hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bu arada müjdemi isterim bu hafta ben birinciyim haaaa haaaa Melike Burcu Betül Belgin ... hepinizi geçtim eminim bu kadar büyük bir başarı bekliyorum diyemem tahmin edin bakalim

Tebrik ederim iyi yapmışsın sonra benim gibi olursun

yok canım ya ne vermesi 200 gr almışım kendimle dalga geçiyorum sinirim bozuldu yarin sabah tekrar tartilip yazarım

tamam canım canını sıkma bende bu hafta çok veremedim.önümüzdeki hafta inşallah birinci olursun.

yok canım ya ne vermesi 200 gr almışım kendimle dalga geçiyorum sinirim bozuldu yarin sabah tekrar tartilip yazarım

tabi kirk kez bozup baslarsan olacagi oydu sinir oldum kendime simdi dus alip kuaföre gidecegim biraz moralim duzelsin sonra da yeniden devam olmaz ki böyle disiplin sart ilk ay güzel verince yaydim sigara da var istah acildi baslamak da istemiyorum tekrar sigaraya offf alması cok kolay da vermesi çok zor

sakın başlama onun vereceği zarar daha fazla.bence toktutacak yiyeceklere yönel.

Canim yaaa ben zaten öyle yiyordum ama 3-4 gün güme gitti işte artik bugün tekrar başladım...

Ara öğünümü yaptım
2 ceviz
5 çiğ badem
3yemek kaşığı yoğurt
Ne zamandir ara öğün yapmiyordum çünkü canim hiç yemek istemiyordu bu sefer akşam cok yiyordum. Ara öğünümü de zorla yedim

Oğlumu eşime bırakıp kuaföre gideceğim ama bir türlü bırakmıyor ben de uyutmaya çalışıyorum artik uyursa kacacagim

Bu arada müjdemi isterim bu hafta ben birinciyim haaaa haaaa Melike Burcu Betül Belgin ... hepinizi geçtim eminim bu kadar büyük bir başarı bekliyorum diyemem tahmin edin bakalim
esracım tam supersın kaç verdın dıye yazacaktım asagıda yazdığını okudum en azından cok almamışsın belkı regl felansan ondan olabılır
bende bugun reglim yarın fazla cıkabılırım cok korkuyorummmm

melike okekten nasıl yemedın ya varya cok azımlısın maşallah ben en az bır çatalalırdım işte fark burda sen 3 kılo ver bende burda konuşayım yememek lazım

Canım benim umidini kesme bende birçok kez kendime kızıyorum uzuluyorum ama bu çare değil lütfen sabırlı ol diyetini bozsanda kilo alsanda yeniden yeniden yeniden başlamalisin güven kendine bu hafta misafirdir okul yemegidir kizimin hastaligidir diye gevşedim kendime kızıyorum uzuluyorum ama çare değil ınş hftaya daha iyi olacak sende sirkelen yeniden başla...

kızlar ben bu hafta ayça kayanın bir haftada 3.5 kilo verdiren diyetini uygulayayım diyorum aranızda deneyen var mı?güzel bi liste yapılmayacak gibi değil aç da bırakmaz bence. kız melike yoksa sen ilk hafta bunu mu uyguladın da dört kilo verdin?

kızlar şu resimli çizelgeleri nasıl yaptınız bende istiyorum

Sanmiyorum canım yeni bitti yarin daha fazla almis cikarsam sasirmam zamanim da daraliyor strese girdikce daha kötü oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…