Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Türkiye)

Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Turkiye)

• Çok beğendim,kesin ilk 3'e gireriz

OY: 203 73,0%
  • Hiç beğenmedim Türkçe olmalıydı

OY: 10 3,6%
  • Kesinlikle harika

OY: 45 16,2%
  • Kararsızım

OY: 14 5,0%
  • Diğer (yorumunuz)

OY: 6 2,2%

• Ankete Katılan
    278
valla Azerbaycanı bende çok beğendim, çok iyilerdi. çokda sevendim derece aldıklarına.

birinci olmayacagimizi ben biliyordum...ama bana kimse inanmadi kot kiyafetle falan alakasi yok sarki cok basitti...düm tek tek falan filan...bu benim görüsüm...zaten kiza kil oluyorum....azerbaycanlilar daha iyiydi....a.salkisalkisalkis

Son düzenleme:
su eurovisionda konusan bi adam var diyo hep aynı hep komsulara oyveriyolar sanki biz komsuya oy vermiyoruz bizde hep komsulara oy veriyoruz sinir oldum o adamaya hep öyle yapıyo hep komsulara veriliyo diyo türkiyede hep komsulara oy veriyo

komşulara oy vermeyi bize zorla öğrettiler bizde vermeye başladık.ama hadise gerçekten kötüydü 4.olmasını bile beklemiyordum onu show kurtardı detone oldu hasta idi iyileşememiş kilo verememiş profosyonelce davranamadı sesi kısıldı şarkıyı zor bitirdi aylarca söyledi bu şarkıyı ama çok heyecanlandı bütün finali izledim hadise kadar heyecan yapan olmadı bütün şarkıcılar salonu inletirken hadise vokalle zor topladı ayrıca ritimler çok değişmiş şarkıyla oynamış.bence türkiye daha iyi sesler göndermeli eurovisyona.

hastalik falan bahane gercek sesiydi bence.....sesini kötü cikacagini bilidigi icin öyle önceden bi bahane uydurdu.......gerci sarkida güzel deyildiki....ben biliyordum birinci olmayacagimizi...hatta 4.oldugumuza bile sasirdim...böyle basit bir sarkiyla

hakkıyla ülkemizi temsil edip geldi.birinci olmalıydı ama ülkelere oy verildiği bir gerçek.ŞARKIDA SÜPERDı.basit falan değildi.birinci olsaydık neler konuşulurdu çok merak ediyorum.

benim kendi şahsi fikrim
1.olanı ilk başta haketmedi demiştim ama gerçekten müzik ve uyum süper
hadisenin dediğiniz gibi sesi çok detone oldu heyecanlandı biraz da hastalığından dolayı
ama profesyonel şarkıcıların böyle olmaması gerekir
kıyafetine gelince hadise bzi dansöz kıyafetiyle temsil etti biz bu değiliz diorlar
bence yanlış çünkü biz buyuz gerçek bu
hatırlarsanız adriana lima geldğinde acun hemen dansözü getirmedi mi???herkes tüm türkler ayısını yapıyorlar yabancı geldiğinde hemen dansöz getiriyorlar..itiraf edilsin yabancılarda kıvrak dansları çok seviyor
hadise de bunu bildiği için böyle bir şarkı ve kareografi hazırladı ama maalesef jurıler ince elyip sık dokudu ve Alla içi çok güzel şarkılar vardı bu sene...
seneye inş daha ii bir sesle çıkarız eurovisyona..

X