HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
23. Hatim eksikleri
Polo33 Polo33 5. Cüz
S Sabr-Sukur-Dua . 7. Cüz
@slnkhrmn008. 10. Cüz
polokey2244 polokey2244 . 12. Cüz
Calypso95 Calypso95 14. Cüz
ucukgenclik ucukgenclik 15. Cüz
Ronron77 Ronron77 16. Cüz
E Ebruazra . 18. Cüz
M M_atruska . 19. Cüz
humanbeings humanbeings . 23. Cüz
@Pasiflora25 24. Cüz
Ben biraz sorunlu bir dönemden geçtiğim için daha okuyamadım. 15. Cüzü.
Bu arada iyiki sayfayı tek tek okumuşum dedim. Yarın 15 ve 16'yı peş peşe okumayı planlıyordum. Bu arada ben biraz ara vermek istiyorum. Yanlış anlamayın beni sadece beynimi toplayamıyorum.

23. Hatim eksikleri
Polo33 Polo33 5. Cüz
@slnkhrmn008. 10. Cüz
E Ebruazra . 18. Cüz
M M_atruska . 19. Cüz
@Pasiflora25 24. Cüz
23. Hatim eksikleri
Polo33 Polo33 5. Cüz
@slnkhrmn008. 10. Cüz
E Ebruazra . 18. Cüz
M M_atruska . 19. Cüz
@Pasiflora25 24. Cüz
23. hatimin 16. Cüz okundu

Yeni liste baslamadı bende ayrılmak istiyorum. Rabbim dualarınızı kabul etsın
24. Liste uygulanıyor okunmaya başlandı. Ama isterseniz tabii ayrılabilirsiniz. Amin cümlemizin kabul etsin.
Ben biraz sorunlu bir dönemden geçtiğim için daha okuyamadım. 15. Cüzü.
Bu arada iyiki sayfayı tek tek okumuşum dedim. Yarın 15 ve 16'yı peş peşe okumayı planlıyordum. Bu arada ben biraz ara vermek istiyorum. Yanlış anlamayın beni sadece beynimi toplayamıyorum.
Tamam canım 2 hatim cüzünüzü okuyup bildirin. Diğerlerine eklemeyiz bir süre arkadaşlara iletirim.

24. Liste uygulanıyor okunmaya başlandı. Ama isterseniz tabii ayrılabilirsiniz. Amin cümlemizin kabul etsin.

Tamam canım 2 hatim cüzünüzü okuyup bildirin. Diğerlerine eklemeyiz bir süre arkadaşlara iletirim.
Teşekkür ederim canım. Yaradanım tüm emeklerimizi görsün ve dualarımızı, hatimlerimizi kabul etsin. Bitirince yazıcam.

Benim katıldığım her yere bi sey mi oluyor nedir.
Kur'an okunuyor diye sevinerek buraya katildim, burda da sorun çıkmaya başladı, giden gidene...
Ben geldim diye mi oluyor bütün bunlar.
Hayırlı bir işe katilamayacak miyim ben...

Arkadaşlar biz kur'anı kerimi Allah rızası için okuyoruz bu gruba sahip çıkalım. Elhamdülillah Allah nasip etti ki okuyoruz. Gerekli bir gerekçemiz olmadığı müddetçe okumayı bırakmayalım
Kur'an gönüllere şifa, dertlere devadır. Rabbimiz buyuruyorlar ki "kalpler Allahı andıkça huzur bulur" ve yine buyuruyorlar ki "Onlar Allahtan razı, Allahta onlardan razı" ayetlerine mazhar olmayı bizlere nasip etsin.
Allah'ın razı olduğu kullardan olmak temennisi ile inşaAllah

Kur'an okunuyor diye sevinerek buraya katildim, burda da sorun çıkmaya başladı, giden gidene...
Bence listeyi yapan arkadas yanlis anladi sert cikisti, herkes alismis olunan seyin degistigini gorunce sormus bulundu hakli olarak. Kimisi erken bitirip dier cuzede başlıyo çünkü. Liste cikan arkadaslar eksilerek bi duzenlense. Hangi cuzler bosta gorulse bi.

Ben grupta gerilme olunca okunmayacak liste dağıldı diye dusumüştüm.o yüzden çıkmak istedim hepimiz dua etmek vaktımızı en hayırlı işlerle gecirmek için burdayız.liste devamsa bende okumaya başlarım

Sen buraya emek veren bir insansın bence kendini suçlama. Allah senin emeğini görüyor. Bence kendini üzme.

Ben grupta gerilme olunca okunmayacak liste dağıldı diye dusumüştüm.o yüzden çıkmak istedim hepimiz dua etmek vaktımızı en hayırlı işlerle gecirmek için burdayız.liste devamsa bende okumaya başlarım
Okumaya başlayın arkadasim. Ben başladım. Tek kalmayayim.

