Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Türkiye)

Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Turkiye)

• Çok beğendim,kesin ilk 3'e gireriz

OY: 203 73,0%
  • Hiç beğenmedim Türkçe olmalıydı

OY: 10 3,6%
  • Kesinlikle harika

OY: 45 16,2%
  • Kararsızım

OY: 14 5,0%
  • Diğer (yorumunuz)

OY: 6 2,2%

• Ankete Katılan
    278
ben sonradan kulaklıkla dinledim , müziğin ritimli olmasının yanında,saund çok iyi buna hadisenin ses renginide eklersek,mükemmel olmuş bence....

Demekki herkeze hitap eden bir şarkı olmuş,gelen tüm yorumlar olumlu yönde çünkü yerimseniben

Çok güzel olmuş gerçekten inşallah bu yıl bizim için güzel olur. en azından bu bir moral olur diye düşünüyorum.

bence müthiş ilk dinlediğinde işte olmuş herkes kesınlıkle beğenecek dedim.ilk 3 e gireceğimizi inanıyorum.çünkü sarkı hareketlı,fıkır fıkır....
daha da güzelleştireceğini duydum şarkının az bir kısmını yayınlamışlar.çalıntı yapmasınlar diye haberlerde öyle demişti.Hayırlısı olsun arkadaşlar.bu paylaşım için teşekkürler....:hooray: :enbuyukkk:

çok beğendim. çok hareketli oynak bi şarkı.tam bana göre. bi önceki yıllardan daha güzel ve hadise ingilizceyi iyi bildiği ve yurt dışında büyüdüğü için telaffuzu çok güzel olmuş. yabancı bir sanatçı söylüyor gibi çok akıcı.bundan önceki yıllarda türk sanatçılar ingilizceyi telaffuzda yetersizdi bence.bu sene herkesin dikkatini çekecek bu şarkı..türkiyeden birincilik bekliyoruz. kesinlikle hakediyor

çok süper bir şarkı olmuş insanın içini kaynatıyo inşallah bu yıl birinci olucaz:enbuyukkk:

güzel bir parca
dereceye gireriz diye umuyorum
tabii bazen güzel sarkı söylemek yetmiyor türkiye için
:jeyyar:

Sertab Erenerin`de sarkisini yarismadan önce dinledigimde tüylerim diken diken olmustu ve birinci oluk.Bun sarkiyi dinlerkende ayni sey oldu.Eger birinci olmazsak ahanda bu tüyleri tek tek yolarim ben....

Kizlar duyduguma gore yilbasinda dinledigimiz sarki ve danslar sadece prova niyetiyle yapilmis.Asil gosteri ve sarkinin asli yarisma gecesine saklanmis.Cunku calinma ihtimali oldugu icin onlem almislar bu sekilde.Yani yarisma gecesi cok daha guzel bir sarki ve gosteriyle karsimizda olucaklar.Daha cok oryantal katmis duyduguma gore hadiye hem muzige hem dansa.Ay cok merak ettim valla :)) Ama dereceye girecegi kesin..

:teytey:Hadise'den çok şey beklemiyorum aslında,:1rolleyes:sadece birinciliği alsın yeter:hooray:

İŞTE BUUUUUUUUUUU.SÜPEEEEEEEEEEEEEEEEEER
arkada oynayanları beğenmedim,bilhassa zenciyi.aslında zencileri çok severim.

Çok beğendim,kesin ilk 3'e gireriz ama ortada bir sorun var oıda su dünyada türklere olan nefretten dolayı sıralamaya girtemeyebiliriz

bence çok güzel şarkı olmuş hadiseyide şahsen beğenirim ve sesi yorumuda hoş olmuş ben kendisine 10 üzerinden 10 veriyorum ama diğer ülkeler kaç verir bilemem.........

evt çok güzel bende çok beğendim eurovision için güzel yakışır bi seçim olmuş ilk 5 gireriz diye tahmin ediyorum inşallah 1. le döneriz hihoyyythihoyyythihoyyyt

ben cok begendim harika:hooray:
kesinlikle türkiye ilk 3 e girer diyorum:lepi:

hadisenin yurtdışındada tanınmış olması avantajımıza
ayrıca aksanı çok güzel şakkıdı
süper star nasıl söylenir diye bi sürü polemik olmuştu sibel tüzün yarışmaya katıldıgında
görsellik önemli hadise güzel bi bayan
kıyafetler ve arkadaki dansçılar yarışmada degişir :jeyyar:
o zaman 1 ciligi alırız:hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…