HAKKIMI YEDI HARAM OLSUN

Oturdugum yerde gittim önceden sordum kuaföre düz boya yaptiracam dedim acik karame sacim belimin ortasinda 120 euro cekti kadin Ben dedim düsüniyim pahali geldi bana ayyy canim assagi yukari heryerde Fiat ayni dedi kadin baska kuaföre sordum dedim ay 100 euro nun altindaki her fiyata evet yani 120 istedi baska kuaför dedim 50 ye yapti kesimde yaptim 60 Euro tuttu

Herzaman kurnaz ol bir kac yere sor sonra tanidina sor bukadar istiyor normalmi die ve kuaförde önceden fiyat hesapla ondan sonra islem yap yoksa kasaya kesin fön yikadim kurut die laf kalabaligi yapiyorlar aklini karistiriyorlar bise de diyemiyorsun önceden konus fiyati kesin boya kas biyik yapacam ne kadar toplanun de

Sesini cikarmadigin icin fazla para koparmak adina sacinida boyamis. Baktin israr ediyor, bu kadar yeter de kalk git. Ne mecburiyetin var?

Ben olsam kadinin saclarini yolardim .Saka bir yana bence tekrar git abla evde farkettim epilasyon olmamis .hesap bu kadsr tutmasi gerekiyor de.baktin uste cikti hakkim haram olsun de gel

Zaten bu kuaforden once baska bi yere daha gittim neyse girdim iceriye kiza diyorumki koltuk alti ne kdr biri 15 diyor, oteki 10 diyo.. kactik gittik ordan bu seferde buna cattik.. buda para avcisi cikti zaten

Cnm bu kuafor kayseride.. Nuralcan hair salon ismi, sanayi bolgesinde..

Duz boya 150 tl olurmu arkadaslar mumkun degil bunu bile bile sesimi kendime kiziyorum .. saclarimda yanmis zaten.. ((

Ya ben de kayseride bi defa oyle bi kuafore catmistim forum kayserinin o taraflardaydi.Istedigim gibi yapmadi sacimi baya soylendim olmadi felan diye umrunda dahi olmadi.Kayseride kuafore gitmeye korkuyorum

Evet duz boya yapti bide saclarimi bi gorseniz az zaten, bide ince telli..

yurt dışından gelip burda ucuza yaptırırım derken beteri olmuş.
bilmediğini bi yere bidaha öyle gitmeyin. kimse sizi zorlamamış. zorla bikini bölgesine ağda nedir ya? bence kadın ne dediyse yapmışsınız.
paranızı da unutun. böyle çirkefler vermezler. geçmiş olsun.

Yahu anneni, abini, ablanı, arkadaşını böyle sesi çıkan koydumu oturtan birini al ve tekrar hesap yaptır ve paranı al. İyimisin sen? Hakkını mı bırakcaksın. Ben geçen bir mağazada fazla hesapladılar aldıklarımı tekrar hesaplayın dedim, aynı şeyleri birkaç kez geçmişler. Bundan utanılır mı ya?

Meslek odasına şikayet etseniz de yaptırımı yok, aramazlar bile, çok kuaförden duydum. Hikaye o kısım.

Gidin basın dükkanı paranızı alın, rezil edicem sizi diyin çıkın. Başıma böyle birşey gelse uyuyamam kaç gün.

Nasıl ses çıkarmayıp da kabullendiniz ben gerçekten hayret ettim . Ah ben olacaktım ki :)) şikayet edin resmen sizin isteklerinizi dikkate almamış .. Esnaf odasına , gerekirse polise şikayet edin

Parayla rezil olmak gibi olmuş ya gecmis olsun saglik olsun. Ama gidin dun böyle fazla para almissiniz diyin. En azindan 50 tlyi kurtarmis olursunuz 50 tl 50 tl dir hayret bisey sinir oldum kuaföre

Arkadaslar saclarimda her renk var size gittikce aciliyo renk rezillik otesi saclarim yanmis.. siyah bile karistirmis boyanin icine.. guneste daha cok fark ediliyor mesaj attiyorum kendisine mesajlar gitmiyor ya.. saka gibi

Arkadaslar saclarimda her renk var size gittikce aciliyo renk rezillik otesi saclarim yanmis.. siyah bile karistirmis boyanin icine.. guneste daha cok fark ediliyor mesaj attiyorum kendisine mesajlar gitmiyor ya.. saka gibi

Uzakta misiniz mesaj atmak yerine niçin gitmiyorsunuz. Aktardan bakim yağı alin bir sure dinlendikten sonra sac tek renk boyayla halledilir insallah

Kendisine mesaj attim sikayet ettim sizi dedim, saclarim yanmis dedim.. agzima geleni saydim sayistirdim.. bakalim ne cvp vercek... Dolandirici kadin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…