun hakkı öbür dünyada bana yarar sağlamıyorsa yalnızca Allah ıslah etsin der ve doğru yolu bulması için dua ederim.Kin beslemenin zararı yine insanın kendisine dokunur diye düşünüyorum.

ben eski sevgilime HAkkimi helal etmiyorum...
4 yil bnimle cikti 7 yil baska biriyle berabermis
ikimizi ayni anda idare etmis... ikimizede evlilik vaadleri kaderimsin laflari vs...vs...

Benim canımı iki kişi çok yaktı. O kişinin adı söylemeye gerek duymuyorum ama o kendisini çok iyi biliyor. Hala onunla yüzyüze gelip atamasamda hakkımı helal etmiyorum.
Diğeri ise arkadaşım dostum herşeyim. O olmadığında ağlamamak için kendimi zor tuttuğum değerde herşeyimi verdiğim arkadaşım. Egoistliği ve bencilliği iğrendirdi

hakkimi helal etmedigim tek insan universitedeyken i-podumu calan kisi kaydirigubbakcemile3, her kimse o kisi hakkimi helal etmiyorum. onun disinda bana en buyuk adiligi yapanlara bile hakkim helal...cok affediciyimdir...o hirsiz disinda herkese hakkim helal...

ilk ayrıldığımız zamanlar eski erkek arkadaşım için demiştim hakkımı helal etmiyorum diye
ama şimdi acım geçti
varsa hakkım sonunda kadar helal olsun

canımı yakan o kadar çok kişi varki.....
Ama bedduada etmiyorum hakkımı helal etmiyorumda demiyorum....
Yüce rabbim görüyorya o bana yeter o şahidim....
tek birşeye dua ediyorum
Allahım benim hakkımda kim ne düşünüyor ise sen ona bin katını geri ver iyiysede kötüysede.....
bu geçici dünyada değil ebedi dünyada ellerim yakalarında olacak.....

ben dinini yasamaya calısan nacizane bir kulum şükürler olsun rabbimede inancım sonsuz ama rabbimde biliyorya kesinlikle hakkımı helal edemeyeceğim ve rabbim kısmet ederse ahiret hayatında iki elimin yakasında olacağım kişi var benimde maalesef, yalan dünya işte geldik gidiyoruz ama bunu birtürlü anlamayan AMCAMAasla hakkımı helal etmiyorum birgün hepimiz toprak olacağız asıl o zaman vay halimize AMCA allah ıslah etsin seni

X