Hafta hafta gebelik :) Haydi kızlar tecrübelerimizi paylasalım

Hayirli olsun canim gozun aydin kese gordundukten sonra kalp atisi duymaya kaliyor is Bizde iki gun once kalp atislarini duyduk cok sukur. Darisi basina insallah.
Amin canim cok sağol persembe gunu kontrole gidecez bakalim insallah bizde duyariz rabbim hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Tatliş anneler benim belimde ve kasıklarimda sürekli agri var siz de de oluyor mu normal mi korkmali mıyım ve hic yerimden kalkacak halim olmuyor. Tabi bide afedersiniz sık sık wc ihtiyacim oluyor

Tatliş anneler benim belimde ve kasıklarimda sürekli agri var siz de de oluyor mu normal mi korkmali mıyım ve hic yerimden kalkacak halim olmuyor. Tabi bide afedersiniz sık sık wc ihtiyacim oluyor
Merhaba canım genellikle 6. Hafta sonuna kadar kasık agrısı ve bel agrısı yasadım bende doktor gayet normal rahmin genişliyor dedi. Birde bacaklarım agrıyor. Tuvalet ihtiyacım cok artmadı ama nedense. Herkesin hamileliğinde farklı belirtilerin olması normal demişti doktor. Senin bir dahaki kontrolün ne zaman canım?

Sen böyle anlatınca bende bi sinir oldum senin doktora yani tamam onlar günde bir cok kez duyabilirler ama bebeğimizin ilk kalp atısını duymak bizim için cok önemli değil mi? Keske ısrar etseydin canım duymak için para da ödüyoruz sonucta muayne olmak için. Ben videoya bile cektim maşallah herşeyin yolunda olmasına cok sevindim umarım sağlıkla sıhhatle kucagına alırsın sende. Rahim genişlemesi oluyormus kasılmalar ve batmalar o yüzdenmiş sıkma canını.

Persembe günü canim sanirim normaldir bazen bana aşırı gibi gelsede:)

Başka bir doktordan randevu aldım ben de, daha da gitmem o adamın suratını görmeye. Sen çok iyi yapmışsın video çekmekle. Kanama olmadığı sürece sorun yok diyorlar bakalım inşallah =)

Kizlar benim kanamam basladi kan testi yaptik gene kimyasal oldu

Üzülme, kimyasallar vücudun gebeliğe daha yakın oldugunun işareti, sonrasında gebelik oluyo, inşallah sende de olur. Sakın pes etme ve bi daha hcgnin yüksek cıktıgını öğrendigin an yat dinlen hiç kalkma. İyice yerleşsin müsade et.. hakkımızda hayırlısı..

Her 6 ayda bir kimyasal yasiyorum hic anlamadim ins bu son olur bu defa saglikli bebisimi alirim kuvagima bakalim inofortil kullanmaya baslayacam tekrar ins faydasi olur

Başka bir doktordan randevu aldım ben de, daha da gitmem o adamın suratını görmeye. Sen çok iyi yapmışsın video çekmekle. Kanama olmadığı sürece sorun yok diyorlar bakalım inşallah =)
Evet canım insallah sağlıkla kucağımıza alırız. Bazen hafif agrım oldugunda tuvalete gidiyorum korkarak ama hiç kanama ya da lekem olmadı cok sükür. 7+2 ye girdim ben büyüyor bizim melekler

Bende 6haftalik hamileyim uzanip ayakalrimn altina yastk koyunca rahm ustnde kipirdamalar oluyo bi sure sonra geciyo kasiklarda batmalar bacaklarda arada agri oluyor gun icinde yorgun uykulu oluyorum cok sik tuvalete gdiyorm

Bende 6haftalik hamileyim uzanip ayakalrimn altina yastk koyunca rahm ustnde kipirdamalar oluyo bi sure sonra geciyo kasiklarda batmalar bacaklarda arada agri oluyor gun icinde yorgun uykulu oluyorum cok sik tuvalete gdiyorm
Hayırlı olsun canım Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Benimde 6. Haftada aynı sikayetlerim vardı daha cok sol kasıkta böyle bir baskı hissi gibiydi. Uyku cok yapıyor hatta bunu yazarken bile 5 kere esnedim simdi bol bol uyuyun dogunca hiç uyutmayacağız der gibiler 3 aydan sonra hamileligin balayini yasarsiniz diyorlar hadi bakalim

Amnn amnn su
ilk 3 ayi atlatsak allah yardimcmz olsn

Kızlar size birşey sormak istiyorum ben her doktora girişimde farklı hafta cikiyo gecen 2 hafta önce pazartesi keseyi gördüm 4+5 di bir dahaki pazartesi 5+5 kalp atışını duydum bugün tekrar gittim gözle görülür derecede büyümüş ancak bundan bir kaç gün önce acile gittiğimde farklı doktor 5+1 demişti bugün benim doktorum 5+1 diyor neden böyle

Hic bilmiyorm canm benmde dr.deyisine gore 6 hafta bikac gunlk ama benm hesabima gore 5 hafta dr.son adt ilk gunden hesapliyor 5+6gunluktu en son bakti kese gozukuyor 15 gun sonra bda gel dedi daha cok ufak dedi kalp atis cikmadi sabirsizlkla onu bekliyorm inslh cikar ama bulantim fln yok ya normalmi bilmiyorm ama kasiklarda belde agri batma var hep bde cok gazim oluyor dolaniyor resmen karnimin heryerini

Bende de ayni canim normal bulanti olmamasi suan 6.haftaya girdim cok nadir bulantim oluyor idrar ve gaz cok oluyor ve karnimda cok agri oluyor

Agrim pek yok ama gaz baya var bulantida olur inslh sol kasik kalca agriyor resmen popolarm agriyorinslh bi sorun yoktur suan ayaklarim havaya diktm altnda yastiklar sorvivor izliyorm

Agrim pek yok ama gaz baya var bulantida olur inslh sol kasik kalca agriyor resmen popolarm agriyorinslh bi sorun yoktur suan ayaklarim havaya diktm altnda yastiklar sorvivor izliyorm

Bulantı olmak zorunda değil, sağlıklı olsunlar da. Benim mesela midem yanıyor ve gaz oluşuyor ama bulantım yok. Ben de sizin aksinize inşallah bulantı olmadan atlatırım diye dua ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…