hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kesinlikle katilmiyorum bende kendim yapiyorum yiyorum yediriyorum
ozellikle onkoloji doktorlarini dinlemeni tavsjye ederim hepsi artik ortak goruste kendi yogurdunuzu kendiniz yapin ozellikle ev yogurdunu cok yiyin diyorlar k vitamini sentezleyen bakteriler b vitamini ozellikle suyunu da kesinlikle atmayin
hazir yogurtlar ozellile uht sutler cok tehlikeli bulunuyor artik

Bu diyeti uygulamak istiyorum ama
Kilo alırım diye korkuyorum ama yarından itibaren deneyecek bakalım...

ayy cnm sakın yapma böyle diyetleri bunu ben paylaştım hatta daha önce uyguladım da geri aldım zaten kiloları.
bide dün haberde izledim bi kadın böyle dengesiz diyet yapmış ve sonuç hüsrann.
kadın bi sabah kalktığında nefes alamıomuş.doktra gitmiş bir ay ömür biçmişler.
kalp kapakçığı düşmüş,erimiş resmen.bi tarafını yeni kapak takmışlar,diğer tarafı onarmışlar ve böylece geri hayata kazandırmışlar.
bangır bangır bağırıodu resmen kimse böyle diyetler yapmasın die.
ona göre cnm.
boşver sağlığımızdan olana kadar.az yeriz ama herşeyden yeriz yine kilo veririz.

hepimize başarılar diliyorum arkadaşlar...

İMKANIN VARSA GÜVENEBİLECEĞİN BİRYERDEN SÜT BULABİLİYORSAN KENDİN MAYALA CANIM .benim ankarada böyle bir imkanım yok malesef güvendiğim bir markadan hazır yoğurt kullanıyorum. :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar hergun olmasada 100gr 100gr almaya basladim hamile insanlar gibi ne oluyor vucuduma bilmiyorum ben bile taniyamiyorum artik dr gitmeyede useniyorum bi ara gidip test yaptirayim bari kizlar bide ablam dahil cevremde herkes karbonhidrat diyetiyle acayip guzel kilolar ve en onemlisi kalici verdiler ablam ve verenler cok dengeli ve kisa surede verdiler ablam cogunlukla o karbonhidrat olan urunlerden tuketti hem ac kalmadi hemde hizli verdi nadirde olsa puan kullandi suanda vucudu 15lik genc kiz gibi yagdan eser yok tahta gibi gobegi kucucuk totosu varbendemi denesem acaba dubaya dondum kendimden tiksinir oldum ruyalarima bile girer oldu yarin gideyimde tavuk gogsu alayim bari acikdikca yerim sonrada liste cikarayim icinizde varmi bu diyeti yapan yardimci olsa bi ara denedim ama heryerde farkliydi puanlama bende yinede haftada 2 kilo vermeyi basarmisdim elinde listesi olan varmi

İMKANIN VARSA GÜVENEBİLECEĞİN BİRYERDEN SÜT BULABİLİYORSAN KENDİN MAYALA CANIM .benim ankarada böyle bir imkanım yok malesef güvendiğim bir markadan hazır yoğurt kullanıyorum. :44:
Slm Canm benim diyetisyenim de yoğurdu evde yap dedi Bencede evdeki yoğurt hazır yoğurttan daha sağlıklı ama ne yazıkki bende hazır yoğurt kullanıyorum....

Slm Canm bende bu şekilde bunalım geçirdim ama yeter artık dedim ve diyete başladım kurban bayramından beri yapıyorum yavaştan olsa veriyorum 92 den 85.9 indim iki aydır diyetisyene gidiyorum in§ 60 kadar inecem yavaş ta olsa veriyorum yanisana sabırlı ve istikrarlı olmanı tavsiye ederim herşey gönlünce olsun

Canım ben zaten vazgeçtim kendi diyetime devam....

Slm Canm benim diyetisyenim de yoğurdu evde yap dedi Bencede evdeki yoğurt hazır yoğurttan daha sağlıklı ama ne yazıkki bende hazır yoğurt kullanıyorum....

Neyse ki mahalleye gelen güvenilir bi sütçümüz var Ben yine yoğurt mayalamaya devam o zaman.Yorumlar için teşekkürler kızlar

TATLIM BİZLER GENELDE HERŞEYDEN DENGELİ YİYORUZ O TARZ DİYETLERE GÜVENMİYORUZ.PORSİYONUMUZU YARIYA İNDİRDİK HAREKETİMİZİ İKİ KATINA ÇIKARTTIK.ABURCUBUR ŞEKER YOK.bir ara denemişsin bak yine almışsın sana tavsiyem yeme düzenini sağla 6 öğün belirle kendine spora başla ben evde zumba yapıyorum mesela. test ne testi anlamadım.hamilelik şüphen mi var.

1 çay kaşığı biberiye
1 çay kaşığı yeşil çay
Kupa bardağıyla ölçerek suyu kaynatıyoruz. Kaynadıktan sonra altını kapatıp biberiye ve yeşil çayı ekliyoruz. 5 dakika demlenmesi için bekliyoruz. Çayımız hazır, çok işe yarıyor kesinlikle öneririm. Afiyet olsun. demişler merak ettim bende deniyeceğim denemek isteyen olursa diye paylaşıyım dedim. :126:

Son düzenleyen: Moderatör:
bir bağ ıspanak
1 adet kuru soğan
1 adet domates
bir avuç doğranmış maydanoz ve dereotu
sosu için;

1 yemek kaşığı nar ekşisi
1 tatlı kaşığı sumak
karabiber, zeytinyağı, tuz
Yıkanmış ıspanaklar ince ince doğruyoruz. Soğanlar da yarım halka şeklinde doğrayıp üçe bölüyoruz. Domatesleri küp küp doğrayıp üzerine ekliyoruz. Sosunu hazırlayarak üzerine döküyoruz. Afiyet olsun…

2 yemek kaşığı yulaf (marketlerde satılıyor)
marul, maydanoz, domates, salatalık
limon suyu
1 diş sarımsak
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
Yeşillikler yıkanıp doğranır ve yulafla karıştırılır. Sos için sarımsak dövülür zeytinyağı ve limon suyu ile beraber salatanın üzerine eklenir. Özellikle yulaf diyet yapanlar için tokluk hissi verir. Afiyet olsun…

ayyy bi girip de yazamadım topiğe .bi daha dünyaya gelirsem muhasebeci olmam.yılsonu işlemleri yordu beni vallahi.bi de hastayım zaten...hiç çekilmiyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…