HAKKIMI YEDI HARAM OLSUN

Oturdugum yerde gittim önceden sordum kuaföre düz boya yaptiracam dedim acik karame sacim belimin ortasinda 120 euro cekti kadin Ben dedim düsüniyim pahali geldi bana ayyy canim assagi yukari heryerde Fiat ayni dedi kadin baska kuaföre sordum dedim ay 100 euro nun altindaki her fiyata evet yani 120 istedi baska kuaför dedim 50 ye yapti kesimde yaptim 60 Euro tuttu

Herzaman kurnaz ol bir kac yere sor sonra tanidina sor bukadar istiyor normalmi die ve kuaförde önceden fiyat hesapla ondan sonra islem yap yoksa kasaya kesin fön yikadim kurut die laf kalabaligi yapiyorlar aklini karistiriyorlar bise de diyemiyorsun önceden konus fiyati kesin boya kas biyik yapacam ne kadar toplanun de

Sesini cikarmadigin icin fazla para koparmak adina sacinida boyamis. Baktin israr ediyor, bu kadar yeter de kalk git. Ne mecburiyetin var?

Ben olsam kadinin saclarini yolardim .Saka bir yana bence tekrar git abla evde farkettim epilasyon olmamis .hesap bu kadsr tutmasi gerekiyor de.baktin uste cikti hakkim haram olsun de gel

Herzaman kurnaz ol bir kac yere sor sonra tanidina sor bukadar istiyor normalmi die ve kuaförde önceden fiyat hesapla ondan sonra islem yap yoksa kasaya kesin fön yikadim kurut die laf kalabaligi yapiyorlar aklini karistiriyorlar bise de diyemiyorsun önceden konus fiyati kesin boya kas biyik yapacam ne kadar toplanun de
Zaten bu kuaforden once baska bi yere daha gittim neyse girdim iceriye kiza diyorumki koltuk alti ne kdr biri 15 diyor, oteki 10 diyo.. kactik gittik ordan bu seferde buna cattik.. buda para avcisi cikti zaten

Nerde bu kuafor ? Yarın gıt paranı ıste ve ayrıca fıyat lıstesıne bak ve muhakak fıs vermedı ters ckısırsa haber ver skayet olusturman ıcın bılgılerı gndereyım fazlası cıkar ondan duz boy ne zmn 150 tl oldu
Cnm bu kuafor kayseride.. Nuralcan hair salon ismi, sanayi bolgesinde..

Duz boya 150 tl olurmu arkadaslar mumkun degil bunu bile bile sesimi kendime kiziyorum .. saclarimda yanmis zaten.. :KK43:((

Ya ben de kayseride bi defa oyle bi kuafore catmistim forum kayserinin o taraflardaydi.Istedigim gibi yapmadi sacimi baya soylendim olmadi felan diye umrunda dahi olmadi.Kayseride kuafore gitmeye korkuyorum

Nerde bu kuafor ? Yarın gıt paranı ıste ve ayrıca fıyat lıstesıne bak ve muhakak fıs vermedı ters ckısırsa haber ver skayet olusturman ıcın bılgılerı gndereyım fazlası cıkar ondan duz boy ne zmn 150 tl oldu
Evet duz boya yapti bide saclarimi bi gorseniz az zaten, bide ince telli.. :KK43:

yurt dışından gelip burda ucuza yaptırırım derken beteri olmuş.
bilmediğini bi yere bidaha öyle gitmeyin. kimse sizi zorlamamış. zorla bikini bölgesine ağda nedir ya? bence kadın ne dediyse yapmışsınız.
paranızı da unutun. böyle çirkefler vermezler. geçmiş olsun.

Yahu anneni, abini, ablanı, arkadaşını böyle sesi çıkan koydumu oturtan birini al ve tekrar hesap yaptır ve paranı al. İyimisin sen? Hakkını mı bırakcaksın. Ben geçen bir mağazada fazla hesapladılar aldıklarımı tekrar hesaplayın dedim, aynı şeyleri birkaç kez geçmişler. Bundan utanılır mı ya?

Meslek odasına şikayet etseniz de yaptırımı yok, aramazlar bile, çok kuaförden duydum. Hikaye o kısım.

Gidin basın dükkanı paranızı alın, rezil edicem sizi diyin çıkın. Başıma böyle birşey gelse uyuyamam kaç gün.

