hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

hoşgeldin canım kilo verirken sağlıklı beslenmeye dikkat et vücut depoların boşalmasın.biz birçok diyet ve spor önerisi paylaştık burada incele kendine uygun olanı seç.

Cok guzel fikir esra ya. Bu olay su sinirlenipte mutfaga gidip yemek yapan tip kadinlarada benziyo. Aslinda ben de oyle yapayim ya.

günaydın güzeller ben geldim....
dün sinir oldum ya bi eşimden fırsat bulup da internete giremedim.aklım sizde kaldı

melikecim ben 78 dim 1,5 kilo vermişim 76,5 ile bu haftaya başladım...

slm arkadaşlar çizelgeyi masıl yapacam bilemiyorum genelde tel den girdiğim için yapamıyordum şimdi bilgisayardan yapayım dedim başaramadım daha doğrusu çizelgeyi nasıl aktif yapacağımı anlamadım yardım lürfeeeen...

Ben 78 kilo ile başladım canım kilo vermeye şimdi 69 kiloyu hedefim 62 .eşimin tarafı yüzüme kırıcı söz söylemesi de bana sisko Gözüyle baktıkları için çok gururuma dokunuyor kayinvaldem birsey alacak diyelim goumceme small alıyor bana da XL alıyor birde inşallah olur sana diyor offf çok agirima gidiyor .. inş vereceğim gorumcemin sözünde manken gibi olacağım

Günaydın kızlar dün tartıldıktan sonra güzel bir kahvaltı yaptık itiraf ediyorum canım ne çektiyse yedim şimdi tekrar yarış için kahvaltımı yaptım sizlere bi baktım morali bozuk arkadaşlar kendilerini hiç üzmesinler bizler kilo verdikçe hem moralimiz hemde sağlığımız yerine gelecektir yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz doğru yerdesiniz melike çok güzel bilgiler ve moralimizi yüksek tutuyor
Herkese bol iradeli günler ( bol su içmeyi unutmayalım) :))))

sen moralini yüksek tut canım tabiki başaracaksın hatta burdaki herkes yaza manken olacak ben eminim Herkes çok azimli çünkü.Hem sadece 7 kilo fazlan var ohh bi buçuk ayda rahat rahat verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…