HAKKIMI YEDI HARAM OLSUN

Nasıl ses çıkarmayıp da kabullendiniz ben gerçekten hayret ettim . Ah ben olacaktım ki :)) şikayet edin resmen sizin isteklerinizi dikkate almamış .. Esnaf odasına , gerekirse polise şikayet edin
Ya ben normalde kuaforlerin agzina tukururdum bu durumda bir iki kezde yapmisligim vardir bunu, ama bu kadin dolandirmakta profesyonel.. cidden beni oyle bi kazikladiki.. hayretler icerisinde kaldim.. ben degil bir baskasida olsa kadin israrci yani.. oyle israr ediyorki elinden kurtulamiyosun .. mesaj attim beni aradi iki kez yuzune kapattim.. kendisiyle sesli olarak muhattap olmak istemiyorum.. sikayet ettigimi duyunca kici SIKISTI heralde.. simdi arar yine.. yada mesaj atar.. benim saclarimin toparlanmasi icin bir kac ay gerekli..

Uzakta misiniz mesaj atmak yerine niçin gitmiyorsunuz. Aktardan bakim yağı alin bir sure dinlendikten sonra sac tek renk boyayla halledilir insallah
Evet cnm bir saatlik mesafe var, ben merkezde degilim ilcedeyimm.. Insallah cnm yaaaa duzelirrrr ... Beni resmen baskalarinin numarasindan arayip taciz ediyo simdide.. mesajda ilettim durumu.. aksam aksam agzimi bozmak istemiyorum.. eeee sikayeti duyunca korktu tabikide..

Aa delimidir nedir nasil yere dusmussunuz oyle ya. O kırık sac uclarini evde kendiniz ucundan alin azar azar simdi baska kuafor iyice keser kirik alicam diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…