HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Sanki herkes duasını yazıyordu sırayla. Baska bir grup olabilir. Olur çok sevinirim diğer arkadaşlar için de sorun olmazsa 30 ocakta ki hatmi vefat eden büyükbabam Refik için alabilir miyim ?
O hatim grubu baska canim, bildim dedigini, bireysel dualar söylenip okuyordu o arkadaşlar. 30 Ocak günü icin takipte olun, humanbeings arkadaş da uygun görür sanırım, siz duayi yaparsiniz canim

Sanki herkes duasını yazıyordu sırayla. Baska bir grup olabilir. Olur çok sevinirim diğer arkadaşlar için de sorun olmazsa 30 ocakta ki hatmi vefat eden büyükbabam Refik için alabilir miyim ?
Tabi ki olur canım. Yine önceden hatırlatırsan bize o haftanın hatim duasını sen yaparsın

Allah razı olsun canım senden 16.cüz boşta. Onu da ben alayım

Allah razı olsun canım senden 16.cüz boşta. Onu da ben alayım
Senin yokluğunda (gerci ben de çok sık girmiyorum ama:)) yeni gelenleri karsilayayim, eksikleri dağıtıp sayfa düzenine yardımcı olayım dediydim. Bilmem iyi mi yaptım Kur'an okumayi cok istiyorum da okudukca mutlu oluyor gibiyim. Herkesi de bu sevaba toplamak istiyorum konuyu bulmusken :))

Selamün Aleyküm, 2. Ve 12.cüzü okudum inşaAllah humanbeings

clara yeni hatime geçiyor muyuz
humanbeings konuya giriş yapmadı.
Acaba herkes 1 sonraki yani sıradaki cüzü okusa mı kızlar? Ne diyorsunuz?
Benim reglim yaklasiyor, gelmeden okusam mi?
Telefondan net görüp tek tek etiket yapamam ben ama. Herkes sirasini biliyorsa okusak mi? Vakit ilerlemeden fikirlerinizi bi yazar misiniz?

Benfe o sebepten yazdım. Bakayım o zaman okumayanları etiket yapayım. Bildirim yapmayanları yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…