hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kizlar hemen kilo mu soyluyorum. 89,5 .
2 bucuk kilo vermisim. Korkuyorum. Kilo veremeyip tekrar alirim diye.

Çok güzel maşallah çok umutsuz görmüştüm seni başarmissin 2.5 kilo çok iyi sonuç muhteşem ama önce şu korkularına bir son ver iyi düşün iyi olsun arkadaşım

Bu arada hemen hemen ayni kilodayiz... bende 15 gun sonra memleket e gidecegim beni en son 98-99la görmüşlerdi. Simdi 80 kilo ile gitmek istiyorum. ... hayirlisi bakalim

Hadi inş ben gecen ayki sisteme dondum artik yapacak bişi yok ay sonunda 80 görmek gercekten çok önemli spor arti diyet bakalim böyle ne olacak 99 dan sonra 80 le seni gorenler ne şaşırır ama :-D

Melikecim süpersin 41 kere maaşallah . Darısı bana inşallah ben de azimlendim. Bu hafta söz zumba leslie eliptik ne varsa yapacam haftaya birinci olacağımmmm DD

ben bu gazla artık bu hafta ne kadar veririm bilmiyorum.tüm kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum.malum pazar günü iş çok.oğlumun hayatbilgisi sınavı var yarın. birazdan onu çalıştıracağım.misafirde gelecek akşama.listeyi gece yapar bu haftanın yarışmasını başlatırım.sanırım şuana kadar bu haftanı birincisi benim.ama eminim bu hafta çok dişli rakipler olacaksınız.

Kızlar melikenin zumbayi yapayim dedim yarıda bırakmak zorunda kaldim akşama hepsini yapıcam ama. Müthiş ter attırıyor

kızlar supersınız herkesi tebrik ederim ozellıkle melıke ve sınıfögretmenını ayakta alkışlıyorum sızı
ıdolumsunuz
melıke teşekkür ederim zumba lıknkı ıcın dun ındırdım oynadım coşturdu cok da guzelmıs yapmaya calısıcagım
gelelim bana aynı kılodayım spor yapamıyorum sanırım sebebı bu
acılen spora başlamalıyım

selam kızlar benide aranıza alırmısınız?? morelim çok bozuk bugün tartıldım ve bir ayda tam 4,5 kilo almışım ya ben o 4 kiloyu tam 3 ayda vermiştim oysa o kadar çaba sarfetmiştim, bir beden küçülmüştüm yine eski bedene dogru gidiyorum
boyum 160 kilom 65,8 ama geçen ay 61,3 kiloydum
hedefim 60 kilo olmak yaza kadar ve çok zor kilo veren biriyim

hoşgeldin canım üzülme verirsin. buda bize bir ders olsun kızlar demekki kiloları verince salmıyoruz kendimizi. :44:

hoşgeldin canım üzülme verirsin. buda bize bir ders olsun kızlar demekki kiloları verince salmıyoruz kendimizi. :44:

evet aynen öyle, insan kilo almaya elverişli olunca dikkat etmeme gibi bir lüksü olmuyor, emeklerime acıyorum ya, aç kaldım, o kadar yol yürüdüm aç uyudum, şimdi ise gece yatmadan o kadar yedimki Sabah kalkınca acıkmıs olmuyordum bile...
inşallah sizinle tekrar başaracagim

Slm kİzlar ancak girebildim bu sabah tartıldım 87 den 85.9 olmuşum çok mutluyum keşke her hafta bu kadar versem bu arada melikecim seni tebrik ediyorum süpersin inş istediğin kiloya ulaşırsın

Son düzenleme:
melike resmen bu yarışı alnının teriyle kazanmış oldun canım. Daha doğrusu zumbanın teriyle de diyebilirim .Zumba ya başladım bugün kan ter içinde kaldım valla Tekrar TEBRİKLER dostum

Kizlar hemen kilo mu soyluyorum. 89,5 .
2 bucuk kilo vermisim. Korkuyorum. Kilo veremeyip tekrar alirim diye.

Bayağı zamandır senin paylaşımlarini çeşitli yerlerde görüyorum yanılmıyorsam en istikrarlı bu hafta gitmişsin tebrik ederim canım basarin devamlı olsun ınş olacak bu iş olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…