Haketmediğim bir beddua aldım..

Sevgi Kelebexgxi

.......
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
3.960
3
Kızlar haketmediğim halde çok kötü bir beddua aldım senağlama çok kötüyüm:çok üzgünüm:

olayı anlatıyım;

Abi olarak yaklaşan abi olarak gördüğüm bir insan eski işimden evli çoluğu çocuğu olan bir insan,işten ayrılmama rağmen beni arayıp soruyodu fakat ben istemiyodm gerek yoktu çünkü benim için ne konuşcamki yaşıtım değil akranım değil üstelik erkek
Sırf kırılmasın diye terslemediğim saygı duyduğum bir insandı
Ama zamanla artık sıkıldım çünkü aramazsan sitemler msj çekmessen sitemler başladı istemediğimi kabul etmediğimi bildiği halde kontür gönderdi bende kabul etmedim ve artık sıkıldım biraz uslübümü tatlı sert yapıp istemediğimi söyledim bu sefer inatla aramaya başladı açmadım msjlar çekti cvb vermedim evime geldi görüşmek istemediğimi söyledim bu arada tüm olanlardan aileminde haberi var ve görüşmemi istemiyolar
Babamın da istemediğni bu kadar ısrarcı davranmasından dolayı kızdığını söyledim
İyi niyetli olduğunu bildiğimizi ama yinede görüşmek istemediğimi söyledim çünkü beni çok sıktı
Ama o inatla onu yalnış anladığımızı onu sapık gözüyle gördüğümüzü aileme onu yalnış anlattığımı idda ediyor oysaki yok öyle birşey diye yeminler ediyorum annemde görüştü yalnış anlamıyoruz sizi dedi ama adam anlamıyo anlamıyo
Bana msjla beddua etmiş her namazda tekrarlıcam dyo beni yalnış anlattın ailene diyo senağlama çok kötü bir beddua napcam ben korkarım beddualar dan artık onunla görüşmek konuşmak istemiyorum görünce bile midem bulanıyor nefret ettirdi kendinden
Çok kötüyüm ya bedduası kabul olursa suçum olmadğı halde

üzülme cnm beddua sahibini bulur. sen içini rahat tut. Allah görüyo herşeyi kimin haklı kimin haksız olduğunu.

canım uzulme o adamda ne sık bogaz etmiş oyle...
ıstenmıyorsan efendılıgını bıl gerı cekıl ınsanıda bezdırme...
dınımız bedduayı yasaklamış cunku beddua doner dolaşır sahıbını bulurmuş...
sen kendınden emınsen ve ıcın rahatsa guzelım
allahta bılır haklıyı haksızı...sonuçta allahın elınde
bence rahat ol sorun yapıpta uzme kendını...adam hem suclu hem guclu
bence boyle yaparak senın vıcdanını rahatsız etmeye calışıyor..
yanı senı bır sekılde boyle uzmeye calısıyor ve zan altında bırakıyor...
senın onu kabul etmemenın ıntıkamını almaya calısıyor aklınca....bır sey olmaz...
ıcını ferah kalbını rahat tutu guzelım

sen doğru yoldasın canım itin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış sen kafana takma

iyi yapmışsın, bu zamanda kimseye güven olmuyor ne yazıkki, genç bir kız da o kadar ısrarla rahatsız edilmez, bedduası kendine döner, merak etme sen...

bence de rahat ol canim...
haketmedigin halde sana yapilan bi beddua var, kaldi ki hakedene bile yapmamak gerek...
Sonucta sen o adamin evli barkliligini düsünmüssün... sen iyi niyet göstermissin... ama adam anlamamakta israr etmis... ailene iyi tanitsan ne olacakti ki, kuma mi alacakti seni.. hay Allaaahmm yaa sinir ooldum!
takma canim.. ins beddulari filan tutmaz... hem madem namazinda abdestinde niye beddua ediyo, niye evliyken baskalarinin pesinde kosuyo.. töbeler töbesiii!!

ooooooo her beddua edenin bedduasi tutsaydi bugun halimiz ne olurdu bizimkafamçokkarıştı takma kafani sen YUCE RABBIM bilir isini.............ona havale et o yeteryerimseniben

Çok kötyüm şu an ağlamamak için zor tutuyorum kendimi babam evde olmasa bunu bilmesin çok kötü olur zaten zor zabdediyoruz haketmedim ben bunu istediğin kadar abi olarak yaklaş iyi niyetli olabilirsin ki ona kötü niyetlisin şöylesin böylesin de demedim ALLAH a havale ettim suçluyamam ki
kimsenin içini bilemem nasıl suçluyum.
Ama istemiyorum ben bir erkekle benden 10 yaş büyük evli barklı ne diye arkadaşlık kuruyum istemiyorum diyorum arama sorma evime kadar geliyo psikolojim bozuldu rahatsızlandım ki biliyor benim rahatsızlığımı ama anlamıyor adam onurunu kurtarması lazımmış kimse ona sen sapıksın şöylesin böylesin demedi sadece arama sorma artık dedi
ALLAHım benim içimi biliyor ALLAHA havale ediyorum :KK43:(((

onu kabul etmedın dıye seni korkutuyor... o dese bıle işin aslını allah bılıyor... hiç uzulme... beddua sahıbını bulur ve ayrıca sen ona haksız yere bır şey yapmadınkı ...ne demek boşver...

