hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Melikecim çook umutluyum neşe doluyum 2014 çok güzel geldi inşallah böyle devam eder paylasimlarin çok güzel hangisine bakacağımi sapittim çok sağol bizleride gaza getirdiğin için. Bu arada aslan burcuyum bende

Karış canım karış ama benimki ogun değil kaçamak tı yani gece 1 falan bide badem
yemeyeyim demi o saatte

kızlar bende akrep burcuyum 10 kasım..Eşim sınıf öğretmeni bende moda tasarımı mezunuyum.Okul bitti bi ay sonra düğün yaptık.Bi sene sonra da hamile kaldım.yani çalışmaya pek vaktim olmadı.Bi de zaten eşim yarım gün okulda Eve geldiğinde benim evde olmamam hiç de hoş olmazdı bence.Bi de çocuk da olunca gün ancak yetiyo .

Kızlar bende ebeyim saglikçi ve öğretmenler çoğunlukta galiba
balık burcuyum

Melike sen bu gurubun diyet koçu oldun sanırım teşviklerin çok güzel şimdi yayınladığın videolarla az hareket edelim bakalım

ohh eşimi gönderdim okula.oglumu da unuttum sonunda öğle yemeğine sıra geldi
menüm,
6 yk ıspanak
6 tane lahana sarması
1 bardak ayran

burcucum oglumu uyutayim veririnm linki nasil yapilacagini nlatirim simdi telden giriyorum

bu arada bende terazi burcuyum
kizlar benimde imkanim olsaydi oglumdan sonra isi birakirdim gerci 2 sene ucretsiz izin aldim bu sene basladim tekrar ama yinede vicdan azabi birakmiyor pesimi dersim az olsada programim da cok rahat olsada

:sabahku ogunum iyiydi
oglen yemegi
6 yaprak sarma yogurt
2 k etli patates yemegi
bol su
yemek oncesinde 2 b su icmek baya ise yariyor
bide muz yedim sayisi birden fazla olabilir
2 tanede oglumun kurabiyesi:26:

Ben cok erken kahvalti yaptığım için
Saat 13 de
1 dilim ayva
1 dilim elme
1/2 portakal
5 cig badem
3 ceviz yedim
Aksam yemegimi de hazirladim etli nohut ve bulgur pilavı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…