hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Tatlim varis Çorapları var ama saniyorum ki cok konforsuz iki gündür ben de spor yapamiyorum sol bilegim ağrıyor cekilme var ne zaman gecerse o zaman baslayacagim sen de cok zorlama kendini

Ya bu kadar sabırlı olamıyorum 2 haftadan fazla oldu veremiyorum ınş veririm

Tatlim varis Çorapları var ama saniyorum ki cok konforsuz iki gündür ben de spor yapamiyorum sol bilegim ağrıyor cekilme var ne zaman gecerse o zaman baslayacagim sen de cok zorlama kendini

Canm Benm varisler yüzünden spor yapamıyorum ona canm sikiliyor o yüzden çok yavaş kilo veriyorum ....

Canm Benm varisler yüzünden spor yapamıyorum ona canm sikiliyor o yüzden çok yavaş kilo veriyorum ....

canım benim illaki yürümek yada koşmak zorunda değiliz vücudumuz sağlığımız neye elverirse onu yapıcaz mesela sende mekik veya ayaklarını havaya kaldırıp bisiklet hareketi veya 1 lt su şşişesini kaldırıp indirebilirsin oturduğun yerde bunlarda güzel sıkılaştırıcı hareketler nacizane tavsiyem .. birde internetten bi araştır bakalım oturarak spor yapmak illaki kendine göre bişeyler bulursun canım
moral bozmak yok az veya çok gidecek bu kilolar

bu sözü bugün okudum ve çok hoşuma gitti... "Senin için en değerli kişiye, yani kendine iyi davran. Sağlıklı ve güzel olma hakkını kullan."

kızlar benıde gaza getırsenıze kılo verebıleyım cok aldım bu aralar acıl baslamam lazım ama ırade sıfır :'(

Kızlar neredesiniz.sesiniz sedanız yok bugün.

Canm Benm ben öğlenleri Okuldayım yediklrrim
Sabah 1 dilim kepek ekmeği
1 tabak yumurtalı karnabahar küçük
1 parmak kadar peynir
2 kupa şekersiz çay
Öğlen 6 badem iki ceviz 3 kayısı
Ara 1 kahve
Akşam 1 kase mercimek çorbası
1 dilim kepek ekmeği
Salata ve 1 lahmacun yedim yatmadan 2 dilim ananas ve 1çay icecem

Teşekkür ederim canm Benm zaten bacaklarim kalın bacaklarda kilo vermeliyim bakalım bacak hareket leri buldum onları yapım ınş iyi olur bu arada iyiki varsınız kendimi daha iyi hissettim...

Diyete başlandığında tartının her geçen gün farklı sonuçlar göstermesi umut edilir. Uygulanan diyet planının olağandışı bir hızla etki etmesi beklentisiyle gün içinde birkaç kez tartılarak hayal kırıklığına davetiye çıkarılır. Diyetin henüz başındayken yaşanılan bu süreç motivasyon kaybı için oldukça sık gösterilen nedenlerdendir.

Tartılar her zaman doğruyu söylemez!

Diyet ve egzersiz planını harfi harfine uygularken tartının hala aynı kiloyu işaret etmesi motivasyonunu kaybetmene neden olabilir. Hemen paniğe ve umutsuzluğa kapılarak planlarından vazgeçmek yerine, hedeflediğin kiloyu tartıda göremememin başka birçok nedeni olabileceğini hatırla. Aşağıdaki doğru tartım yöntemleriyle, tartının seni doğru yönlendirmesini sağlayabilirsin.

• Aynı tartıda
• Haftada bir kere
• Sabah aç karnına
• Tuvalet sonrasında
• Hafif kıyafetlerle (hatta kıyafetsiz olarak)

Kiloyu etkileyen durumlar seni yanıltmasın!

Doğru tartım yöntemlerini uyguluyor olsan bile, yine de doğru sonucu alamayabilirsin. İshal, kabızlık, kusma, adet dönemi, 1-2 gün öncesinde alkol alımı, bazı ilaçların kullanımı gibi faktörler kilonda değişikliğe neden olabilir. 2 bardak su içtiğinde dahi kilonda yarım kilo oynama olabilir veya gün içinde yediğin yemekler akşam tartıya 1-2 kg artış olarak yansıyabilir. Bu gibi faktörleri en aza indirgeyerek tartıldığında, tartılma sonuçlarının doğruluğu da artacaktır.

teşekkürler canım hemen uygulamaya geçiyorum.

Bu günkü menüm

Sabah 5 zeytin 1 kk peynir domates salatalık 2 dilim k. ekmeği

ara sarı leblebi 1 avuç
Öğlen 2 parça tavuk ve yogurt 4 kaşık 2 dilim k. ekmeği

Akşam Yogurt ve sebze yemeği 2 dilim k. ekmeği
1 portakal

bugün yemek olayı benim için bitti .
yediklerimi yazayım
sabah:
2 ince dilim tam tahıllı ekmek
1 porsiyon örgü peyniri
5 yeşil zeytin
1 bardak portakal suyu

öğlen: yarım ayva

akşam:
bir porsiyon bulgur pilavı, üzerine 60-70 gr haşlanmış tavuk
1 kase yoğurt
1 yeşil biber
bukadar başkada bişey yok yarın kahvaltıya kadar

bugün yediklerim:
sabah
yarım paket form sade
1 yumurta
1 brdk şekersiz çay
öğlen:
1 tane krep
1tane portakal

akşam:
1 tabak börülce (ekmeksiz yedim)
şimdide yeşil çay içicem,, ayrıca 1 saat bisiklete bindimm

Sabah
Evde mayalanmis Yogurt 1 kase
Yulafli galeta
Ara öğün
3 tahlili bisküvi
Öğle yemeği
Bezelye yemeği
Mercimek çorbası
Ayran
Ara öğün
Türk Kahvesi şekersiz
2 dilim % 80 kakaolu bitter
Aksam
1 avuç beyaz leblebi
Limonlu marul salatası
1 kase yoğurt

Benim yediklerim

Kahvaltı : domates salatalık 4 zeytin maydanoz biraz b. Peynir 5 li altınbaşak biskivi

Ara neskafe ( şekersiz)

Öğlen: ızgara tavuk salata

Ara; elma ve 1 tane hurma( Bağdat )

Akşam : salata mercimek çorbası

Spor maalesef yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…