hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Benim esimin ailesi yemek yemeyi cok sever hepsi kilolu zaten:) canlari ne isterse alir yerler saat kac olursa olsun.mutfaklari supermarket reyonu gibi:)) bende sık gidiyorum cok zorlaniyorum bu konuda ama tutuyorum kendimi o an zor oluyor ama sonra aferim diyorum kendime nekadar azimliyim.pismanlik duyacagima gurur duyuyorum kendimle.5 dk da yutup yag yapiyosun degermi.sende oyle yap o kriz anini atlat bak tartida nasil mutlu oluyorsun

tatlım tesellin için teşekkürler, o anda sen geleceksin aklıma emin ol. Bizimde kaynanamlar öyle hiç durmadan yiyeceksin onlarlayken, zaten bu hale gelmemin sebebi de biraz onlar oldu. Benim 7 aylık oğlum var, hava soğuduğu için vede bende çalıştığım için bu hafta bize geldiler. Eşim dün akşam almaya gitti, geldiklerinde bir görmeliydiniz tencere tencere yemekler 3-4 kilo çerez, meyveler tatlılar dolabım mutfağım bir anda doldu. Akşam bana bir meyve tabağı yapmışlar dedim bu ne en az 300 kalori var burda dedim ve yemedim iş yerine getirdim ara öğün yapıyorum şimdi. Akşamda oturmayacağım yemeğe diğer odada oğluşumla oynarız artık, yılmak yok. Hep aynısını diyorum ama yaza çıtır gireceğiz.
Bide zumba dersi indirim iş yerinde akşam evde görümcemle tepiniriz artık. Oğlumda bizi gördükce çıltırır, bayılır oynayan insan görünce:21::21::21:

Ebru7778 bu haftanın birincisi kendisini tebrik ediyoruz.:KK71:

teşekkür ederim hepinize arkadaşlar :KK16: bu işin sırrı kararlılık ve azim , yağmur soğuk demedim geçen hafta ve diyetimden şaşmadım hiç kaçamak yapmadım tartıyı yendim :KK4: şükür , pazar günü kendimi ödüllendirdim tatlıyla :KK9: ama bugün tekrar başladım hedef 72 yi ucundan bile olsa görebilmek İNŞAALLAH .. kendime şunu söylüyorum "YERKEN İYİYDİ DİMİ, ŞİMDİ YÜRÜ BAKALIM " .. cankek , bersemi ,keremio ve derindrn kilolarımız yakın gözüm üzerinizde :82: hadi bakalım

Son düzenleme:
Bende aranıza gelmek isterim zamanında güzel kilolar vermiş olup son 6 aydır hiç kilo veremeyen 34 yaşında 1,70 boy 68 kilo olan bir bayanım.Eşimin iştahı sayesinde evde bir türlü rejim havası estiremiyorum aslında amacım rejim deyip kendimi kısmak değil çünkü sonra daha çok saldırıyorum herşeyden yiyip az yemek istiyorum 3 gün sonra aman nolcakki dememek için sizlerle beraber olmak istiyorum açıkçası bağlılık duyarak amacıma ulaşmak istiyorum sizlerle beraber benide dünki 68 kilomla listenize ekleyebilirmisiniz.Sevgiler :))))

Merhaba arkadaşlar ben çok kilolu değilim ama şu 6 kilo varya yapıştı gitmiyor.

Bende yarışmak isterim demin tartıldım 56,900 gr. Hedef 6,900 den kurtulmak sabah peynirli poça 2 çayı lüplettim. Öğlen 3 dilim ekmek dolu tabaktavuk haşlama bir kepçe pilav 1 fincan ıhlamur (Ümitsiz vakayım dimi?)
:26:

Ama benim mesajıma kimse cevap vermemiş,özelden mesaj nasıl gönderiliyor demiştim. Bu arada bugün hürriyetin eki kelebekte diyetle ilgili çokgüzel bir yazı var,almanızı tavsiye ederim.