Bence listeyi yapan arkadas yanlis anladi sert cikisti, herkes alismis olunan seyin degistigini gorunce sormus bulundu hakli olarak. Kimisi erken bitirip dier cuzede başlıyo çünkü. Liste cikan arkadaslar eksilerek bi duzenlense. Hangi cuzler bosta gorulse bi.
Ciddi misiniz ? Nerde sert çıktım ? Grubun dağılmasını bana atmışşınız bunu hiç haketmedim. Eksik cüzleri anneme teyzelerime tamamlattım kendim kaç tane okudum hatırlamıyorum. Yeniden toparlansın diye grup bilmediğim için çıkanların yerine rica minnet birilerini ayarlayıp yeni liste oluşturdum . Tek tek gruba katılabilecek olanlara mesaj attım bulamadım kendime 3 tane cüz aldım. Size yazdığım 30. Cüzüde okurum dedim etti 4. Kaç arkadaşa yazdım katılın devam edelim diye. Sonuçta grubu dağıtan ben mi oldum. Yeniden listeyi düzenleyin dedim kaç kez kimse yanaşmadı. Bu hafta böyşr olsun haftaya düzenleyeyim yeni gelenlerin kafası karışmasın önemli olan niyet bir haftadan bir sey olmaz dedim diyr neden bu kadar üstüme gelmeye devam ediyorsunuz. Kalp kırdıysam affola kaç kez yazdım. Ki kime ne yaptım. Rbbim görüyor biliyor içimi size daha fazla birsey diyemeyeceğim. Ben eksik kalmasın diye herkesin gönlü olsun diye tek tek herkesin prsinden koşuyorum. Kusura bakmayın böyle oldu düzelecek diyorum. Arkadaş sert çıktı ayrıldılar diyorsunuz.

Arkadaşlar hepinizden çok özür diliyorum elim ayağım titredi gerçekten. Son durumu biraz sonra yazacağım güncellemeyi yani Allah'a emanet olun. Okudukça bildireceğim lütfen daha fazla sorumlu olarak tutulmak istemiyorum

21. Hatim tamamlandı
22. Hatimden son birkaç yaprak kaldı. Tamamlanınca emmaya yazacağım.

23. Hatim eksikleri
Polo33.... 5. Cüz
Slnkhrmn008.... 10. Cüz
Polokey2244.... 12. Cüz
Ucukgenclik..... 15. Cüz
Ebruazra..... 18. Cüz
Humanbeings....23. cüz
Pasiflora25..... 24. Cüz

24. Hatim için bildirim yapan yok
30. Cüz açıkta.
(Cüzlerim bitince Emma ablaya bidiririm)

Ayrıca sabr-sukur-dua terlik su, yengesi, rbcl ben gruba mesaj yazmadan ayrıldılar. Özelden çocuklarından ötürü hep evde oldukları için yetişemediklerini yazmışlardı. Ucukgençlikte kafamı toplamak istiyorum yazmış. Benden mütevallit çıktıysa da dönebilir bir daha uğramayacağıö gruba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ciddi misiniz ? Nerde sert çıktım ? Grubun dağılmasını bana atmışşınız bunu hiç haketmedim. Eksik cüzleri anneme teyzelerime tamamlattım kendim kaç tane okudum hatırlamıyorum. Yeniden toparlansın diye grup bilmediğim için çıkanların yerine rica minnet birilerini ayarlayıp yeni liste oluşturdum . Tek tek gruba katılabilecek olanlara mesaj attım bulamadım kendime 3 tane cüz aldım. Size yazdığım 30. Cüzüde okurum dedim etti 4. Kaç arkadaşa yazdım katılın devam edelim diye. Sonuçta grubu dağıtan ben mi oldum. Yeniden listeyi düzenleyin dedim kaç kez kimse yanaşmadı. Bu hafta böyşr olsun haftaya düzenleyeyim yeni gelenlerin kafası karışmasın önemli olan niyet bir haftadan bir sey olmaz dedim diyr neden bu kadar üstüme gelmeye devam ediyorsunuz. Kalp kırdıysam affola kaç kez yazdım. Ki kime ne yaptım. Rbbim görüyor biliyor içimi size daha fazla birsey diyemeyeceğim. Ben eksik kalmasın diye herkesin gönlü olsun diye tek tek herkesin prsinden koşuyorum. Kusura bakmayın böyle oldu düzelecek diyorum. Arkadaş sert çıktı ayrıldılar diyorsunuz.
Canim hala bak yazdigimi yanlis anliyosun. Arkadas girdigim yerde hep bi sorun oluyo dedi die yazdim onu. Aslinda bisi yoktu demek istedim, sert cikisti dedim. Benimde Allah kalbimi bilio cok sukur cikanlari senin ya da bi baskasinin sucu vs.demedim. O gun Allah askina tmm siz bida yapin tarzi konustugun icin, elestiriliyomussun gb davrandigin icin dedim. Sonucta yazanlar benim cuzum suydu aa degismis fln yazdi. Ozelden yazan oldumu bilmiorum. Kimse demedi ki sen benim cuzumu nasil degistirirsin.
Allah razi olsun ilgilenmek istedin, sirali gidildigini farketsen ztn oyle devam ederdin. Ki benim icin sira da onemli deil, o gun de dedigim gb 2 cuz gorunce yazmak istedim. Liste cikanlar eksilerek yazilsa da bosta kalan cuzleri gorelim demem mi suc oldu, uzerine alindin.

