hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

1 tane yesil elma -yarim limon- 1 tane zenfecil -1 cay kasigi karanfil- 1 cay ks.Tane karabiber- 1 tane cubuk tarcin

Kaynatmada elma, limon,zenfecil son on dakikada karanfil karabiber cubuk tarcin. 1 lt suda 5 6 dk kaynatcan 2 gunde tuketilecek hepsi.

Bana bunu son kontrolde vermisti bidaha gitmedim bu cayida yapmadim deneyelim bakalim ise yarar islh

Nöbette yemeği fazla kaçırıyorum diye evden brokoli hasladım yoğurtlayıp yicem

ahhaaha benim gibi haşlama yemeye başlayanlardan mısın, valla benim hoşuma gitmeye başladı tadını çook seviyorum içine brokoli, karnıbahar, havuç, kabak, pırasada koyuyorum tabi soğan ve sarımsakta. tam bir vitamin deposu oluyor. böylelikle hastada olmuyorum.

gastrit ve reflüm olduğu için karnıbahar pırasa vs tüketemiyorum çok rahatsızlık veriyo

80 kilo bir kişi 60 dk yaparsa 860 kalori canım.

esasına bakarsan şebeklik yapmadım.bu kelimeden de hoşlanmadım.ben bu topiği birbirimize destek olmak için açtım.o yayınladıklarım gaza getirmek içindi.ben bir şebeklik göremedim sizede gerçekten bu kelimeyi kullandığınız için kırıldım.benim facebookta 4000 kişilik annelerden oluşan bir gurubum twiteer da geniş takipci bayan kitlem var ilkkez böyle bir tabirle karşılaştım:117:

Internetten bir iki baktım ama yapamadın zumba dansını bide senin girdiğin siteyi deneyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…