HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Hayırlı sabahlar.
Cumanız mubarek olsun.
Ramazan'da kisisel hatim yapmak icin nasil bir yol izleyeceksiniz? Belki benim gibilere fikir olur.

Hayırlı sabahlar.
Cumanız mubarek olsun.
Ramazan'da kisisel hatim yapmak icin nasil bir yol izleyeceksiniz? Belki benim gibilere fikir olur.
Selamunaleyküm canım,ben yarım cüz öğlen namazı abdestiyle yarım cüzde akşam namazı abdestiyle günde 1 cüz okumaya çalışıyorum

Hayırlı cumalar hanımlar
BettyRuble canım kendi cüzünü okuduysan 10.cüzüde okuyabilirmisin sıkışık değilsen, son cüzler.

Selamunaleyküm...Hepinizden ALLAH razı olsun emek veren hatimimize ortak olan okuyan okumayan herkesten...Haklarınızı helal ediniz geçen sene ramazandan sonra humanbeings arkadaşımızın başlatmış olduğu haftalık 1 hatim 1 yıl sonra kişisel hatim niyetimi ALLAH ım kabul buyursun tamamlamış bulunmaktayım. Vesile olan ve bu listenin düzeni için emek veren zamanını harcayan arkadaşlarımdan RABBİM milyon razı olsun gönüllerindeki muratlarını RABBİM hayırlısıyla versin inşallah. Canım müslüman kardeşlerim sizleri ALLAH için seviyorum Şimdiden hepinizin ramazanı mübarek olsun

Cümlemizden razı olsun canım

Allah senin de dualarini kabul etsin canim Ramazanimiz mubarek olsun

Selamunaleyküm canım,ben yarım cüz öğlen namazı abdestiyle yarım cüzde akşam namazı abdestiyle günde 1 cüz okumaya çalışıyorum
A.selam canım,
Bu yöntemle okuyayim ben de, beğendim:) Sağ ol.
Regl bitsin kaldigim yerden devam edeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…