Haketmediğim bir beddua aldım..

Köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı:1closedeyes:
O adamın psikolojik sorunları var bence..nedir bu kadar ısrar
Ne konuşacak ne paylaşacaksın ki onunla
Hiç kafanıza takmayın..dengesiz

niye bu kadar üzülüyorsun ki arkadaşım
sen beddua hakedecek birşey yaptın mı?
öyle herkes birbirine beddua etse ve bu da tutsa ne olur hiç düşündün müyasakkelime
beddua haklı yere söylenirse tutar ki bu da o beddua ettiği için değil Allah herşeyi görüyor haklıyı haksızı ceza vermek ona ait kimse kimseyi cezalandıramaz
yani demek istediğim sen onun söylediği sözleri hakedecek birşey yapmadıysan
hiçte kendini üzme
o kendini o şekilde tatmin etmeye çalışıyor bence
zorla güzellik olmaz
kısa ve öz ben seni gayet iyi tanıyorum kötü bir insan değilsin,
sadece sık arayıp sormandan sıkıldım görüşmek istemiyorum de o kadar :1closedeyes:

canım köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı yerimseniben
ayrıca cok bariz bi şekilde kıvırmış
:mymeka:

Bu adam sana resmen deli gibi asık.Peşinde dolanarak kendini rezil ettiginin farkında ve yaptıklarının sapıklık oldugunun.Ailende erkekler yok mu adamı cekip köşeye haddini bildirseler.Ne diye ailece iyi davranıyorsunuz anlamadım.Senin niyetin acık,benden 10 yaş büyük evli barklı insansın utanmıyor musun peşimde dolanmaya,yaptıgın sapıklıgın bir turu diyemiyor musun?hangi iyi niyetli davranıstan bahsediyorsun ki.Adam saplantılı bir manyak.ruh hastası resmen.ondan hersey beklenir söyleyim.savcılıga şikayet edin bence.Her namazda beddua edicem demiş bir de cok güldüm.Bu tip bir de namaz mı kılıyor? once elalemin karısını kızını rahatsız etmemeyi öğrensin.Beddua etmeye hakkı yok ki ettigi beddualar tutsun.icini rahat tut.Dinimizde beddua etmek bir haktır.Ancak haksız yere kendinizi haklı sanıp beddua ederseniz ettiginiz beddua size geri döner.kısacası bu ruh hastasının ettigi tum beddualar kendine doner.

İyi sabretmişsin canım ya...
Kötü niyetli,pis adam...:mymeka:
Evli barklı adamsın, geçcecik kızdan ne istiyorsun be!Madem çok masumdu da ne bu ısrar,inat,terbiyesiz.. Ayyyy gelir gelmez çok sinirlendim ya.:kızgın:
Bırak güzelim ya istediği bedduayı etsin..
Herkesin içini Allah biliyor,hem beddua döner dolaşır sahibini bulur..:nazar:

niye bu kadar üzülüyorsun ki arkadaşım
sen beddua hakedecek birşey yaptın mı?
öyle herkes birbirine beddua etse ve bu da tutsa ne olur hiç düşündün müyasakkelime
beddua haklı yere söylenirse tutar ki bu da o beddua ettiği için değil Allah herşeyi görüyor haklıyı haksızı ceza vermek ona ait kimse kimseyi cezalandıramaz
yani demek istediğim sen onun söylediği sözleri hakedecek birşey yapmadıysan
hiçte kendini üzme
o kendini o şekilde tatmin etmeye çalışıyor bence
zorla güzellik olmaz
kısa ve öz ben seni gayet iyi tanıyorum kötü bir insan değilsin,
sadece sık arayıp sormandan sıkıldım görüşmek istemiyorum de o kadar :1closedeyes
:

Dedim demem mi kötü niyetli olduğunu düşünsem bu kapı açılmazdı sana dedim
çok farklı olurdu dedim sana tavrım ama sıkıldım dedim babam da istemiyor zaten dedim bu kadar ısrarcı aramandan dolayı kızdı istemiyor dedim
tutturmuş beni ailene nasıl anlattınki ailen beni kötü niyetli olduğumu düşünüyor diyo seni rahatsız ettiğimi düşünüyor diyo benim babam hoşlanmaz öyle erkekten arkadaş olmaz der illa kötü niyetli olması gerekmez ki

