HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
30.Hatim Listesi 12 mart-26 mart
Aktif Lora 1.cüz
Sadelikherseydir 2.cüz
selocko 3.cüz
SoLeiL12 4.cüz
@5.cüz HM
Leyl-i-fer 6.cüz
love_story 7.cüz
@8.cüz Leyl-i-fer
mimiraculum 9.cüz
@10.cüz huyluduygu
Mucizemsn 11.cüz
@Annanya 12.cüz
@Annanya 13.cüz
Leyl-i-fer 14.cüz
clara 15.cüz
SoLeiL12 16.cüz
@slnkhrmn008 17.cüz
kavs-i kuzah 18.cüz
polokey2244 19.cüz
burcusami 20.cüz
Calypso95 21.cüz
@ 22.cüz emma
Ronron77 23.cüz
burcusami 24.cüz
@25.cüz S Samsungduos
M M_atruska 26.cüzve 25.cüz
@27.cüz burcusami
@sibell13 28.cüz
kavs-i kuzah 29.cüz
@ 30.cüz Aktif lora

Selamunaleyküm kuran dostları ramazan sonrası görüşmek üzere vedalaşmıştık burda bir söz verdik o yüzden sormak istedim yeni hatimlere başlamak için müsaitmisiniz güzel bir gruptu burası.şu an haftalık hatim yapan birkaç grup mevcut ,burdan katılanlarda mevcut, önümüz yaz yapamam diyenlerde olabilir ,katılıma göre başlayıp başlamıyacağımıza karar verelim veya erteleyelim,buralardamısınız

Leylim, kararımı verdim, hatime katılamayacağım (Ev isleri biraz yogun olacak da taşınma vırt zırt).
Leyl-i-fer
Anksiyete de hareketlenip duruyor, cok iyi değilim canım :-( okumak icin kendimi sıksam daha kötü oluyom biliyorsun.
Yeni arkadaslar cok, sayfada geriye gidip isteyip bekleyenlerin isimlerini yaz, katilirlar Leyl-i-fer

Canım 15 günde bir yapılırsa ben varım, dediğin gibi diğer gruplarda da okuyoruz.

Selamunaleyküm o zaman 15 günde bir hatim yapalım madem,uygun bir zamanda liste yapıp paylaşırım sayımız az bildiğiniz arkdaşlarınıza ulaşabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…