Arkadaslar, Dun kayseride bi kuafore gittim .. neyse girdim kuafor disardaymis.. kas, tum bacak, birde koltuk alti epilasyonu yaptircaktim.. kadini bekledik on bes dakka kadar.. disardaymis, geldi neyse.. gel canim dedi epilasyonuna baslayalim dedi.. bende tamam dedim gectik iceriye.. neyse tum bacak yapti.. sonrasi tam bir kabus ..ay sen bu killarla nasil geziyorsun dedi, ben bikini bolgenide alicam dedi, abla dedim ben utanirim, kalsin aksam kendim yaparim zaten dedim.. yani resmen beni pis ilan etti.. O kadarda cok yoktu.. eee zaten ben epilasyona gelmisim degilmi.. sonra ac bacaklarini dedi.. abla dedim olmaz zamanim yok benim dedim.. hem hava cok sicak dedim.. her neyse tutturdu ille yapcam.. tmm neyse yapin dedim.. elim cok hafiftir dedi.. merak etme dedi.. yapti.. sonrasinda aslinda sacimida boyatmak istiyordum ya dedim ama bugun zamani degil vaktim az servise yetismem lazim dedim.. bana dediki yok cnm yok zaten 45 dakika surer dedi.. abla dedim kaca yaparsin 150 tl dedi icimden ohaaa dedim.. yaptir cnm yaptir dedi benim fiyatlarim nettir dedi.. abla pahali degilmi 150 tl dedim.. eeee millet dip boyayi 50 tlye yapiyor dedi.. rengi nolcak peki dedim.. sen onu bana birak dedi.. saclarim karamel uzerindede rofleler vardi acik renk yani.. sana dedi acik renk hic yakismiyor dedi.. abla dedim bi rengine bakayim oyle karar vereyim dedim.. yada yarin gelirim dedim.. her neyse oturduk bana dediki saclarini ac.. actim ayyyy azmis dedi neyse 100 tlye yaparim dedi .. bende zannediyorumki uzerine rofle yapacak.. oturdum bu basladi .. sadece normal boya.. saclarimi yikadi aynanin karsisina bi gectim ... Soke oldum sacimin rengini tamamen degistirmis.. sacim kizilmi istersiniz, icinde kahverengimi istersiniz, sari rofleler hala gozukuyo ara ara ... :KK43:((((((((((( neyse yine agzimi acmadim.. bu seferde duz fon cekin dedim, hayir sana su dalgasi yapcam dedi.. yemin ediyorum kafamin derisini yakti kadin.. ay dedim pardon pardon dedi.. kasaya bi geldim 200 tl demezmi.. t um bacak 15+bikini 25 + kas biyik 10tl + boya 100 tl toplam 150 tutmus olsa bu kadin benden 50 tl den fazla aldi.. kabus gibi bir gun gecirdim.. simdi ben napim.. epilasyonu yapmis hala tek tuk killarim var, sac boyasi kabus gibi, kina rengi gibi.. kirmamak icin sustum ama olmicak boyle kendime ayrica kiziyorummmmm.. bu kadini sikayet etmek istiyorum.. oturdum dusundum ya Jolyss sen salakmisin dedim kendi kendime.. cidden salagimmm.. :KK43:((
Nasıl ses çıkarmayıp da kabullendiniz ben gerçekten hayret ettim . Ah ben olacaktım ki :)) şikayet edin resmen sizin isteklerinizi dikkate almamış .. Esnaf odasına , gerekirse polise şikayet edin

Parayla rezil olmak gibi olmuş ya gecmis olsun saglik olsun. Ama gidin dun böyle fazla para almissiniz diyin. En azindan 50 tlyi kurtarmis olursunuz 50 tl 50 tl dir hayret bisey sinir oldum kuaföre

Arkadaslar saclarimda her renk var size gittikce aciliyo renk rezillik otesi saclarim yanmis.. siyah bile karistirmis boyanin icine.. guneste daha cok fark ediliyor :KK43: mesaj attiyorum kendisine mesajlar gitmiyor ya.. saka gibi

Arkadaslar saclarimda her renk var size gittikce aciliyo renk rezillik otesi saclarim yanmis.. siyah bile karistirmis boyanin icine.. guneste daha cok fark ediliyor :KK43: mesaj attiyorum kendisine mesajlar gitmiyor ya.. saka gibi

Uzakta misiniz mesaj atmak yerine niçin gitmiyorsunuz. Aktardan bakim yağı alin bir sure dinlendikten sonra sac tek renk boyayla halledilir insallah

Kendisine mesaj attim sikayet ettim sizi dedim, saclarim yanmis dedim.. agzima geleni saydim sayistirdim.. bakalim ne cvp vercek... Dolandirici kadin

X