hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Canım bu bana galiba ben ilk ay gayet normal yollarla verdim 6 kilo bu ay motivasyonum dustu biraz hizlansin sonra yine normale donerim arada degisiklik gerekli biktim yediklerimi tek tek yazmaktan 6 öğün ayarlamaktan bu gun basladim bir hafta bunu yapacagim haftaya normale donerim tercih meselesi yaparsin yapmazsin onemli olan düşmemek yeniden hirslanmak az degil vermem gereken 40 kilom var gerçi 6 si gitti
Normalde düzenli sporda yapiyorum yaklasik iki saat her gun sadece astim sorunu yasadigim donemler yapamadim ya eliptik bisiklet yada yaklasik yedi km yürüyorum yada leslie 5 mil +oryantal aerobik yapiyorum saglik acisindan sorunum yok

Melike06:88
radiorebel:62
esradmr.83.6
burcubilen:65.5
snfogretmeni27:92
bersemi5333:76.5
nursehulya:67
umutincisi:81.9
cankek:78
bersemi5333:76.5
ezilan:87
ilkay:93
tatlıtambak:83
bzglm:79
zeycan18:74
derindrn:75.5
file:88

bende normalde hergün yarım saat jillian yarım saat bisiklete biniyordum bugün bi saat bindim bisiklete.
Bu arada melike sen zumbanın hangi versiyonunu yapıyorsun dün akşam bende indireyim dedim ama hangisini tavsiye edersin

Persian Zumba - YouTube
bunu yapıyorum bisiklet kalçayı büyütüyormuş ender saraç söylemişti dikkat et.

Su
Çok daha uzun süre tok hissetmenizi sağladığı gibi metabolizmanızı da hızlandırır. Vücudun sıvı kaybının çok fazla olmasından dolayı metabolizmayı yavaşlatıyor. Kabızlık sorununun en etkileyici önlemi olan su, kan dolaşımının düzgün çalışmasını sağlar.
Bu olumlu etkilerin yanı sıra zayıflama esnasında vücuda zararlı etkisi olabilecek öğelerin uzaklaşmasını da sağlar.

Maden Suyu
İçeriğindeki mineraller sağlığımızı korur ve gelişimine yardımcı olur. Ancak hipertansiyon hastalarının uzak durması gereken bir içecektir.

Yarım Yağlı Süt
İçeriğindeki protein sayesinde tokluk hissi veren bir içecektir. Kalsiyum minerallerinin düzenli alınması göbek çevresindeki yağlanmanın düşmanıdır.
Günde iki bardak sütün tüketimi kemik sağlığını korumasının yanı sıra zayıflamayada yardımcı olur.

Filtre Kahve
Gün içinde üç dört kupan kahve tüketilmesi kafein içeriği sebebiyle konsantrasyonu güçlendirdiği biliniyor. En son yapılan bilimsel çalışmalara göre kahvenin şeker ve kansere karşı korumada etkili olduğuna ulaşılmıştır.
Yüksek kolestrolü olan ve hipertansiyon hastalarının gün içinde bir bardak kahvenin üzerine çıkmaması gerekmektedir.

Kilo vermek istiyorsanız bu meyveleri öğününüze katın...

Pek çok meyve bol miktarda doğal şeker içerdiğinden fazla tüketildiğinde yağ depolanmasını arttırır. Ancak bazı meyveler yağ yakımını hızlandırıcı özellik gösterir.

Avokado
Omega 9 yağ asitleri açısından zengin olan avokado, metabolizmayı hızlandırır ve yağların enerjiye dönüştürülmesini destekler.

Hindistancevizi
Hindistancevizinde bol miktarda bulunan zincir trigliseritler, karaciğerin metabolizma hızını %30 arttırır. Ayrıca tok kalmanızı sağlar.

Limon
Karaciğeri temizleyen limon vücudu alkalize etmede de etkilidir. Karaciğer sağlığına iyi gelmesi sebebiyle vücudun yağları sindirme ve yakma hızını destekler.

Greyfurt
Pek çok araştırmada görüldüğü üzere greyfurt yağların yok edilmesinde muazzam etki yaratır. Johns Hopkins Üniversitesi'nden uzmanlara göre günde 1 adet greyfurt yiyen kadınlar, hayatlarında başka hiç bir değişik yapmadan 13 hafta sonunda 1 kilo vermiştir.

Domates
C vitamini deposu olan domates, amino asit üretimini destekler. Araştırmalar bu aminoasitlerden bazılarının yağ yakma kapasitesini arttırdığını göstermektedir.

Kızlar su içiyor musunuz?
Benim bugün 18 bardak oldu... 2 bardak daha icsem 4 lt olacak ama isteyerek içiyorum seviyorum çünkü
Kendim icin yaptığım şey ise uyumaktı kizimla beraber 3 saatcik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…