hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Çok geçmiş olsun allah acil sifalar versin...

bugun boyle gecti acliga hic dayanamam ama canim istemedi.haklisin ama katiliyorum

sende az yemisdin doyuracak.bisey yememissin ekmek yok:)

Çok geçmiş olsun,inşallah biran önce sağlığına kavuşur annen.

Kızlar yarın yola çıkıyorum,5 gün yokum,hepiniz kendinize çok iyi bakın,diyete devam,5 gün sonra görüşmek dileğiyle hoşçakalın...

ilkaycım dualarımız sizinle.çok geçmiş olsun

HAYATIMDA İLK KEZ CANIM ÇİKOLATA İSTEMİYOR TATLI İSTEMİYORAMA ÇİĞ KÖFTE DEDİNMİ AKAN SULAR DURUYOR.GÜYA 4 KİLO VERİNCE YİYECEKTİM YEDİM BU AKŞAM.

AFİYET OLSUN
YA BEN BEN İKİ AKŞAM ÜST ÜSTE YAĞSIZ KISIR YAPTIM. iNANILMAZ BULGURLU ŞEYLER İSTİYOR CANIM.
BULGUR DOĞAMIZDA VAR BULGUR YEMEKLERİ ÇEŞİTLERİYLE BÜYÜDÜM(BİRAZ FAZLA BÜYÜMÜŞÜM AMA). BULGURSUZ YAPAMIYORUM.

amin canım ,çok geçmiş olsun.allah annenede tüm hastalarada bir an önce şifa bulmayınasip etsin.

sende az yemisdin doyuracak.bisey yememissin ekmek yok:)
Canım ben ekmek sevmem zaten sadece hafta sonu kahvaltısında belki 1-2 dilim yerim.cayimi 13 yaşımdan beri şeker koymadan içerim. Anlayacağın benim sorunum cikolataylaydi pasta baklavaylaydi . Stresli olunca 15 dilim baklava yerdim 2-3 dilim yaş pasta yerdim birden.cikolata desen ooo gece yatmadan bile koca bir çikolatalı yer yatarım. Hepsini bıraktım 10 kilo civarı verdim ama daha veremiyorum nedense

Günaydın kızlar bugün kayınvalidemlere gideceğiz .diyete devam bu arada dün gece bir ara midenin kazintisina uyandım 1 yulafli galeta yedim .

Canlarim çok sağolun Inşallah iyi çıkacak sonuç kötüsünü düşünmek Istemiyoruzhaftaya belki olacak bu arada dün sporumuyaptım ama kilo aldım sanırım çok yemedim aslında ama tatlı yedim adetliykenv bile bu k kadar tatlı isteğim olmamıştı psikolojik sanırım. ..

Bu hafta benim diette iyi gitmedi. Tatil ya. Sag olsun annen misafirlerini bu haftaya koymus. Ayagida cok kotu oldu. Yuruyemiyor. Gel temizlik. Gel misafir. Benimde diet kalmadi. Sinirlerim bozuldu ya. Kilo aldim.Bu aksamda var. Yemekli misafir. Vallah ne yaparsa yapsin. Bugun 1 subat. Tekrar basliyorum.

sakın bırakma canım bizi misafir kurtarmaz.

Hadi kızlar yarın tartı günümüz bugün herkes silkelensin diyetini yapsın sporunu yapsın ne gitse yağlardan bize kar.

Günaydınnnnnnn

oooo kızlar bu hafta rakibim yok galiba
benim anacım sağolsun dün kadayıf yapmış aman ALLAHım kendimi nasıl tuttum bilmiyorum sadece 3 çatal yedim başka zaman olsa abartısız 4 dilim yerdim annemlere fazla gitmek istemiyorum tuzaklarla dolu , annemin eli o kadar lezzetliki ama sadece 1 tabak pırasa yemeği (2 . tabağı almadım çok istememe rağmen ) ekmeksiz, acıcık yoğurt bunları yedim akşam , yarın tartıda mükafatımı alıcam İNŞAALLAH

Kızlar silkelenip kendinize gelin günler su gibi geçiyor bide bakmışız yaz gelmiş kilolar elimizde kalmasın manken olacaz hepimiz dişinizi sıkın biraz haftada bir kendinizi sevdiğiniz bişeyle ödüllendirin ama hafta içi kaçamak yok bahanelere sığınmayın

CANIM BEN YARIŞTAYIM SPOR YAPAMASAMDA MERAK ETME.

öncede bende dayanamıyordum aklımdan yemekler geçip duruyordu ama artık alıştım, çok rahatım bu konuda, aklıma yemek gelmeden ayran içiyorum, gece midem guruldamasın diye gece yatmadan süt içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…