hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bu haftanın birincisi zeyneptb arkadaşımızı kutlar başarılarının devamını dileriz

Eklentiler

• $sampb3d806ab3a24a32e.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 57
Arkadaslar kilo veren herkesi tebrik ederim önümüzdeki hafta 1. Olmayı hedefliyorum çalışmalara başladım şu an 70 dakka yürüdüm su içindeyim hadi sizi de motive edeyim ben başladım bu akşamdan siz neler yapıyorsunuz yoksa herkes tv karşısında uzanmis mi ..

Kızlar asılın diyetlere spora merak ediyorum bu hafta kim birinci olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

tebrik ederim canım.

Kızlar asılın diyetlere spora merak ediyorum bu hafta kim birinci olacak.

ben olucam İNŞAALLAH asildim daha bugunden sabah 1saat yuruyuş ogleden sonra kizimla 1,5 saat bisiklet keyfi yaptik 16km yol yapmişiz bostanli sahilde, gitsin kilolar

Yok nerde utu yapiyorum ben bu gun eliptik bisiklette 1300 kaloriyi gömdüm darisi yarina

Evet suanda kayinvalidemlere geldimmm
Diyet tabi birazcik sallandi ama yarin itibaren daha dikkatli olacağım. Burada tarti yok getirmedim de ama gelmeden once tartildim 82 idim yani 600 gramcik ta olsa verdim yaniii...
Haftaya pazar tartilabilirim ama kardesime gidecegim için. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum

Slm kızlar hiç şansınız yok bu sefer birincilik benim olcek 2 haftaya yakındır diyet yapmama rağmen çok yavaş kilo verdim ama zumba yapacam sporu da eklersem iyi sonuç alacağıma inanıyorum bu arada zeynep ve burcubilen ve betül tebrikler
Çıtır kızlar....

merhabalar arkadaşlar kilom 75kg. bende katılmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…