Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Türkiye)

Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Turkiye)

• Çok beğendim,kesin ilk 3'e gireriz

OY: 203 73,0%
  • Hiç beğenmedim Türkçe olmalıydı

OY: 10 3,6%
  • Kesinlikle harika

OY: 45 16,2%
  • Kararsızım

OY: 14 5,0%
  • Diğer (yorumunuz)

OY: 6 2,2%

• Ankete Katılan
    278
Hadisede şarkıda süper. Umarım birinci oluruz. Devlet meselesi değil ama ülkemizin adını duyurmak ve tanıtmak için bence bir fırsat.

Bu yil cok büyük beklentilerimiz var millet olarak (gerci her sene öyleyiz) ama sarki yarismasindan cikip devlet meselesine dönen bu yarismada sarkimiz ne kadar süper olsada kacinci oluruz belirsiz bir durum.
Hadise hem ses hemde görüntü olarak en iyi secim bana göre, sarkida kipir kipir cok güzel ingilizce olmasinida yadirgamadim acikcasi, rimi limi ley aklima geldikce... :1ninca:
Umarim Sertap Erener'in basarisini tekrarlayabilir Hadise, birinci olurmuyuz bilemem ama ilk üc veya ilk bes olcagi kesin olarak görüyorum. Almanya'da oturdugum icin oy hakkimda var Türkiye'me, o gün kontörleri doldurcam telefona hihoyyyt

zevkler ve renkler tartisilmaz ama ben beyenmedim.......eski plak gibi ayni yerde sayor...yani cabuk bikilan sarki tipi.........bence mor ve ötesinin sarkisi daha güzeldi.......ozamanlar tahmin etmistim önceden.....ya 7. yada 8.oluruz demistim..dogru cikti tahminim...simdikinde tahminim 9.-11 sirada olabiliriz...ama yaniliyorda olabilirim......dedigim gibi ilk dinledigimde bende cok beyenmistim......kesin 1.oluruz demistim....ama 2.kez dinledigimde kalitesiz bir sarki oldugunu anladim.....belki ilk dinleyenlenlerin sayesinde 1. veya 2. olabilir oylama sonucuyla..yada biraz daha degistirebilirler sarkiyi ve daha iyi olur eurovisyon gününe kadar.......karsinda süperstar sarkisi gibi rezil deyil ama en azindan

Son düzenleme:

Eurovisionda şarkının çok da önemli olduğunu sanmıyorum. Bütün puanlar politik. Şarkının hareketli olması eğlendirmesi bence yeterli. Gerisi yine yurtdışındaki gurbetçilerimize kalmış. Bi de bizi seven ülkelere! Ayrıca tam eurovisionluk bi şarkı fıkır fıkır. Üst sıralarda yer alabiliriz gibi geliyor.

ben beyendigimde sarkiya oy veriyorum...politik görmüyorum ben o halde adil bi davranis olmazdi...tabi bu benim düsüncem politik yaklasanlarda var dedigin gibi.....

Son düzenleme:
Bence bu yıl Norveç alır birinciliği... ahanda buraya yazıyorum :1rolleyes:

Nedense bu hisse bende kapildim dün aksamdan beri,
ama sarkisi hos Alexander kardesimizin ben begendim, ama gönlüm tabiki Türkiyem'in birinci olmasindan yana :Saruboceq:

Norvec'in yanisira Izlanda'da basarili olacaktir, hem sarki güzel hem söyleyen güzel hem ses güzel.