Bende bilmiyorum uyeligim eski sayilir ama cok sık girmiyodum

bu hafta acayip hrslandım daha çok spor yapmalıyım.hem adet dönemimde geçer inşallah şişlikten kurtulurum.gerçi hala olmadım .şu anda da türk kahvesi içiyorum...

tatlım tesellin için teşekkürler, o anda sen geleceksin aklıma emin ol. Bizimde kaynanamlar öyle hiç durmadan yiyeceksin onlarlayken, zaten bu hale gelmemin sebebi de biraz onlar oldu. Benim 7 aylık oğlum var, hava soğuduğu için vede bende çalıştığım için bu hafta bize geldiler. Eşim dün akşam almaya gitti, geldiklerinde bir görmeliydiniz tencere tencere yemekler 3-4 kilo çerez, meyveler tatlılar dolabım mutfağım bir anda doldu. Akşam bana bir meyve tabağı yapmışlar dedim bu ne en az 300 kalori var burda dedim ve yemedim iş yerine getirdim ara öğün yapıyorum şimdi. Akşamda oturmayacağım yemeğe diğer odada oğluşumla oynarız artık, yılmak yok. Hep aynısını diyorum ama yaza çıtır gireceğiz.
Bide zumba dersi indirim iş yerinde akşam evde görümcemle tepiniriz artık. Oğlumda bizi gördükce çıltırır, bayılır oynayan insan görünce:21::21::21:
:)
herhaftasonu disari cikarken dolapta ne varsa denemekten biktim sonuc husran sis gozlerle e den cikiyorum.hep ustume olan ama zevkim olmayan seyleri alip duruyorum.tarz sahibi degilim eskiden 36 beden dal gibi kizdim herkes kokos derdi :KK43: simdiyse 2 cocuk dogurdun diyolar sanki bu halim cocuklardan ,her cocuk yapan sabki ben gibi.
Suan acim canim cikolata vs istiyor evdede var ama aklima bu yazdiklarim geliyor haftasonu husranindan kurtulcam artik

herkesin unutamadigi icine yara anlar vardir onlari getirin cikolata istahi falan kalmiyor:)

Merhaba arkadaşlar ben çok kilolu değilim ama şu 6 kilo varya yapıştı gitmiyor.

Bende yarışmak isterim demin tartıldım 56,900 gr. Hedef 6,900 den kurtulmak sabah peynirli poça 2 çayı lüplettim. Öğlen 3 dilim ekmek dolu tabaktavuk haşlama bir kepçe pilav 1 fincan ıhlamur (Ümitsiz vakayım dimi?)
:26:

Oh masallah yiyipte almayanlardansin sanirim:) pogaca yeme zaten cok yagli cavdar kepek ekmegi peynir zeytin ye sandivic yap daha saglikli ve kalorisi az tavuk iyi ama ekmek cok pilavda yemissin
hadi basla sende bizimle

teşekkür ederim hepinize arkadaşlar :KK16: bu işin sırrı kararlılık ve azim , yağmur soğuk demedim geçen hafta ve diyetimden şaşmadım hiç kaçamak yapmadım tartıyı yendim :KK4: şükür , pazar günü kendimi ödüllendirdim tatlıyla :KK9: ama bugün tekrar başladım hedef 72 yi ucundan bile olsa görebilmek İNŞAALLAH .. kendime şunu söylüyorum "YERKEN İYİYDİ DİMİ, ŞİMDİ YÜRÜ BAKALIM " .. cankek , bersemi ,keremio ve derindrn kilolarımız yakın gözüm üzerinizde :82: hadi bakalım

Rekabeti severim:))

Sinirlenip üzüldükçe daha çok yiyorum:KK43:((

Yarın kesinlikle poça yok. Yarınkileride yazarım, bu günden hayırlısıyla bir kurtulsam...

