HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
22.Hafta Kuran-ı Kerim Hatim Listesi
(20.11.2020/04.12.2020)
1. mimiraculum mimiraculum 1.cüz
2. @reyyanK 2.cüz
3. @morkagit 3.cüz
4. @Polo33 4.cüz
5. @H M 5.cüz
6. 6.cüz
7. @terliksuu yengesi 7.cüz
8. @Feyza2007 8.cüz
9. 9.cüz
10. @kavs-i kuzah 10.cüz
11. @polokey2244 11.cüz
12. @reyyanK 12.cüz
13. @Calypso95 13.cüz
14. ucukgenclik ucukgenclik 14.cüz
15. Rbcl Rbcl 15.cüz
16. 16.cüz
17. @Ebruazra 17.cüz
18. @Saadetim33 18.cüz
19. @terliksuu 19.cüz
20. @sibell13 20.cüz
21. @kavs-i kuzah 21.cüz
22. humanbeings humanbeings 22.cüz
23. @Pasiflora25 23.cüz
24. @Sadelikherseydir 24.cüz
25. clara clara 25.cüz
26. @Feyza2007 26.cüz
27. Leyl-i-fer Leyl-i-fer 27.cüz
28. Leyl-i-fer Leyl-i-fer 28.cüz
29. @love_story 29.cüz 🧡 (okundu)
30. humanbeings humanbeings 30.cüz

Listemiz 2 haftalık. Boş kalan cüzlerimiz; 6,9 ve 16.cüzler.
ucukgenclik ucukgenclik Rbcl Rbcl @Ebruazra kızlar listeden çıkartmadım, yeni listeye ekledim sizleri. 😻
@morkagit @Polo33 hoşgeldiniz kızlar. 🥰 sizi de yeni listeye ekledim. 2 hafta süremiz var. 4 aralık Cuma gününe kadar okuyup bildirim yaparsanız sevinirim. Okuduktan sonra boş cüzlerden de alabilirsiniz buraya yazıp isterseniz 🧡
Ayy atılmışım noo kabul edemem 9 benim 💘 söz vaktinde bitircem bak söz verdim 🥰🥰

20. haftanin hatim duasi yapildi ♨️✔️
21. hatmin duasini da birazdan yapacagim inş.
21. hatmin duasını yaptim ✅ Allah hepinizden razi olsun hanimlar.
Yüce Rabbimiz, hepinize hayırlar yağdırsın, durumlarınızı selâmete çıkarsın ve korona musibeti ortadan kalksın diye dua ettim özetle. 🙃 🤲🏻 🧡

Ben okudum cüzümü Allah kabul etsin. Arkadaşlar sıra kimde bilmiyorum ama bir ricam vardı. 30 Ocak için ben alsam olur mu. Rahmetli büyükbabamın senesi de.
İsterseniz 2 ser cüz albilirim bundan sonra herkesin sirasında hak gecmesin diye 🤲

Ben okudum cüzümü Allah kabul etsin. Arkadaşlar sıra kimde bilmiyorum ama bir ricam vardı. 30 Ocak için ben alsam olur mu. Rahmetli büyükbabamın senesi de.
İsterseniz 2 ser cüz albilirim bundan sonra herkesin sirasında hak gecmesin diye 🤲
Şey, sıralı okumuyoruz, bütün hatimler genel olarak hepimiz ve yakınlarımız icin okunmus oluyor. İsmen degil de genel bi dua yapiyoruz bitince.
İsterseniz bahsettiginiz haftanin duasini siz yapin.
Duayi yapan kisi sabit degil, kim isterse o yapiyor, genelde hatim duasini okumak isteyen çok çıkmıyor demişti konu sahibi arkadaş, o yuzden ben yaptım birkac kere 😁

Şey, sıralı okumuyoruz, bütün hatimler genel olarak hepimiz ve yakınlarımız icin okunmus oluyor. İsmen degil de genel bi dua yapiyoruz bitince.
İsterseniz bahsettiginiz haftanin duasini siz yapin.
Duayi yapan kisi sabit degil, kim isterse o yapiyor, genelde hatim duasini okumak isteyen çok çıkmıyor demişti konu sahibi arkadaş, o yuzden ben yaptım birkac kere 😁
Sanki herkes duasını yazıyordu sırayla. Baska bir grup olabilir. Olur çok sevinirim diğer arkadaşlar için de sorun olmazsa 30 ocakta ki hatmi vefat eden büyükbabam Refik için alabilir miyim ?

X