hadisenin Eurovision da giyiceği kıyafeti nasıl buldunuz?

yuppi hadise o kiyafeti giymeyecekmiş:) Hadise, kendisi için "kumaşsız kıyafet" hazırladığını açıklayan tasarımcı Muammer Ketenci'yle "hiçbir görüşme yapmadığını" vurgulayarak "Onunla çalışmayacağım. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Herkese 'kıyafetimi hazırlayacağını' söylüyor ama bu doğru değil. Kıyafetim 1 Ocak'ta TRT'deki gösterimde giydiğime benzemeyecek, farklı bir şey olacak. Harekete uygun, hafif bir elbise olacak" şeklinde konuştu.

işte bu habere çooook sevindim.:sm_cool:

hanımlar HADİSEnin kıyafetine niye bu kadar takıldınız.yarışmayı kıyafetle değil şarkıyla kazancak.dua edelimde bu eurovısıon da hayal kırıklığı olmasın:

ses kadar görüntüde önemli...ayrıca elbisede hoş,öyle bir yarışmada kapalı giyecek hali yok ya..........

şarkı ve görsellik sahneyi doldurma hepsi bi bütündür

kıyafet pek sayılmazdı o
bakalım yeni altanetafler çıkacakmı

ya ben baktım dedimki allah rezil olucak aklıma başka bişi gelmedi taslı taslı her tası havada kollarıda örümcek agı gibi valla gecer onlar birbirine bide gecrse bide caktırmadan sunu cekimde ayrılsın dderse dagılır alim allah cıbıldak kalır ortada
nedim allah yardım etsin süper bi kız cok sempatik ve farklı havası var hele alkıs calarken bayılıyorum mikrofon elinde koluna vuurruyuya bitiyom cok yakısıyo tabi taklit edenlerde var atrık kola vuruyo nerdeyse cogu sanatcı helede ebru gündeş ıyy gıcık oluyom caktırmadan taklit yapıyolarya

ben beğenmemiştim o kıyafeti zaten hadisede onu giymeyeceğini söyledi ve rahatladım açıkçası..
dansöz kıyafeti gibi geldi bana...
hadise ise çok çıtır genç bir kız.. ağır kaçacaktı ona sanki..
ne bileyim yaşına uygun değildi..
zaten kıyafeti yapan adamda kendi kendine gelin güvey olmuş:))))))))))))))))))))

reklam kokan hareketler bunlar modacı beyefendi baya reklamını yaptı güzel kıyafetti ama neyse giymeyecekmiş hadise milli olay olmaktan çıktı kıyafet herkes rahat bir nefes aldı sanırım

uğraşmışlar ellerine sağlık hadisenin üstünde görmeden bi yorum yapamıycam ama fiziği güzel..yaşından büyük göstermediği takdirde her türlü kıyafet onda güzel duruyorşakkıdı

göbeği açık seksi bişey giyeceği kesin... trt rtüklemese bari şakkıdı

Ben de beğenemeyenleri amlayamıyorum zevksizsiniz kısaca zevksizzzz emek verilmiş, zaman harcanmış birşeyin kötü olduğu nerede görülmüş yaa .Bi kere izleyenlerin önce gözü doyar. Buna açık diyenler siz bikini mayo giymiyor musunuz deniz de hayret birşey ...Çok şık, tam bir hatun gibi olacak bence..şıkır şıkır oh bee gözüm gönlüm açılsın...

Hadise akıllı bir kız aferin o taşlı elbiseyle beş puan bıle alamayacağını biliyor ne kadarda şarkısı ritimli olsa..bence yaşına uygun, çekici, hoş ve dekoltesi yerinde güzel bir kostüm giyebilir o gece

herkes burda düşüncesini söylemekte özgür zevksizsiniz gibi bi tabiri yakıştıramadım hadisede beğenmemiş sonuçta kıyafeti ve giymicek yani zevkine uymamış tasarım...

ewet bende dinledim haberde........ giyecegi kıyafet şimdiye kadar hiç giymedigi değişik tarzda bişeymiş öyle diyodu
zaten 7 kilo agırlıktaki kıyafetle nası rahat kıvırıcak ki

ewet bende dinledim haberde........ giyecegi kıyafet şimdiye kadar hiç giymedigi değişik tarzda bişeymiş öyle diyodu
zaten 7 kilo agırlıktaki kıyafetle nası rahat kıvırıcak ki

ewet öyleymiş tabi canım giymesin zatende o kıyafet bozuntusunu demi ama delikafadulden delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…