Son düzenleme:
21. Hatim tamamlandı
22. Hatimden son birkaç yaprak kaldı. Tamamlanınca emmaya yazacağım.

23. Hatim eksikleri
Polo33.... 5. Cüz
Slnkhrmn008.... 10. Cüz
Polokey2244.... 12. Cüz
Ucukgenclik..... 15. Cüz
Ebruazra..... 18. Cüz
Humanbeings....23. cüz
Pasiflora25..... 24. Cüz

24. Hatim için bildirim yapan yok
30. Cüz açıkta.

Ayrıca sabr-sukur-dua terlik su, yengesi, rbcl ben gruba mesaj yazmadan ayrıldılar. Özelden çocuklarından ötürü hep evde oldukları için yetişemediklerini yazmışlardı. Ucukgençlikte kafamı toplamak istiyorum yazmış. Benden mütevallit çıktıysa da dönebilir bir daha uğramayacağıö gruba.
Bence bi sakin ol, sana arkadaslar senin yuzunden cikti demedim.

24.Hatim Listesi 18 Aralık 1 Ocak
love_story love_story 1.cüz
@morkagit 2.cüz
mimiraculum mimiraculum 3.cüz
Reyyan__ Reyyan__ 4.cüz
@morkagit 7.cüz
Polo33 Polo33 6.cüz
H M H M 5.cüz
S Sabr-Sukur-Dua 8.cüz
terliksuu terliksuu yengesi 9.cüz
@Feyza2007 10.cüz
@slnkhrmn008 11.cüz
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 12.cüz polokey2244 polokey2244 13 .cüz
@reyyanK 14.cüz
Calypso95 Calypso95 15.cüz
ucukgenclik ucukgenclik 16.cüz
Ronron77 Ronron77 17.cüz
A Asel Erva 18.cüz
E Ebruazra 19.cüz
M M_atruska 20.cüz
terliksuu terliksuu 21.cüz
@sibell13 22.cüz
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 23.cü
humanbeings humanbeings 24.cüz
@Pasiflora25 25.cüz
Sadelikherseydir Sadelikherseydir 26.cüz
clara clara 27.cüz
@Feyza2007 28.cüz
Leyl-i-fer Leyl-i-fer 29.cüz
Leyl-i-fer Leyl-i-fer 30.cüz

24.Hatim Listesi 18 Aralık 1 Ocak
love_story love_story 1.cüz
@morkagit 2.cüz
mimiraculum mimiraculum 3.cüz
Reyyan__ Reyyan__ 4.cüz
@morkagit 5.cüz
Polo33 Polo33 6.cüz
H M H M 7.cüz
S Sabr-Sukur-Dua 8.cüz
terliksuu terliksuu yengesi 9.cüz
@Feyza2007 10.cüz
@slnkhrmn008 11.cüz
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 12.cüz polokey2244 polokey2244 13 .cüz
@reyyanK 14.cüz
Calypso95 Calypso95 15.cüz
ucukgenclik ucukgenclik 16.cüz
Ronron77 Ronron77 17.cüz
A Asel Erva 18.cüz
E Ebruazra 19.cüz
M M_atruska 20.cüz
terliksuu terliksuu 21.cüz
@sibell13 22.cüz
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 23.cü
humanbeings humanbeings 24.cüz
@Pasiflora25 25.cüz
Sadelikherseydir Sadelikherseydir 26.cüz
clara clara 27.cüz
@Feyza2007 28.cüz
Leyl-i-fer Leyl-i-fer 29.cüz
Leyl-i-fer Leyl-i-fer 30.cüz
Ben 5 e başlamıştım morkagitin yazdığı 🤗
Bana onu yazsan iyi olur canim

Arkadaşlar lütfen konuyu kapatalım .listeyi düzenledim baştan itibaren herhangi bir sorun varsa listede lütfen yazın düzelteyim.
Grubumuz çok güzel ve dağılsın istemem.
Olur böyle şeyler birlikte inşallah hallederiz.❤️

X