bu hafta için planlarım:
bi gün yürüyüş bi gün zumba (akşamları )1 sa
sabah kalkınca ve akşam yatmadan önce 50 mekik - 50 bisiklet hareketi - 50 pergel ya da makas hareketi
sabah standart kahvaltı.öğle yemeği yemekhanede ne varsa tatlı hariç hepsinden az az
adet dönemindeyim ama tatlıya hayır.çok canım isterse bitter çikolata
hergün 1 elma ve sabahları bi kuru incir (kabızlık çekmemek için)
akşam yemeklerini de daha çok çorba salata yada yoğurt haşlama türü düşünüyorum.
veee bol hareket(işte bütün gün oturuyorum.evde biraz daha ev işleriyle ilgilenip akşamları hareketlendirmek istiyorum.)çünkü geçen hafta işler yoğundu eve gidince pek bişey yapmadan erkenden uyudum.bu hafta daha güzel olacak inşallah...
arkadaşlar benim düşündüklerim bunlar .ama önerileriniz ya da eleştirileriniz varsa bekliyorum...

Sinirlenip üzüldükçe daha çok yiyorum:KK43:((

Yarın kesinlikle poça yok. Yarınkileride yazarım, bu günden hayırlısıyla bir kurtulsam...
Ben verdigim kilolari nasil aldim sinirden yedim gozum dondu sanki ,yedikce rahatladim:KK43: kendime erken geldim toparlanacam.burayi bulmam cok iyi oldu diyetisyene gider gibi hissediyorum ,mahcup olmamk icin yemiyorum:)

ha bide her akşam yediklerimi yazacağım melike demişti ama ben bi türlü fırsat bulamıyordum pc ye girmeye.ahh şu üşengeçlik.ama artık yazacağım...

bu hafta için planlarım:
bi gün yürüyüş bi gün zumba (akşamları )1 sa
sabah kalkınca ve akşam yatmadan önce 50 mekik - 50 bisiklet hareketi - 50 pergel ya da makas hareketi
sabah standart kahvaltı.öğle yemeği yemekhanede ne varsa tatlı hariç hepsinden az az
adet dönemindeyim ama tatlıya hayır.çok canım isterse bitter çikolata
hergün 1 elma ve sabahları bi kuru incir (kabızlık çekmemek için)
akşam yemeklerini de daha çok çorba salata yada yoğurt haşlama türü düşünüyorum.
veee bol hareket(işte bütün gün oturuyorum.evde biraz daha ev işleriyle ilgilenip akşamları hareketlendirmek istiyorum.)çünkü geçen hafta işler yoğundu eve gidince pek bişey yapmadan erkenden uyudum.bu hafta daha güzel olacak inşallah...
arkadaşlar benim düşündükler bunlar .ama önerileriniz ya da eleştirileriniz varsa bekliyorum...

Yeme plani iyi benim aksam listemde corba ,sebze yemegi,yogurt ve yagsiz salata vardi.ben yogurt yerine ayran yapip iciyofum 2 bardak gercekten tok tutuyor.canim cok cikolata istedi k.validem cok guzel kuru kaysi verdi normalde sevmem ama hosuma gitti ustunede tarcin serptim tarcin tatli krizine iyiymis.bitter cikolata da olabilir ama ona bi parca yemeye doyum olmaz:))

ben yediklerimi yazayım, kaynanamlar bende akşam giremem

sabah: 1 haş.yururta 1 kk dil peyniri 2 grisini (kemekli galeta) 230 kl.

öğlen: yarım elma, yarım portakal, 2 halka muz 100 kl.

akşam(5 de yedim): sebze haşlaması, iki yk yoğurt 150 kl.

akşam çay içerim, belki birde meyve yerim 60 kl.

yatmadan 1 bardak süt 100 kl.

TOPLAM 640 kl. almışım. inşallah hergünüm böyle olur:emir_bebek:

2 lt su
1 saat yürüyüş
5-10 dk. bacak kalça hareketleri

X