hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

ayyy kızlar tatil boyunca diyet çok kotuydu haftaya herşey daha güzel olacak herkese kolaylıklar gelsin ...

inşallah canım ya döküldük yazın ne yaparız artık yada ramazanda gözüm korktu.önümüzdeki hafta daha güzel olacak diyetlerimiz inşallah

önümüzdeki hafta en az haftada 1 kilo veriyoruz.altında kilo verenlere ceza verelim.cezayı düşünün bakalım bekliyorum.

Esradmr arkadaşımız 26 ocaktan beri kadınlar kulübüne girmiyor.sessiz sedasız çekildi haberi olan varmı.tatilemi gitti diyetimi bıraktı.

önümüzdeki hafta en az haftada 1 kilo veriyoruz.altında kilo verenlere ceza verelim.cezayı düşünün bakalım bekliyorum.

Bana uyar yalnız haftaya ev tasiyacam o da var off herşey güzel giderken tatil altüst etti en azından almasam iyi olur dediğin gibi yaz ramazan benide korkutuyor Allah yardımcımız olsun...

güzel bir diyet ve spor programı hazırlayıp ekseklerini giderim 1 hafta son ra 2 kilo versin 1. Olsunnnnn süper bi ceza bence

diyeti gelp geçici bi amaç değil sağlıklı beslenmeye gden bi yol olarak görmemiz gerekiyor eskiye asla geri dönmemek lazım çatlayana kadar yemek yiyip kilolu ve pisman olmaktansa sağlıklı beslenip mutlu ve zayıf olmayı yeğlerimmmmm

şimdi bi greyfurt yedim çay içmemeyi başardım buğun yuppiiiiii en azından 350 kcal karım var

çayı şekerlimi içiyorsun yoksa

ben tam bi çay bağımlısıyım ne çikolata yerim ne pasta ne kek aburcubur tüketmem ama çaya gelince 3 küp şeker atıyordum diyete başlayınca 1.5 aydır baya azalttım dün 3 bardak içtim bugun sabah şekersiz bi bardak çay içtim sadece inşallah yavaş yavaş bitireceğim

bende öyleydim.şekeri bırak dedi diyetisyen 3 4 gün zorlandım.sonra farkına vardım çay değil şerbetmiş içtiğim.şuan evde şeker katmıyor kimse.çocuklara bile katmıyorum.ve çaykurun çay çiçeği çayını aldım içimi güzel tadına varıyorum.şeker birtek üçübirarada kahvede var.onu bırakmadım.ara sıra içiyorum zaten

merhabaa ben de bu gruba katılmak istiyorum 64 kiloyum boyum 163 . 53 kilo olmak istiyorum. günlük en az 30dk lık egzersiz ve sağlıklı bir yemek programıyla nisan sonuna kadar (hadi 23 nisan diyelim ) bu kilolardan kurtulmak istiyorum. öneri ve desteklerinizi bekliyorum.

hoşgeldin canımPAZAR GÜNÜ YARIŞMAYA KİLONU YAZARSIN EKLERİZ.PAZAR SABAHI AÇ KARNINA TARTILIP YAZ UNUTMA.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın kızlarrrr... internet te sorun vardı girmedim kaç gündür. wifi den baglaniyorum
çok zor oldu çok alışmışim size:)) bu tatil hiç yaramadı bana bu haftada hep misafirim vardı dikkat etmeye çalıştım ama ne kadar başardım şüpheli okullar açılsın artıkkkk 90 olmusum bugün.( bugün diyetisyen kontrolüm var veee tekrardan başlıyorum desteklerinizi bekliyorum arkadaslar...

güzel bir diyet ve spor programı hazırlayıp ekseklerini giderim 1 hafta son ra 2 kilo versin 1. Olsunnnnn süper bi ceza bence

bende aynısını düşünmüştüm haftada 1 kilo veremeyen gelecek hafta 2 kilo verme cezası alsın, yaşasın harika bir fikir, kızlar biz süperiz iyiki varsınız

bu arada herkez hangi şehirde onuda yazsın, bakarsınız herkez istanbuldaysa zayıflayınca buluşur 1 kahve içeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…