hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Evet ben geceleri de su içiyorum her kalkmamda 2 bardak... 15.30 da yemistim aksam yemeğini acikmamıştım ama komsu cig köfte getirdi cok az aldim 2 lokma diyeyim yani tadi damagimda kaldı. ..

Melike06:88
radiorebel:62
esradmr.83.6
burcubilen:65.5
snfogretmeni27:92
bersemi5333:76.5
nursehulya:64
umutincisi:81.9
cankek:78
ezilan:87
ilkay:93
tatlıtambak:83
bzglm:79
zeycan18:74
derindrn:75.5
file:88
:KK51:

Kilomu düzelttim yarın sabah aç karna tartılıp yazarım...

Melike06:88
radiorebel:62
esradmr.83.6
burcubilen:65.5
snfogretmeni27:92
nursehulya:67
umutincisi:81.9
cankek:78
ezilan:87
ilkay:93
tatlıtambak:83
bzglm:79
zeycan18:74
derindrn:75.5
file:88
:KK51:

Slm arkadaşlarben diyetisyene gidiyorum cumartesi başladım 87 idi dayanamadım bu sabah tattım inanamadım 86 olmuşum hemde listeye tam uyamadım ama her sabah 10 sap maydanoz
Yarım elma kabuklu
Yarım limon
4 karanfil
2 odun tarçın
1 litre sıcak suya katıp biraz kaynayİp içine biraz mısır püskülü katıp biraz demledim sonra dahaaç karınlarını bir bardak içtim geri kalanı akşama kadar içtim çok işe yarıyor sizinle paylaşmak istedim yalnız 2 haftadan fazla kullanılmayacak ve tabiki bol suuu içilecek herkese kolay gelsin ben çok mutlu oldum ....

melike de herşeye karışıyor diyeceksiniz diye durdum durdum dayanamadım yine.meyve 1 tane yiyoruz yanında protein alıyoruz 1 bardak süt gibi ama önce protein çünki meyve kanşekerinde yaptığı etki yüzünden tek başına acıktırıyor.3 4 badem fındık veya ceviz de olur süt yerine. :KK39:

Bende karışmani isterim bizim ihtiyacımız bu zaten bana dur diyen olmadi yanlışları bile bile yapmaya devam ettim. Bana karisabilirsin önerilerini uygulamaya çalışıyorum

yarın benim sebze günüm brokoli karnıbahar havuç haşlayacagım yanınada domates marul salatalık roka maydanoz karışık salata tüm gün o yüzden tek tek yazmıyorum bu gün sadece yumurta yedim pek hoş sayılmazdı

günaydın kızlaaaaar:)))
oğlum 7 de uyandı bugün, çok acıkmış kahvaltı yapıyo şu an valla benim de içim uyuyo:KK25:Neyse ki iki bardak ılık suyumu içtim .Birazda elma ve yeşil çay
birazdan kendime gelirim :KK43:

günaydın kızlaaaaar:)))
oğlum 7 de uyandı bugün, çok acıkmış kahvaltı yapıyo şu an valla benim de içim uyuyo:KK25:Neyse ki iki bardak ılık suyumu içtim .Birazda elma ve yeşil çay
birazdan kendime gelirim :KK43:

günaydın canım ben de limonlu su içtim bi parça ekmek arasına peynir koydum çıktım evden...sabah tartıldım ben hala aynı kilodayım yahu :KK43:

melikecim grip olmuşum da ben kendim için yaptığım şey,ev işini düşünmeden yatmak oldu... :)
salya sümük bi haldeyim.bugün nasıl çalışcam bakalım
bide kızlar ben akşamları acıkıyorum ya.

melikecim grip olmuşum da ben kendim için yaptığım şey,ev işini düşünmeden yatmak oldu... :)
salya sümük bi haldeyim.bugün nasıl çalışcam bakalım
bide kızlar ben akşamları acıkıyorum ya.

tatlım süt iç o zaman akşam. birazda dişini sık. zaten sonra alışıyorsun akşam yememeye

neee. kilo mu aldın :KK5: kız sen diyet yapmadin mı?:18:

gecen cumadan beri çok savsakladım. yok haftasonu kahvaltı yok çarşamba tatil diye arkadaşım geldi derken almışım işteeeeee:KK47: ya 2-3 gündür wc ye de çıkamıyorum onunda şişliği vardır ama yine de aldım üüüüüü:KK43::KK43::KK43::KK43:

daha tam diyet moduna giremedim galiba .sabah az yiyom öğlen salata yada yoğurtla geçiştiriyom.ama akşam herşeylerden yiyesim geliyo.... :)

X