Dedim demem mi kötü niyetli olduğunu düşünsem bu kapı açılmazdı sana dedim
çok farklı olurdu dedim sana tavrım ama sıkıldım dedim babam da istemiyor zaten dedim bu kadar ısrarcı aramandan dolayı kızdı istemiyor dedim
tutturmuş beni ailene nasıl anlattınki ailen beni kötü niyetli olduğumu düşünüyor diyo seni rahatsız ettiğimi düşünüyor diyo benim babam hoşlanmaz öyle erkekten arkadaş olmaz der illa kötü niyetli olması gerekmez ki

gerekli cevabı vermişsin takmaya değmez boşver :nazar:

iyi de bu durumda onun senin bedduandan korkması gerekiyor tatlım.. zor duruma sokulan sensin.....haksızlığa uğrayan sensin.....ayrıca dikkat et, anlattığın kadarıyla aslında bu adam gerçekten takıntılı biri.....

hayatım onun sandığı gibi bi davranışşta bulunmadığın için bedduasının tutacağını sanmıyorum.
korkma korkacak bşey yok...

:uhm:her kezin dediğine katılıyorum köpeğin duası gökten kemik yağardı fakat anlamadım bi şey varki bu arkadaş evli yaşca büyük abi diyosun msj atıyo konuşmak istiyo filan filan bence sende kestirmeden muhabbeti uzatmadan tavrını koymalıydın sonuçda hiç bir şartda senle arkadaş olmıcanı belirtmişsin dava lastikleştikce umutlanmış olabilir dolayısıyla eğer takmadığın ve senin için önemsizse gerçekden bedduasını takman bile şaşılır bişi sonuçda beddua insanın kendi ayağına dolanır

şu lafa çok inanıyorum..
köpeğin duası kabul olsa,gökten kemik yağardı..:nazar:
sen kendini sakın üzme..
Rabbim görüyor herşeyi.sende kendinden eminsin nasılsa.
hiç takılma.boş palavralaralara da meydan bırakma..
emi sevgi kelebeem:teselli:

:uhm:her kezin dediğine katılıyorum köpeğin duası gökten kemik yağardı fakat anlamadım bi şey varki bu arkadaş evli yaşca büyük abi diyosun msj atıyo konuşmak istiyo filan filan bence sende kestirmeden muhabbeti uzatmadan tavrını koymalıydın sonuçda hiç bir şartda senle arkadaş olmıcanı belirtmişsin dava lastikleştikce umutlanmış olabilir dolayısıyla eğer takmadığın ve senin için önemsizse gerçekden bedduasını takman bile şaşılır bişi sonuçda beddua insanın kendi ayağına dolanır

arkadaşlığını istememem artık görüşmek istemediğimi söylemem bu son davranışlarından dolayı oldu çünkü kontür gönderme diyorum geri iade ediyorum tamam diyo aradan zaman geçiyo tekrar gönderiyo artık sabrımı taşırdı tmm abimsin dedik kötü niyet aramadım sesimi çıkarmadım halada kesin bana kötü niyetle davrandı demiyorum kimsenin içini bilemem ama artık istemiyorum ne kontür göndersin ne arasın ne msj çeksin,mesela kandil oluyo msj çekmezsem insan abisine msj çeker sen çekmedin ama bak ben unutmadım tarzı mesjları geliyo hemen yada illaki bayram seyran olması gerekmezmiş normal zamanlardada hatrını sorcakmışım artık bu tarz ithamlardan sıkıldığım için istemediğim şeyleri inatla yaptığı içn artık görüşmek istemediğimi söyledim ama o beni zor duruma düşürdün sana farklı niyetle yaklaştığımı düşündürdün ailene diyo bu yüzden de bana beddua ediyor annem konuşuyor daha beddua etmeden bak kardeşim ALLAH razı olsun abiliğini yapmşsınız ama istemiyor artık üstüne niye geliyorsunuz diyor biz sizi kötü anlamadık iyi niyetlisiniz biliyoruz diyor ama anlamıyor hala kafasının dikine gidiyor.
Bayramda kontrünü kabul etmediğim geri gönderdiğim içn beni belki 30-40 defa aradı msjlar çekti ne cevap verdim ne msj çektim neymiş ailesiyle ziyarete gelcekmişte ondan aramış gelme istemiyorm ya ben seninle arkadaşlık kurmak istemiyormki ailenle gelmeni istim sen ailenle gelceksin ben yine seninle görüşmek zorunda kalıcam yine aynı şeyler olucak yani dönüp dolaşıp aynı konuya getiriyo

