hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

burcubilen hala yazmadın.diğer arkadaşlarda kilolarını yazsın ayın kilo verme listesini yayınlayacağım.bu haftanın birincisini açıklayabilmem için kiloları bekliyorum fıstıklar.ben çok fazla giremiyorum diye bırakmıyoruz değilmi diyet ve sporu.

Kızlar okuduğuma göre bu haftaki birincimiz ebru7778 galiba daha yazan olursa açığa çıkacak :))

Kızlaaar bu hafta 1. benim galibaaa yuppppiiii.. birinciliğin en güzel ödülü tartıdaki rakamlarrr :124: kilo veren arkadaşlarım hepimize bravoooo, hiç kimse almamış bu hafta afferim bizeee

Ben bu hafta verememişim hatta bikaç yüz gr almış görünüyorum almam mümkün diildi aslında ama nasıl oldu bilmiorum regl olmam gerekiodu olmadımda onun şişliği var sanırım geçen hafta 80.600 düm bu hafta 81 olmuşum hafta içi tartıldığımda 79.600ü görmüştüm pöff sinir oldum bak yaa

aynen canım bende regl olamadım.yarım kilo verebildim.yenilmek mutsuz olmak aman olmuyor demek yok.bu hafta birinciliğe oynayacağız tamammı

Kızlaaar bu hafta 1. benim galibaaa yuppppiiii.. birinciliğin en güzel ödülü tartıdaki rakamlarrr :124: kilo veren arkadaşlarım hepimize bravoooo, hiç kimse almamış bu hafta afferim bizeee

tebrik ederim canım bir kaç kişi kaldı onları bekliyorum onlarda yazsın açıklayacağım birinciliğini.süpersin böyle devam et.

tebrik ederim canım bir kaç kişi kaldı onları bekliyorum onlarda yazsın açıklayacağım birinciliğini.süpersin böyle devam et.

sağol canım ..hepimiz süperiz yazmayan birkaç kişi İNŞAALLAH daha fazla verebilmişlerdir .. yeterki gitsin şu kilolar artık herkes hayalindeki kendine kavuşsun biran önce ..

burcubilen,tatlıtambak,bersemi5333,leyla88,nursehulya,seçil1525,öğrtmaslı,moonsun88 lütfen kilolarınızı yazın bekliyoruz.

aynen canım bende regl olamadım.yarım kilo verebildim.yenilmek mutsuz olmak aman olmuyor demek yok.bu hafta birinciliğe oynayacağız tamammı

hafta içi cumamıydı neydi 79.600düm 2 günde nasıl aldım anlamıorum sen yine vermişsin canım ya ben üstüne almış görünüyorummm haftaya çok hırs yaptım ama bugün moralim sıfırdı tatlı yedim ama sütlü tatlı:26:

canım benim çarşamba 1 kilo vermiştim.hatalarımızı bulmamız gerekiyor.bu hafta başarılı olacağız.geçmiş olana artık birşey yapamayız.

ya ben bi kaç gündür annemlerdeyim En son cuma evden çıkmadan tartıldım durum stabil hâlâ 63 yani bu aralar bi duraklama dönemi yaşıyorum zaten ama bu hafta çook dikkat edicem inşallah Ya şu diyet işi bi yere gidince ya da biri gelince çok zorlaşıyo Resmen iki gündür karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum hayırlısı bakalım Saatimi kurdum bizimkiler uyurken yarın yürüyüşe başlıyorum Off bi de 15 gün eşim evde ay inşallah benden tatlı ya da hamur işi istemez.Bu arada birinci ebru oldu galiba tebrikler canım

Merhaba bende araniza katilmsk istiyorum.
Adim DERYA
Yaş 31
Boy 1.57
Kilo 75
daha once diyetisyene gidip 2 ayda 7 kg verdim birakmak zorunda kalip kendim devam ettim ve 3 daha verdim ama ozel sebepler sikintilarimdan yedimde yedi. hirsimi yemekten cikardim sanki ve 8 kg aldim diyet listemi tekrar cikarttim sizlerinde gaziyla zayiflamak istiyorum lutfen araniza alin

bu hafta birincilik için yarışıyorsun tatlım takipteyim.

hoşgeldin canım yeni liste için adını not aldım

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bu listeyi şımarıp diyeti bırakalım yada umutsuzluğa düşelim diye hazırlamadım.inatla bu kiloları verelim hırs yapalım diye yazdım.
1)zeyneptb:3 hafta:6.1
2)melike06:4 hafta:6
3)krep77:4 hafta:5
4)ilkay80:4 hafta:4
5)cankek:4 hafta:3.5
5)snfoğretmeni27:4 hafta:3.5
6)derinderin:4 hafta:2.6
7)ayse021288.4 hafta:2.3
8)ezilan:4 hafta:2
8)yecusral:3 hafta.2
9)esradmr.4 hafta:1.9 kilo
10)ebru7778:3 hafta 1.6
11)burcubilen.4 hafta 1.5
12)jemi.2 hafta :1
12)pcoslu:2 hafta:1
13)noninoni:2 hafta:0.8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…