HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Allah kabul etsin,şifa versin

Ben de burdayım ama atildimmi gruptan anlamadım bildirim gelmiyo artık:)
21.hatimde cüzün boş kalmış canım human almış ama yetiştiremedi sanırım al istersen ondan okumadıysa.dolayısıyla da 22. Hatimden 17.cüz sana düşer onuda oku istersen. humanbeings

Merhaba arkadaşlar aranıza katılmak isterim eğer açıhığınız varsa benı de alır mısnzz, düzenli olarak bildirim yaparım şimdiden Allah razı olsun
Hoşgeldiniz,2 hftda bir hatim yapıyoruz.konu sahibi humanbeings sizi bilgilendirir.şu an boş cüzümüz yok,yetiştiremeyen olunca yazar

12 ve 13 okundu canım

Kızlar noldu ne durumdayız? Bende 10 vardı geçen haftadan. Bu haftadan da 11. Yanlış bilmiyorum di mi.

Kızlar maalesef grubu devam ettiremiyorum. Hakka girmek, sizi bekletmek, yanıtsız bırakmak istemiyorum ancak şu sıralar bu foruma girecek vakit bulamıyorum. Devam ettirecek bir arkadaşımız varsa kaldığımız yerden devam ettirebilir. Ben de ara ara uğrar bakarım inşallah bendeki son haliyle 20 hatim dualarıyla birlikte tamamlandı. 21. Hatimden 10, 18 ve 21;
22.haftadan ise 6, 11, 15, 16,17, 22 ve 30 boşta. Buna göre devam etmek isteyenlerle devam ettirebilirsiniz. Hakkınızı helal edin lütfen, dualarınızda beni de unutmayın. Duaya çok ihtiyacım var

Allah senden razı olsun canım bu kadar insanı topladın ve kaç tane toplu hatim yaptık senin vesilen ile . İnşallah bi an evvel aramıza geri dönersin. Dualarım seninle inşallah

Hakkını helal et canım Allah razı olsun.
Ben kendi sıramdan okumaya devam edicem. Belki bir gün burda gene sıfırdan başlarım.

6.cuzu okudum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…