Sanki ben ona beni taciz ediyosun sapıklık yapıyosun art niyet düşünüyosun demişim gibi davranıyo senağlama
Böyle bir suçlama nasıl yapıyımki içini bilemem kimsenn nasıl günahını alıyım
Ben sadece arkadaşlığından bu tavırlarından sıkıldığım için görüşmek istemiyorm binlerce kezde söyledim ama anlamıyo bana beddua ediyosenağlama

canim ya anladigim kadariyla bi sevgilin filan mi var hani bugün de 2.yiliniz olmus sanirim....
onu soksan araya, ne bileyim o istemiyo seninle görüsmemi filan desen.... nasil olur acabaaa??

canim ya anladigim kadariyla bi sevgilin filan mi var hani bugün de 2.yiliniz olmus sanirim....
onu soksan araya, ne bileyim o istemiyo seninle görüsmemi filan desen.... nasil olur acabaaa??

Sevgilim var ama ailem den erkekler bilmediği için onu araya sokamam ama anlattım durumu biliyor karıştırmadım onu zaten ailemizdeki erkeklerde biliyor durumu kuzenim de konuştu ama hala aynı şeyleri söylip duruyo işte son bana çok kötü bir beddua etmiş ve silmiş beni öyle yazmış msj olarak, silsin zaten bende sildim ama bedduası çok kötü okuyunca şok oldum insan düşmanına etmez öyle beddua ama artık içim rahat sizlerin ailemin sayesinde :çok üzgünüm:
ALLAH a havale ediyorum o herşeyi bilir.

cevap verme uzatırsa eşine söylemekle tehdit et bence genelde bundan korkarlar msj saklıyorum eğer devam edersen eşine söylerim de bak nasıl kaçıyor beni bir daha arama de sertçe sen kırmayayım derken o naz yapıyor anlıyor canım bence sert tavır yap kurtulamazsın adamdan hiç telefonu açma her beddua tutmaz rabbim kalbi temiz olanları korur biliyorsun sen allaha sığın beddua edeni bulur sıkma canını hayata devamet boşver adamı

adam resmen taciz etmiş yahuu.. taciz sadece cinsel içerikli olmaz ki?? bence sen de bu adama sıcak davransaydın daha kötü olurdu zaten adam muhtemelen bişiler hissediyo yani en azından bana öyle geldi CADIARZUCADIARZU
arkadaşım bence iyi yapmışsın ailene söylemekle..

demek ki adamın bedduadan başka silahı yok.böyle düşün başka şekilde zararlar veremiyor.

takıntılı bir insana benziyor..acaba karısı bu olanları biliyor mu???

bir de dine imana sarılıyor.insanı dinden soğutur bu tipler.tam hastaymış

süprizzzzz
demek ki adamın bedduadan başka silahı yok.böyle düşün başka şekilde zararlar veremiyor.

takıntılı bir insana benziyor..acaba karısı bu olanları biliyor mu???

bir de dine imana sarılıyor.insanı dinden soğutur bu tipler.tam hastaymış

Bilip bilmediğini bilmiyorum kendisi biliyor diyor

Ama bu olay beni çok etkiledi artık evden çıkmak istemiyorum tek başıma korkuyorum sanki her an evime tekrar gelicekmiş gibi hissediyorum her yerden o çıkıcakmış gibi hissediyorum adı anıldığında konusu açıldığından duymak istemiyorum ağlıyasım geliyor
o gün yaşattığı acıyı unutamıyorum evime kadar gelip ısrar etmesi evimin kapısnda hala benimle inatlaşması komşularımın artık sesime çıktığı sonunda dayanamayıp panik atak krizi geçirdim beni sakinleştirmeleri o kadar ağlamalarım aklıma geldikçe kötü oluyorum
Geçsin bu kötü olay silsin beynim hiç olmamış gibi olsun:çok üzgünüm:
Ben naptımki de bunları yaşattın bana ne yaptım senağlama

Köpeklerin duası tutsaydı gökten kemik yağardı,boşver senin ince noktanı bulmuş ordan vurmaya çalışıyor,sen yüz versen onun eşinin duası tutar işte,takma kafana döner dolaşır sahibini bulur.

X