Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Türkiye)

Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Turkiye)

• Çok beğendim,kesin ilk 3'e gireriz

OY: 203 73,0%
  • Hiç beğenmedim Türkçe olmalıydı

OY: 10 3,6%
  • Kesinlikle harika

OY: 45 16,2%
  • Kararsızım

OY: 14 5,0%
  • Diğer (yorumunuz)

OY: 6 2,2%

• Ankete Katılan
    278
Bence çok güzel ben beğendim açıkçası....İYİ bir dereceye girceğimize inanıyorum.Sahnesi de çook güzel olur ...:lepi::teytey::dance:

bence şarkı doğru bi seçim olmuş iyi bi gösteriyle dansla sunarlarsa iyi bi derece yapar....

acikca kararsizim parca güzel ama Eurovision icin yeterlimi bilemem, ama tabiki yari ciplakligi ile puan kazanir diye düsünüyorum ses zaten yok

Simdi haberlerde söylediler,
calinma ihtimaline karsi sarkinin tam bitmemis halini koymuslar..
Daha üstünde degisiklik yapilacakmis,sürprizler olabilirmis..
Yani bitmemis hali buysa,bitmis hali nasil olur cok merak ediyorum..
:asigim: :teytey:

acikca kararsizim parca güzel ama Eurovision icin yeterlimi bilemem, ama tabiki yari ciplakligi ile puan kazanir diye düsünüyorum ses zaten yok

Sanmiyorum..
Ciplaklik para etseydi Sertab sondan birinci olurdu sengözlerimebaksanab

bence hadisede şarkıda süper.bol şans diliyorum hadiseye türkiye adına.

Bencede çok güzel.Kıpır kıpır bir şarkı.Dileğim birinci olmamız .

Sanmiyorum..
Ciplaklik para etseydi Sertab sondan birinci olurdu sengözlerimebaksanab

haklisin ama arada yas farki var vücut farki var güzellik farki var, sertabla hadisenin arasinda bir sürü fark var, genc erkeklerin cogu hadise olunca tv ye yapisiyorlar, evelallah güzel kiz, ama ben sesini pek begenmiyorum sarki güzel ama, sirf vücudunu fazla ortaya sergileyenlere karsi antipati olusturuyorum nedense
yanlis anlasilmasin tabiki birinci olmayi bende istiyorum ama diger ülkeler nasil bilemiyoruz :eek:

yaa inanamıyorum hadisenin görüntülerini çıplak bulanlara.ben neden göremedim çıplaklık falan altı üstü göbek açmış ee oda oluversin sokaklarda kızların çoğunun göbeği açık ne olmuş.arap ülkesinde yapılan bir yarışmaya katılmıyoruz arkadaşlar dikkatinizi çekerim.

süper bi şarkı bende çok beğendim fıkır fıkır.sositosositokaydirigubbakcemile2.......

gerçekten de çok hoş dansına bayıldım zaten beline vurup göbek atıyo ya
dün akşam haberlerde alt yazıyla türkçe çevirisi vardı gayet güzel sözleri var ,türkçe söylense daha bi yakışır sonuçta türkiyeyi temsil ediyo illede yabancı dil olmasını eleştiriyorum sadece

kıpır kıpır bir şarkı zaten yavaş bir şarkı olması düşünülemez bile ama hadise de türk kızı havası yok şarkıda türkçe söz yok bizden gibi deil ya

ben beğendim Türkçe sözleri de güzel..............

eğer ilk üçe girmezse kesinlikle şarkı açısından değil, diplomatik açıdan girmez, yoksa hoş olmuş bence.....güzel bir sahne şovu ve kıyafetle götürür işi...zaten hadisenin kıyafetine de fazla kumaş gitmez herhaldesırnaşık şey

Ben çok beğendim şarkıyı bu haliyle bile bayıldım ki Eurovision'a kadar eklentiler yapılacakmış çalınma ihtimaline karşı bu şekilde yayınlamışlar.
Yarışma gecesi eminim birinci TÜRKİYE Düm Tek Tek HADİSE diye anons edecekler:lepi:

Son bir kaç yıldır hazırlanan şarkılardan hiçbi farkı yok açıkcası :nazar:
İngilizce hareketli bir parça( nakaratın akıllarda kalabileceği kadar basit olduğu) azcıkta türk ritmi koydunmu,şarkıcının arkasına iki üç dansçı alırsın birazda şarkıcı kıvırtır tamamdır Türkiyemizin parçası hazır :lepi:

Ama hareketli falan diye iyi oy alır, Hadise biraz daha kıvırttı mı yüzününün rengini biraz acıp can gelsin diye makyaj yapıldı mı açıkta bi kıyafet giydi mi okeydir daha nolsun???????? :kahve:

X