Hadise'nin performansina gelince, ben cok hayalkirikligina ugradim.
Kiyafetini hic begenmedim, rengi hos güzelde neden arkaplanda kirmizi? Zaten rus kameramanlar Hadise'yi önden cekmemekte inat etmisken bide arkaplan sayesinde Hadise'yi hic göremez olduk arka kirmizi Hadise kirmizi olmamisti :1no2:

Onun disinda ses gercekten cok kötüydü, hastaymis diye duydum ama sorun hasta olmasi degil Hadise'nin mikrofona cok bagirmasiydi, diger ülkelerin yarismacilarida canli söyledi ama playback gibiydi kusursuzdu bence birtek Hadisede farkedildi bu, insallah düzelir yarina kadar güvenim sonsuz ona :Saruboceq:
Vokalist arkadasada bisey demek istiyorum, lütfen sende mikrofona bagirarak söyleme sayende Hadiseden cok seni dinledik :mymeka:
Ugur müthisti (dansci arkadasimiz) Benimle dans edermisinde yarismaciydi oda, harika bi performansti Hadiseyle yaptiklari. alkisalkisalkis

Insallah yarin bizim gecemiz olur insallah Sertap Erener'in yolundan devam ederiz insallah aliriz birinciligi. :Saruboceq:

aynen katiliyorum yorumuna canim, norvec disinda, norvecin sarkisini begenmedim..
o danscinin adini ben ilhan diye hatirliyordumkaydirigubbakcemile3, sen unutmamissin ugurdu dogru sen diyince hatirladimsırnaşık şey
ugura bayiliyorum zaten, süper dansci, ve cekici biri..

herseye ragmen her ne kadarda hadiseyi bu kadar cok elestirsekte,
bence hadise elinden geleni yapiyor.. sürekli temsil icin ülkeler gezdi,
eurovision icin ugras icinde, kim bilir neler yasiyor, o stresi yasamak kolay mi?Çok üzgünüm çoook
diger sarkilarinda cogunu dinledim, arada iddaali sarkilar var ama hadise bence
hepsinden bir kat daha iyi.. bizim sarkimiz oldugu icin degil, objektif bir gözle baktim
gercektende bizim sarki ve performans hepsinden cok daha iyi, ses disinda..
internetteki bir sürü yaziyi okudum, yani yorumlari, dünyanin neresinden olursa
olsun herkes hadiseye igrenc sarkisi igrenc demis, o kadar nefret ediyorlarki türkiyeden
ve insanlarindan ve bir o kadarda kiskanclar.. Çok üzgünüm çoook

Hadise birinciligi coktaaan hak etti, dilerim birinci olurda herkes hasetinden catlar..

ben cok beyendım gozlerım doldu hatta goz yasım aktı 17 aylık kızım basladı oynamaya tek tekkkk dıye dıye.kıyafetı evet cok hosuma gıtmedı vucudunu daha guzel gosterecek bır sey gıyebılırdı aslında kotlu halı bıle bence daha alımlıydı..butun dunyadan cok guzel yorumlar yapmıslar ama bence dansı performansı sesı kareografısı daha ıyı olabılırdı..olsun yınede guzeldı bu sekılde bıle beyendıler ılk 3 e gırcegını dusunuyorum ınsallah...

Bence bu yıl Norveç alır birinciliği... ahanda buraya yazıyorum :1rolleyes:

O zaman oylarımızı Norveçe vermeyelim arkadaşlar. Şu anda rakibimiz görünüyo..Bi sitede yapılan ankette Norveç 1. biz 2. mişiz..Bizden puan almasın bari...

dünkü performansında sahnedeki kırmızı led ler değişmiş kızlar beyaz yapmışlar çok isabetli olmuş
sabırsızlıkla bekliorum azerbaycanın şarkısını çok beğendim ben...biz birinci olamazsak onlar olsun

evet cnm netteki yorumlar o yönde ama o yorumları yazanların çoğu ya yunan yada ermeni dikkat ettiysen...sadece kıskançlıklarından ve nefretlerinden öyle yorum yazıyorlar
genel anlamda en çok konuşulan ülke tartışmasız Türkiye ve hadise

elbisesine pek guzel diyemiycem çok daha guzel olabilirdi ama sarkı dans harika bence elbiseye bakıncada zaten ben aman süper diyeceğim hiç bi yarışmacı goremedim inşallah 1. olcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…