Hic kafana bile takma, o beddua döner dolasir yine onun basina!!!:nazar:

Senin günahini almasida cabasi!!:kahve:

Asil anlam veremedigim sey böyle evli coluk cocuk sahibi bir adamin ne cüretle seni aramasi, yani bu gercektende hangi sifati tasimak istiyordu senin icin, arkadasinmi olacak??? Kiz arkadasin gibimi olacak??fisfisfis

Yani kime yuturmak istiyorki iyi niyetli oldugnu?? Sen dogru olani yapmissin, gerisini sallah gitsin böyle adi insanlarin bedduasindanda hic korkmaa.s

samsung telefonlarda numara engelleme falan var eğer telin samsungsa hem numarasını hemde mesaj yollamasını engelleyebilirsin cnm. başka marka telefonlarda varmı bilmiom ama sana msj atıyosa durmadan engelle onu.

hiiiç üzülme..
kıvırmış senin ki,baktı tutmamış,yüz vermemişsin..
din ,imanı katıp tekrar yakınlaşmak istiyor..
hiç sallama,Allah senin içini biliyor mu biliyor..
ötesindne korkma,sakın ola ki acıyıp yakınlaşma!

canım ne takıyosun kafana lüzumsuz birinin lüzumsuz bişey için ettiği sözleri kayla alma. sen görüşmek zorundamısın onunla ne mecburiyetin var konuyu saptırıp ailene getiriyor lafı.

Çok kötyüm şu an ağlamamak için zor tutuyorum kendimi babam evde olmasa bunu bilmesin çok kötü olur zaten zor zabdediyoruz haketmedim ben bunu istediğin kadar abi olarak yaklaş iyi niyetli olabilirsin ki ona kötü niyetlisin şöylesin böylesin de demedim ALLAH a havale ettim suçluyamam ki
kimsenin içini bilemem nasıl suçluyum.
Ama istemiyorum ben bir erkekle benden 10 yaş büyük evli barklı ne diye arkadaşlık kuruyum istemiyorum diyorum arama sorma evime kadar geliyo psikolojim bozuldu rahatsızlandım ki biliyor benim rahatsızlığımı ama anlamıyor adam onurunu kurtarması lazımmış kimse ona sen sapıksın şöylesin böylesin demedi sadece arama sorma artık dedi
ALLAHım benim içimi biliyor ALLAHA havale ediyorum :KK43:(((

canım kımse zorla bırını sevemez...zorlada kabullendıremez kendını...korkuyorum yada pesımden gelıcek aman bana bırsey yapıcak dıyede bırıyle bırlıkte olunamaz...
ıstenmıyorsa bunu bılır guzellıkle kendı yolunu cızer...karsısındakınıde rahat bırakır..
yanı bu adam sapık yada degıl bılemem ama...saplantılı bırısı galıba...telını degıstır...cok rahatsız edersede... sıkayet edersın..uzulmeye degmez canım..

hiiiç üzülme..
kıvırmış senin ki,baktı tutmamış,yüz vermemişsin..
din ,imanı katıp tekrar yakınlaşmak istiyor..
hiç sallama,Allah senin içini biliyor mu biliyor..
ötesindne korkma,sakın ola ki acıyıp yakınlaşma!

aslaaa bitmiştir benim için
ders oldu benim için iyi niyetim kullanıldı ben alttan aldım büyüğüm dedim kırılmasın dedim kötü niyet düşünmedim kandillerde msjımı çektim ama şimdi böyle oldumsenağlama
ALLAHım biliyor herşeyi içimide başka birşey demiyorum
ama yinede ben kötü birşey demiycem onun için ALLAHıma havale ediyorum o herşeyi bilir.

hayırsız bedua sahibi basına korkma ve üzülme bence sen kendinden emin olduktan sonra baskalarını pek te takma kafaya

Hasta tipler heryerde maalesef. Hic aldirma onun bedduasindan nolcak sanki!! Icini rahat tut, birsey olmaz ...

aslaaa bitmiştir benim için
ders oldu benim için iyi niyetim kullanıldı ben alttan aldım büyüğüm dedim kırılmasın dedim kötü niyet düşünmedim kandillerde msjımı çektim ama şimdi böyle oldumsenağlama
ALLAHım biliyor herşeyi içimide başka birşey demiyorum
ama yinede ben kötü birşey demiycem onun için ALLAHıma havale ediyorum o herşeyi bilir.

canım allaha havale ederek en ıyısını yapıyorsun...demek bazı ınsanlar hakkaten ıyılıkten nezaketten anlamıyorlar...kendısı kaybettı..
ay bıde utanmadan benı sapık gıbı görüyorsunuz demezmı...
sınır oldumm.

bence hiç üzülme ... :1hug:a.s.

X