Hafta hafta gebelik :) Haydi kızlar tecrübelerimizi paylasalım

Aa neguzl ikizse keseler gorunebilir ama bilmiyorm benm gozuktu okadarlkken karnmdan gozuktu bde alttn bakilirsa gozukur daha cok yeniyms cunku hadi hayirlisi olsn canm

Bende o haftalar da gittigimde alttan bakarak görmüştü dr um hayirli olsun güzel haberlerinizi bekliyoruz :)

Benim hiç belirtim yok kan testi sonucum 24,5 çıktı yarın yine tekrarlıcam 7 nisanda yumurtladım eşimle 7 nisanda beraber olduk sizce normalmi kasık bel akıntı mide bulantısı uyku hiçbirşey yok ya

Herkese merhaba regl dönemimden 2 gün öncesi eşimle bıseyler oldu ama tam tarihimde regl oldum sizce hamile kalır mıyım bu arada yeni evliyiz .Regl dönemim bu ay 2 gün normal aürdü sonrasında ise kahverengi lekelenme oldu ilk kez yaşadım kafam cok karısık yardımcı olur musunuz

Hic belli olmaz canm bi iki gun bekle hizli gebelk testi yap bende bse sorcam kizlar pzrtsi 13 haftalk oldum ve bnm kaslarm fln asiri dokuluyor bu durumu yasayaninz varmi tsh hormonlardan olurmus dusukse veya yuksekse

Cok gecmis olsun insallah bir daha yasamazsin. Ne guzel senin minik birakmak istememis seni. Dlkkat et kendine dinlen bol bol. Bende 8+4 teyim cok sukur sikintim yok simdilik.
Cok tesekkur ederim daha yeni girebiliyorum kk ya..cok sukur sıkıntımiz kalmadi doktorum ilk gittigimde üzülme yine cocugun olur düsebilir bu diye teselli veriyordu kanamadan bir hafta sonra ne kadar güclü bir bebek olacak dedi sukur 15 haftayi bitirecegiz ins:) haftaya da cinsiyete gidecegiz.ins sizin gebelikte guzel geciyordur

Benim hiç belirtim yok kan testi sonucum 24,5 çıktı yarın yine tekrarlıcam 7 nisanda yumurtladım eşimle 7 nisanda beraber olduk sizce normalmi kasık bel akıntı mide bulantısı uyku hiçbirşey yok ya
Benimde hicbir belirtim yoktu sadece hafif akinti oda normal diyordum.sonradan akintim artti 7 haftalik olunca herkeste belirtiler olacak diye birsey yok bazilarinda hicbisey olmuyor.ki degerin cok yuksek cikmis.benim ilk tahlilimfe 2.09 ile doktor bidaha tekrarla negatid degil bu ama pozitifte degil demisti.5ten yukari degerler pozitiftir.ins istiyorsan saglikla kucagina alirsin :)

Sağol canım ya evet bazılarında benim gibi hiç belirti olmayabilir miş inşallah hayırlı haberler alırım

İnşallah canım benimledir henüz ultrasona girmedim değerim 1383 galiba daha gözükmez değil mi belirtim hala Yok
Beta Hcg 2500 ustu olunca gosteriyor.ama alttan muayene olursan gorunur kese.birde gittiginde bol su iç idrara sıkışık ol mutlaka yoksa cok kücük olduklari icin gormekte zorlaniyor doktorlar alttan bakmak istiyorlar.gunasiri 2 kati artiyorsa sknti yok.ben 16.haftadayim karnim biraz cikti onun haricinde hala belirtim yok ki dert etme Allahin lutfu bence yoksa bulanti kusmalar agrilar cok zormus..

İki katı artıyor çok şükür Allah'ıma şuan bir sıkıntı Yok dediğin gibi sıkışık giderim bakalım sende sağlıkla kucağına al inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…