hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar yeni listemizle yeni hafta yarışmamızı açıyorum lütfen diyetlerinize uyun ve sporlarınızı aksatmayın.başarıyı elde edecek güç içimizde.bizler kadınız güçlüyüz.ve istediğimiz her şeyi yapabiliriz.kilomu veremeyeceğiz sanki.başarılar diliyorum özellikle betül senden bu hafta birincilik bekliyorum.tabi beni geçebilirsen hodrimeydan :KK51:

Insllh canim. Basladim bakalim. Yaza kadar diet ya da saglikli beslenme diyelim . Yolumuz emekli, zahmetli, yorucu... ama onemli olan zoru basarmak. Su pislik herife yani herifime kim oldgumu gostermek istiyorum.

hadi betüll kim tutar seni.Birbirimize destek olarak başarcaz bu işi inşallah:KK9:

Insllh yazin. Yaza zayif citir kizlar olcaz. Sabah bisey yiyemedim. Sagolsun kocam lafla hatta siddetle yedirecegini yedirdi. Oglen domatesli yumurta 2 bucuk cavdar
Aksam kiymali havuclu plav 4 kasik, salata ayran tursu
Bir de 1 tane sigara boregi
Baska bisey yok.

Insllh yazin. Yaza zayif citir kizlar olcaz. Sabah bisey yiyemedim. Sagolsun kocam lafla hatta siddetle yedirecegini yedirdi. Oglen domatesli yumurta 2 bucuk cavdar
Aksam kiymali havuclu plav 4 kasik, salata ayran tursu
Bir de 1 tane sigara boregi
Baska bisey yok.

aslında dahada zayıflamadan önce hepimiz buluşup senin kocanı dövelim bence :KK4: çok sinir oldum kocana :KK47: En Büyük KK

bir arkadaşım vardı kizdikca kocasina çeşit cesit yemek yapardı ama kendi dogru düzgün yemezdi mesela cips posetini acar iki tane alir gerisini adama yedirirdi sonuc olarak adam şişti kiz tig gibi hâlâ ben de tam tersi kizdikca yedim sonuç olarak arkadaşım çok haklıymış

bir arkadaşım vardı kizdikca kocasina çeşit cesit yemek yapardı ama kendi dogru düzgün yemezdi mesela cips posetini acar iki tane alir gerisini adama yedirirdi sonuc olarak adam şişti kiz tig gibi hâlâ ben de tam tersi kizdikca yedim sonuç olarak arkadaşım çok haklıymış

Vayyyy arkadaşınin taktigi süpermis en yakın zamanda denenecek

kızlarr mrb ben 25 yaşında 94 kilo 1.67 boyundayım çocuk için tedavi görüyorum ve doktorum zayıfla diyooo banada yardımmm edin gitsin bu kilolar evlendiğimde 65 kiloydum evrim geçirdim:KK52::KK52:inşallah veririmmm yaaa

kızlarr mrb ben 25 yaşında 94 kilo 1.67 boyundayım çocuk için tedavi görüyorum ve doktorum zayıfla diyooo banada yardımmm edin gitsin bu kilolar evlendiğimde 65 kiloydum evrim geçirdim:KK52::KK52:inşallah veririmmm yaaa

Hoşgeldin canım doğru yerdesin hiç merak etme gidecek kilolar. ..

Geçenlerde bi diyet deneyimini hüsranla sonuçlandırdım ama bu kez kazanan tartı değil ben olucam :KK76: pes etmek yok :) bende bu hafta yediklerimi burda paylaşabilirim diymii kıslarr:KK17: daha kontrollü olmam gerek 1 kiloda olsa bu hafta o kilo benim bedenimden gidicek :KK9:

ben de geldim :KK43: lütfen bildiğiniz etkili bi diyet varsa yazar mısınız? çocuk yapmayı düşünyoruz ama bu kilomla hamile kalmak istemiyorum. 65 kiloyum 55 e düşsem yeter. zaten 56 idim ama düğünden sonra saldım kendimi.yardımcı olursanız çok sevinirim.

aslında dahada zayıflamadan önce hepimiz buluşup senin kocanı dövelim bence :KK4: çok sinir oldum kocana :KK47: En Büyük KK

Saolun canlarim. Dovme denmez sadece yuzume tokat gibi bisey firlatti ve beni bogdu. Ha bir de kafami itekledi sert sert. Bunu ilk defa yapti. Bu saatten itibaren kendini asla affedemem. Benim kilo verip kendime guvenim gelmeli.

Hosgeldin canim. Verirsin insllh. Bende 90 li kilolardayim ha birde ilkaycigim var. Hadi kizlar artik 90 li degil 80 li kilolara duselim. Bakalim bu hafta kac kilo verecegiz. Ben dun iyice basladim. Boz birak yok artik.

Son düzenleme:
X