hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bu diyeti uygulamak istiyorum ama
Kilo alırım diye korkuyorum ama yarından itibaren deneyecek bakalım...

Slm ben bugün iyice diyete uydum bu hafta 3 kilo vermek için çabalıyorum inş başracam bu sefer ben kazanacam size başarılar

bende bu hafta o kadar verebileceğimi sanmıyorum zumba yapmadım iki gündür. diyete devam hayırlısı işleri bitirip geçemedim başına.

bende bu hafta o kadar verebileceğimi sanmıyorum zumba yapmadım iki gündür. diyete devam hayırlısı işleri bitirip geçemedim başına.
Ben bugün iyi spor yaptım inş hergün bu gün gibi dikkat edersem iyi verecemazimliyim 92 kilodan indim ve 60 kadar gidecem tâbi önce 70 olmak istiyorum ayrıca yaptığın bütün paylaşımlar için çokçok teşekkürler sen çok yaşa ve zayıfla melike

sağol canım sende çok yaşa ve istediğin kiloya in o kiloda kal çıkma geri yukarılara.

arkadaşlar kendini eklemek isteyenler yazsınlar isimlerini listeye umutincisi gibi

Son düzenleyen: Moderatör:

Ayy eşim hiç sevmiyo bu yemeği bende tam tersi bayılıyorum hele bi de kıymalı ohh neyse ki yeni yedim yoksa yarın ki menüme ekledim

Ben grip olmuşum kizimda bugün biraz ateşli yani hepberaber hastayiz... diyet yapmaya cabaliyorum zaten canim da pek istemiyor.
Sabah iyi yedim ama arada kuru kaysi ve kaysi çekirdeği yedim
Akşam ise
3-4 kaşık sulu patates suyunu yemedim
2 küçük bugday ekmeği
2 kaşıkta kavurma
3 kaşık ta yoğurt
Aksamı da zorla yedim yani

esradmr ,burcubilen,deronunyeri ,tatlitambak,ilkay,umutincisi,ezilan, neredesiniz sesiniz çıkmıyor bugün. :44:

Canımmm esim hasta oldu raporlu evdeydi yani onunla ilgilendim yemek falan derken çocukların sınav haftası onları çalıştırdım kafam davul oldu anlayacağınız arada bakıyorum yorum yazamasamda bir gözümde sizde:))

yarın sabah oğluşumla yürüyüşlere tekrar başlıyoruz bu gün yürüyüş yapamadım ama yapmış kadar oldum

kızlar bugün menüm biraz karışıktı yani diyete uydum mu uymadım bende bilemedim.
sabah bir bardak ılık limonlu su
bir yeşil elma
bir kupa yeşil çay
öğle(12.30)bir tabak kıymalı karnabahar
bir dilim ekmek
bir bardak ayran
----(15.30)bir kâse kısır
yarım sigara böreği
16.30 ZUMBA
akşam(18.00)bir bardak süt
iki galeta
şuan ki içtiğimle beraber 4 kupa yeşil çay
3 litre su

Kızlar grupta da diyetten kopmalar olmuş bende iki gündür yedim diye itiraf etmeye gelmiştim ama tek değilmişim neyse yarın silkelenip aynı devam

kızlarrr!... herkes uyumuş galiba
ay aslında benim de çok uykum var ama süt almıştım bugün ,onu kaynattım şimdi ılınmasını bekliyorum yoğurt mayalıcam.Bu arada aklıma bişey geldi sizin de düşüncelerinizi merak ettim beklerken bi sorayım dedim
Diyetisyene gittiğimde yoğurt süt peynir light olacak dedi bende yoğurdu kendim yapıyorum ondan yiyorum dedim diyetisyen de ben o açık sütü ve ondan yapılan yoğurdu hiç sağlıklı bulmuyorum dedi yeterince kaynamıyo kaynayınca vitamini gidiyo dedi.Tabi herkesin kendi düşüncesi ben oğlum doğduğundan beri hazır yoğurt almıyorum.

Sizin de bu konu da düşüncelerinizi merak ediyorum????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…